Прискорений двосторонній друк Color LaserJet Pro

Прискорений двосторонній друк Color LaserJet Pro

Нові багатофункціональні принтери НР Color LaserJet Pro зменшують витрати часу і дозволяють працівникам виконувати свої функції ще ефективніше.

На Світовому партнерському форумі, що восени відбувся у Чикаго, НР представила нові багатофункціональні принтери Color LaserJet Pro серій М200 та М100. Пристрої орієнтовані на потреби компаній малого та середнього бізнесу. Завдяки розмаїттю конфігурацій і додатковим можливостям новинки легко інтегруються в наявну інфраструктуру підприємства.

Головні риси новинок

Нові БФП Color LaserJet Pro пропонують оптимальне оснащення за поміркованою ціною. Головні особливості новинок — мінімальна затримка перед друком першої сторінки, висока швидкість друку у двосторонньому режимі та низькі витрати енергії з технологією HP Auto-On/Auto-Off.

Актуальний модельний ряд новинок виглядає наразі так: серія НР Color LaserJet Pro М200 поповнилась моделями MFP M280nw, MFP M281fdn та MFP M281fdw; у продуктову лінійку М100 увійшли моделі Color LaserJet Pro MFP 180n та HP Color LaserJet Pro MFP M181fw. Усі моделі забезпечують друк та сканування документів А4, мають мережеві функції.

Особливості оснащення БФП серії М200

Пристрої друкують та сканують документи зі швидкістю 21 стор./хв та 26 стор./хв відповідно. При цьому час підготовки до виходу першої сторінки у чорно-білому режимі становить 10,7 с. За кольорового друку цей час збільшується на 1,6 с. Показник швидкості друку кольорових та чорно-білих документів однаковий для обох режимів і становить 21 стор./хв. Пристрої оснащено лотком автоматичної подачі на 50 аркушів, рекомендований виробником обсяг друку на місяць становить 150-2500 сторінок.

Модель MFP M280nw є базовою — вона отримала сенсорний екран з діагоналлю 6,85 см, укомплектована дротовим та бездротовим інтерфейсами для підключення до мережі, а також має рознім USB для друку безпосередньо з накопичувачів. Дві інші моделі оснащені модулем автоматичного двостороннього друку та усіма супутніми можливостями: Wi-Fi Direct, сканування папок на сервері, мобільний друк за допомогою додатку HP Smart, факс. Швидкість друку двосторонніх документів складає 12 стор./хв — це один з найкращих показників для пристроїв такого класу.

Особливості оснащення БФП серії М100

Пристрої цієї продуктової лінійки дещо поступаються характеристиками, однак є доступнішими за ціною. Моделі орієнтовані на користувачів, які не поспішають з впровадженням нових рішень.

БФП друкують зі швидкістю 16 стор./хв, а час виходу першої сторінки становить 11,8 с та 13,7 с відповідно для чорно-білого та кольорового режимів. Двосторонній друк можливий лише у ручному режимі. Рекомендований на місяць обсяг друку лежить у межах від 150 до 1500 сторінок.

У моделі HP Color LaserJet Pro M180n присутній лише LAN-інтерфейс і не передбачено лотка для автоматичної подачі, а в моделі MFP M181fw наявний лоток на 35 аркушів та модуль Wi-Fi. Елементами керування виступають графічний дисплей та блок клавіш.

Витратні матеріали

Нові принтери постачаються з попередньо встановленими картриджами. Як і у випадку з іншими БФП, картриджі бувають двох видів: звичайної та підвищеної місткості. Для моделей серії М100 ресурс стандартного картриджа з чорним тонером складає 1100 сторінок, комбінованого кольорового — 900 сторінок. Ресурс стандартних картриджів БФП серії М200 становить 1400 та 1300 сторінок відповідно для чорно-білого та кольорового друку. Ресурс картриджів збільшеної місткості становить 3200 та 2500 сторінок відповідно. Замість комбінованого пристрої використовують окремі картриджі з кольоровим тонером. Система захисту оригінальних витратних матеріалів JetIntelligence гарантує користувачам надзвичайну якість кольорового друку.

Придбати продукцію