Ноутбук професіоналам малого бізнесу Lenovo V330

Ноутбук професіоналам малого бізнесу Lenovo V330

Кожен, хто обирає ноутбук для бізнесу, знає, як це важко. Хочеться, щоб був і продуктивним, і захищеним, і надійним, і довговічним, і автономним. А ще — стильним та лаконічним.

Нова серія ноутбуків Lenovo V330 для професіоналів малого бізнесу поєднує сучасний дизайн, високу продуктивність, надійність і технології захисту інформації. До серії входять моделі з діагоналями екранів 14 та 15,6”, які оснащено процесорами Intel Core i7 8-го покоління, сканерами відбитків пальців і технологією швидкої зарядки батареї. SSD і HDD накопичувачі, до 20 ГБ оперативної пам’яті та дискретні відеокарти допоможуть легко вирішувати найрізноманітніші завдання.

Надійність професійного рівня

Найважливіші вимоги до робочого ноутбука — надійність і здатність тривалий час працювати в умовах інтенсивної експлуатації. Витривалість пристроїв Lenovo V330 підтверджується проведеними тестами, зокрема перевіркою на стійкість до струсів, вібрацій, змін температури, тиску, а також випробуваннями довговічності клавіатури та петель кришки. Тонкий і міцний корпус ноутбука можна відкривати на 180° завдяки спеціальному шарніру.

Для будь-яких завдань

Крім новітніх чіпсетів Intel Core i7 8-го покоління, моделі серії V330 оснащено вбудованими графічними чіпами Intel або дискретними відеокартами AMD Radeon 530 з 2 ГБ пам’яті GDDR5. Завдяки цьому користувачі зможуть вибрати конфігурацію, оптимальну для їхніх завдань і бюджету. При цьому всі моделі серії мають низку функцій і технологій для підвищення комфорту повсякденного використання.

Клавіатура з опціональним підсвічуванням допомагає працювати навіть за низької освітленості. З подвійним мікрофоном, який пройшов сертифікацію Skype, і динаміками, що гарантують кришталево чистий звук під час відеоконференцій, можна проводити переговори практично за будь-яких умов.

Для захисту персональної інформації ноутбуки серії V330 обладнано сканером відбитків пальців. Завдяки ньому пристрої розблоковуються миттєво і при цьому забезпечується висока надійність, чого неможливо домогтися за допомогою паролів. Від несанкціонованого доступу до камери захистить механічна кришка.

Моделі з діагоналлю екранів 15,6” опціонально оснащуються оптичним приводом DVD з функціями читання і запису.

Максимальна автономність

Стандартна батарея ємністю 30 Вт год забезпечує до 6 год автономної роботи. Можна обрати також батарею підвищеної ємності на 39 Вт год, з якою можна працювати без зовнішнього джерела живлення до 8 год. Технологія швидкої зарядки QuickCharge поповнює заряд стандартного акумулятора на 50 % всього за 30 хв, а година зарядки додає 80 % номінальної ємності батареї.

Сьогодні, коли ноутбук став робочим інструментом, варто шукати не просто пристрій, а рішення для бізнес-завдань, яке легко доповнить наявну ІТ-інфраструктуру чи стане її основою.

Придбати продукцію