Для досконалого саду

Для досконалого саду

Що входить до комплекту справжнього садівника? Насправді, не так багато, необхідним приладдям стануть секатор, гілкоріз та пилка.

Справжній господар саду прагне досконалості — створити бездоганну за формою і красою крону дерева, зібрати з цього самого дерева багатий урожай плодів, домогтися пишного цвітіння улюблених квітів. Навіть якщо дозвілля на дачі — це переважно відпочинок у гамаку або на газоні, то не можна бути застрахованим від примх погоди, адже сильний вітер може повалити гілку, на якій висить гамак, поламати дрібні гілки і розкидати їх по всій ділянці. І тут доведеться якось приводити все до ладу.

Для таких повсякденних робіт у саду знадобиться якісне обладнання, яке здатне пиляти і різати за будь-яких умов. У Varo є що запропонувати. Бо це виробник з 50-річним досвідом виготовлення широкого асортименту продукції для садівництва з найкращим співвідношенням ціни та якості. Комплект інструментів нової серії Varo Kreator має бути у кожного садівника.

Секатор — інструмент, схожий на ножиці, головна відмінність — потужніші, коротші леза, здатні обрізати невеликі гілки, відростки і прути. Секатор знадобиться при формуванні крони дерев; для видалення сухих, пошкоджених гілок; для омолоджування кущів; для збору врожаю, наприклад, винограду.

Різниця секаторів — у конструкції різального механізму: з односторонньою різкою і з двосторонньою.

Для живих гілок

Код товару: KRTGR1011

Такий секатор створений для роботи саме з живими пагонами. Зазвичай верхній край є різальним, завдяки такій конструкції гілку саме зрізають, а не ламають, мнеться і стискається тільки відсічена частина, обрізування не шкодить рослині, а навпаки слугує виключно хорошим цілям. Легкість та зручність завдяки алюмінієвим руків’ям анатомічної форми і м’яким покриттям. Верхнє лезо виготовлено з японської інструментальної сталі SK5. Ця сталь може мати твердість до 65 Rc і містить суміш вуглецю в мартенситах з деякою кількістю розчинених цементитів. Нижнє лезо має стійке до стирання покриття з хрому. Розмір 205 мм.

Секатор з двома різальними краями

Код товару: KRTGR1013

Різновид секаторів з двома різальними краями. Леза мають закруглену форму, у процесі роботи рухаються у напрямку одне до одного. Слушне технічне рішення для роботи з молодими пагонами, як правило, до 20 мм завтовшки, та роботи з квітами. Легкість та зручність завдяки прорезиненим руків’ям анатомічної форми. Обидва леза виготовлені з японської інструментальної сталі SK5. Різальна здатність до 20 мм.

Секатор для сухих гілок

Код товару: KRTGR1022

Ще один тип — це секатор з ковадлом, також з одностороннім зрізом, але призначається він тільки для санітарного обрізання — видалення сухих, поламаних гілок діаметром до 30 мм. Робоче лезо секатора клином впирається безпосередньо в упор, тобто в ковадло, в результаті гілка не зрізається, а скоріше обламується. Для живих гілок такий метод не спрацює, а от сухим гілкам саме те, що потрібно. Верхнє лезо виготовлено з японської інструментальної сталі SK5. Має титанове покриття для збільшення корозійної стійкості та зниження коефіцієнта тертя під час розрізання матеріалу. Різальна здатність 23 мм.

Гілкорізи

Коди товарів: KRTGR4001, KRTGR4011

Гілкоріз схожий із секатором, але має довгі ручки і використовується для обрізання тих пагонів і гілок, які розташовані на значній висоті або у важкодоступних місцях. З назви зрозуміло, що він використовується для обрізання товстих гілок. Має сильніші ножі і довші руків’я, з якими можна додавати більше зусиль на леза. KRTGR4001 — гілкоріз для вологих гілок, різальна здатність 34 мм, ручки 655 мм, лезо SK5.

KRTGR4011 — гілкоріз для вологих гілок, різальна здатність 39 мм, ручки 655 мм, лезо SK5.

Гілкорізи з телескопічними руків’ями

Коди товарів: KRTGR4003, KRTGR4013, KRTGR4023, KRTGR4024

Якщо ж довжини ручок недостатньо, можна придивитися до гілкорізів з телескопічними руків’ями. KRTGR4003 — гілкоріз для вологих гілок, різальна здатність 34 мм, телескопічні ручки 595-810 мм, лезо SK5.

KRTGR4013 — гілкоріз для вологих гілок, різальна здатність 39 мм, телескопічні ручки 630-890 мм, лезо SK5. KRTGR4023 — гілкоріз для вологих гілок, різальна здатність 45 мм, телескопічні ручки 590-780 мм, лезо SK5, титанове покриття леза. KRTGR4024 — гілкоріз для сухих гілок, різальна здатність 45 мм, телескопічні ручки 590-780 мм, лезо SK5, титанове покриття леза.

Садові пилки

Коди товарів: KRTGR5001, KRT807101, KRT807102, KRT807103

Якщо потрібно зрізати гілку завтовшки від 40 мм до 60 мм, то відкиньте всі секатори та гілкорізи і беріться за садову пилку. Немає сенсу докладати великих зусиль, якщо можна тихо-мирно спиляти товсту гілку пилкою.

KRTGR5001 — складана пилка. Забезпечує комфорт у роботі та безпеку завдяки зубцям з тристоронньою заточкою. Руків’я має анатомічну форму з м’яким покриттям і захистом.

Полотно виготовлено з нержавіючої сталі, має стійке до стирання покриття з хрому. А для зручного зрізання сухої деревини знадобиться лучкова пила KRT807101, довжина полотна якої 530 мм. Оснащена додатковим захистом руки. Стандартне полотно оптимізовано і для вологої деревини. Додаткові полотна для замовлення KRT807103 (для вологої деревини)/KRT807102 (для сухої деревини).

Придбати продукцію