Безрамковi варильнi панелi FRANKE

Безрамковi варильнi панелi FRANKE

Сучасна кухня багатогранна. Вона функціональна, але при цьому економить місце і надає простір для спілкування та приготування їжі. Вона має стильний вигляд, а також відображає індивідуальний смак. FRANKE розробила розумні рішення для вдосконалення процесів на кухні та їхнього гармонійного інтегрування в житловий простір.

Серія Mythos FRANKE — це непідвладний часу дизайн, що поєднується з безкомпромісною якістю. Органічні кольори і лаконічні форми надають усім деталям елегантного вигляду. Широкий вибір продуктів залишає місце для індивідуальності в дизай­ні. Родзинка системи — нова високопродуктивна індукційна варильна панель потужністю до 11,1 кВт. Численні зручні функції забезпечують максимальне задоволення від приготування, як-от: об’єднання в одну велику усіх зон нагріву, функція надшвидкого нагріву, автоматичні програми приготування. Безрамкові варильні панелі також можна встановити нарівні зі стільницею, а завдяки ширині 38, 60, 80 і 90 см їх можна встановити і в будь-яку кухню незалежно від планування.

Доповнюють колекцію витяжки Mythos, доступні у двох кольорах — чорному і білому, і у двох розмірах — 60 і 90 см завширшки для більшої гнучкості в плануванні кухні. Завдяки тому, що турбіну можна обертати, вихід повітря можна направити безпосередньо у вентиляційний канал у стіні, при цьому використовувати труби і шахти вже не потрібно. Або, залишивши агрегат в початковому положенні, організувати вихід повітря у вентиляційний канал.

У кухонній системі Mythos використовуються тільки най­якісніші матеріали, передові технології та конструктивні рішення. Для тих, хто наслідує сучасні тренди, передбачено і витяжки, які монтуються в стільницю. Це може бути як висувний Downdraft, так і витяжка, яка монтується між варильними панелями і вловлює випаровування там, де воно виникає.

Великий асортимент високоякісних гранітних мийок із фраграніту або керамічних з ультраміцного Fraceram доповнює кухонну систему Mythos. Особливо привабливі керамічні мийки для монтажу під стільницю. Вони утворюють рівну поверхню зі стільницею, тому чудово підходять для кухонь з мінімалістичним дизайном.

Продукти кухонної системи Mythos завоювали низку престижних нагород. Це і є справжнім доказом неперевершеного дизайну і показником успіху.

Придбати продукцію