Подвійна суперсила прання LG TWINWash

Подвійна суперсила прання LG TWINWash

LG Electronics випустила інноваційну пральну машину LG TWINWash, що назавжди змінить сприйняття процесу прання у користувачів. Поєднання основної пральної машини з фронтальним завантаженням і міні-машини з горизонтальним завантаженням відкриває нові можливості прання білизни, а також допомагає заощадити час на домашню роботу і сімейний бюджет.

Згідно з опитуванням покупців пральних машин LG, користувачі витрачають приблизно 8 годин щомісяця на сортування білизни, відокремлюючи білий і кольоровий одяг, дитячі речі та вироби з делікатних тканин, щоб запобігти зміні кольору та можливим пошкодженням. Завдяки LG TWINWash можна забути про цю проблему і одночасно запускати кілька циклів прання для різних типів білизни. У фронтальне відділення можна завантажити до 12 кг білизни. Тобто, усі об’ємні речі – ковдри і пледи, сорочки і брюки – завантажуються в основне відділення, тоді як у міні-машину можна одночасно завантажити ще 2 кг білизни для другого циклу прання. Ця опція підходить для оптимального прання делікатних тканин, а також тих речей, які вимагають особ­ливого догляду: спортивний одяг, спідня білизна або дитячі речі.

Одна з переваг пральної машини LG TWINWash – тиха робота завдяки двигуну із системою прямого приводу Inverter Direct Drive. Інверторний мотор передає енергію безпосередньо до барабана, що підвищує продуктивність пристрою і знижує рівень шуму в режимі прання до 67 дБ.

Агрегат оснащено технологією TrueSteam – це аналог експрес-хімчистки на дому. Так, пара, температурою 100° С (у комбінації вода + миючий засіб) делікатно усуває будь-які забруднення на одязі, при цьому економлячи воду і електроенергію. Функція «Освіжити» за 20 хв позбавить речі неприємних запахів і збереже час. Молодим мамам тепер немає необхідності прасувати дитячі речі. При програмі «Антиалергенне прання», завдяки періодичному вприскуванню пари, підтримується температура 50-60° С протягом 30 хвилин – саме за такий проміжок часу знищується 99,9 % алергенів.

Завдяки технології EcoHybrid пральна машина LG TWINWash може висушити до 8 кг білизни. Режим «Еко-сушка» не використовує воду, тільки повітря, завдяки чому споживач може зекономити до 7000 л води за рік і заощадити особистий час, приблизно один тиждень на рік.

Завдяки технології TurboWash при користуванні пральною машиною споживання електроенергії зменшується на 21 %, а води – на 18 % за стандартний цикл прання. При цьому скорочується цикл звичайного прання з 93 до 49 хв. Найшвидше прання триває всього 14 хв.

У TWINWash стильний дизайн, який отримав престижні нагороди Red Dot Design та IDEA. LG TWINWash займає менше місця, ніж комплект пральної та сушильної машини. Сенсорне управління з білим світлодіодним підсвічуванням комфортне для користування.

Багатофункціональність моделі доповнено ще однією інноваційною розробкою – підключенням до мережі Wi-Fi на основі програми Smart ThinQ. При користуванні новим функціоналом споживач може не тільки завантажити нові програми, а і керувати пральною машиною дистанційно.

СПЕЦИФІКАЦІЇ:

  • Прання/сушка 12/8 кг
  • Пральна міні-машина: прання 2 кг
  • SmartThinQ (Wi-Fi)
  • TrueSteam
  • TurboWash
  • Inverter Direct Drive
  • 10 років гарантії на мотор