Інтегрована ІТ-інфраструктура Eaton

Інтегрована ІТ-інфраструктура Eaton

Рішення Eaton складається з джерел безперебійного живлення (ДБЖ), блоків розподілення навантаження (ePDU), інтелектуального програмного забезпечення Intelligent Power Software й ІТ-стойок. Воно захищає ІТ-обладнання від проблем з електроживленням і поліпшує його розподілення. Завдяки ньому можна надійно й ефективно розмістити ІТ-обладнання, інтегрувати інфраструктуру для керування електроживленням у віртуальному середовищі та керувати всією системою з єдиного вікна, а також правильно обслуговувати обладнання, що збільшить термін служби і забезпечить душевний спокій ІТ-спеціалістам.

Джерела безперебійного живлення серії 9РХ

ДБЖ Eaton відзначаються неперевершеною гнучкістю, оптимальною ефективністю і надійністю, завдяки чому бізнес працює безперебійно. ДБЖ серії 9РХ потужністю від 1 до 3 кВт ідеально підходять для захисту віртуальних серверів, гіперконвергентних рішень, мережевих пристроїв і невеликих систем зберігання даних. Основна особливість цих ДБЖ — це коефіцієнт потужності, рівний одиниці (кВА = кВт), таким чином, можна надавати живлення для більшої кількості обладнання за однакових значень повної потужності. Завдяки високій ефективності продукту зменшуються витрати на електроенергію й охолодження.

ДБЖ Eaton 9PX розроблені згідно зі стандартом Energy Star, працюючи в режимі онлайн, можуть досягнути ККД 94 %, що зводить експлуатаційні витрати та негативний вплив на довкілля до мінімуму.

Netpack версія ДБЖ 9PX з установленою мережевою картою забезпечують інтеграцію у віртуальні середовища VMware, HyperV, RedHat та Citrix, завдяки чому можна з легкістю реалізовувати заходи з автоматичного післяаварійного відновлення у разі виникнення проблем в електропостачанні та відключенні ДБЖ від окремих споживачів. Крім того, 9РХ можна контролювати за допомогою інструментів Сloud Orchestrator у VMWare vRealize та Microsoft MS SCOM.

Блоки розподілення навантаження ePDU G3

Блоки розподілення навантаження (ePDU) третього покоління (G3) поєднують кращу у своєму класі ефективність і надійність завдяки технічним інноваціям, як-от захищені патентом фіксатори для кабелів, які підключаються до розеток стандарту IEC. Фіксатор запобігає випадінню штекерів з розеток внаслідок ривків і вібрацій.

Нові моделі ePDU G3 здатні безупинно працювати за температури до 60 °C, що забезпечує їх повну придатність для використання у сучасних ЦОД, які характеризуються надвисоким тепловиділенням. Завдяки низькопрофільній конструкції блоки розподілення навантаження займають мінімум простору всередині стойки та можуть використовуватися у стойках будь-якого типу.

Можливість монтажу збоку або позаду гарантує безперешкодний доступ до ІТ-обладнання всередині стойки. Прикріплювання із застосуванням круглих фіксаторів або унікальної гнучкої системи забезпечують легке та швидке встановлення. Для спрощення вирівнювання навантаження всі моделі ePDU G3, а також Basic мають кольорове кодування груп розеток, які відповідають груповим вимикачам. Моделі Metered Input, In-Line Metered мають графічний РК-дисплей, меню якого полегшує підключення та діагностику. Ці моделі забезпечують вимірювання споживання через розетки IEC з точністю ± 1 % для контролю рахунків за електроенергію.

Intelligent Power Software

Моделі ePDU G3 з мережевим інтерфейсом використовують ПЗ Intelligent Power Manager Eaton для автоматичного виявлення, моніторингу, групового оновлення та конфігурування ePDU, а також для інтеграції з платформами віртуалізації, охоплюючи VMware vCenter Server. Завдяки запатентованій технології послідовного підключення можна під’єднати не більше ніж чотири ePDU до одного порту мережі інтернет-протоколу (IP), забезпечуючи економію до 75 % порівняно зі звичайними блоками розподілення, які підключаються через окремі порти.

ІТ-стойки серій RE та REC

Частиною комплексного рішення є також ІТ-стойки серій RE та REC. Серія RE відзначається прийнятною ціною та призначена для невеликих приміщень з мережевим та серверним обладнанням.

Стойки RE пропонують широку стандартну комплектацію, а саме ролики, систему заземлення, вертикальні рейки з маркуванням висоти у юнітах (U) і плавним регулюванням положення, а також боковими панелями швидкої фіксації. Це у кращий бік вирізняє їх серед інших продуктів цього сегмента ринку, які традиційно характеризуються невеликою функціональністю. Серію RE призначено для невеликих систем з обмеженим бюджетом. Висота стойок — 27 U та 42 U, ширина — 800 мм, а глибина — 1 000 мм, завдяки чому їх можна встановлювати в обмеженому просторі та розміщувати всередині велику кількість обладнання і кабелів.

ІТ-стойки серії REC можуть мати енергозберігальну конфігурацію з ізольованими проходами; вони доповнюють пропозицію щодо стойок Eaton. Серія REC має збільшену висоту, глибину та місткість, завдяки чому можна використовувати ці конструкції в невеликих, середніх та великих ЦОД. ІТ-стойки серії REC спеціально розроблено з урахуванням вимог реселерів і системних інтеграторів, які створюють комплексні рішення. Модульна система пришвидшує та спрощує проектування, постачання і встановлення рішень для стійкових систем з ізольованими проходами.