«Block Tape» від Same Toy – конструктор, що перетворить кімнату на будівельний майданчик!

«Block Tape» від Same Toy – конструктор, що перетворить кімнату на будівельний майданчик!

Конструктори завжди мали широку популярність серед дітлахів та їх батьків. Вони допомагають розвинути фантазію, уяву, абстрактне та просторове мислення. В асортименті сучасних конструкторів кожного дня з’являються все нові й нові пропозиції та варіанти різноманітних ігрових наборів. Годі будувати на підлозі – відтепер побудувати ціле місто можна навіть стелі!

Серед них набір «Block Tape» від бренда Same Toy. Це конструктор, що скасовує закони гравітації та перетворює  вашу кімнату на будівельний майданчик. 

Завдяки гумовій стрічці, яка входить у набір, конструктор можна складати на будь-якій поверхі. Що саме стане майданчиком для гри: підлога, стіл, шафа або інші меблі – залежить лише від вашої фантазії. 

Деталі конструктора різного розміру та кольорів дають можливість збудувати будь-що, а стрічка буде тримати споруди незважаючи на усі правила гравітації. Довжина стрічки складає 92 см. 

Конструктори «Block Tape» від  Same Toy сумісні з LEGO, а в асортименті є великі набори та маленькі, що відрізняються кількістю деталей для будівництва. В кожному наборі є спеціальна лопатка, яка допомагає розбирати скріплені деталі швидко й легко. 

Конструктор виготовлений з міцного пластика, що робить його довголітнім та надійним. Рекомендований вік від 6-ти років. Іграшковий набір стане відмінним подарунком як для хлопчика, так і для дівчинки.

Компактна картонна коробка або пластикові відерця із ручкою, у які запакований конструктор, дозволяють брати набір з собою, а також не займає багато місця на поличці вдома.

Перетворіть збирання конструктора на веселу гру у сімейному колі, що неодмінно сподобається вашому малюкові, та можливо, стане домашньою традицією.

Придбати продукцію