Машини мрії для геймерів Dream Machines

Машини мрії для геймерів Dream Machines

Геймерські ноутбуки Dream Machines озброєні найпотужнішими процесорами 8-го покоління H та K, швидкісною оперативною пам’яттю DDR4 об’ємом навіть до 64 ГБ, високоефективними SSD-накопичувачами та надпотужними відеокартами Nvidia серії GTX.

Нове покоління геймерських ноутбуків бренда Dream Machines поєднує в собі блискавичну швидкість, потужність, сучасний дизайн та високоякісні компоненти лідерів ринку комплектуючих.

У геймінгу вже мільйони прихильників по всьому світу, зокрема він стрімко набирає обертів в Україні — нові технології, комп’ютерні ігри, віртуальна реальність — все це давно в серцях багатьох українців.

Заради підтримки геймерів ERC запросили в Україну Dream Machines — компанію, яка по-справжньому спеціалізується на геймінгу й тим самим продовжить тішити українців новинками з цього цікавого, дивовижного та виняткового світу.

Геймерські ноутбуки Dream Machines озброєні найпотужнішими процесорами 8-го покоління H та K, швидкісною оперативною пам’яттю DDR4 об’ємом навіть до 64 ГБ, високоефективними SSD-накопичувачами та надпотужними відеокартами Nvidia серії GTX.

Швидкість у 500 ГБ SSD

Завдяки впливу прихильників геймінгу та професійних кіберспортсменів пріоритети Dream Machines націлено на забезпечення найвищої швидкості роботи пристрою, тому кожен ноутбук обладнано блискавичними M.2 SSD-накопичувачами, об’ємом від 500 ГБ та навіть до 2 ТБ, що порівняно з типовим HDD дає уп’ятеро більшу швидкість, безшумність та на 80 % більшу енергоефективність.

Відтепер Intel i7-8700K вже у ноутбуці

Для справжніх ентузіастів Dream Machines має Х рішення. Завдяки новітнім технологіям у Х-серії ноутбуків Dream Machines встановлено повноцінні десктопні процесори i7-8700K, топові відеокарти Nvidia, підключені портом MXM 3.0, та новітні мережеві контролери Killer E2400, у поєднанні з унікальною технологією Prema Bios — вперше в Європі з’явилася можливість проводити повноцінний Overckloking ноутбука.

144 Гц для кіберспортсменів

Важко уявити справжній ігровий ноутбук без IPS-матриці, за новим стандартом відтепер в ігрових ноутбуках Dream Machines також встановлюються матриці, які створено за новою технологією Advanced Hyper Viewing Angle. Ця IPS-матриця підтримує не тільки 16,78 млн кольорів, а ще
й частоту оновлення монітора в 144 Гц, що дає заповітну кіберспортивну плавність та чіткість зображення.

Європейська якість

Кожен ноутбук компанії Dream Machines повністю комплектується та збирається у ЄС, а перед відправленням до клієнта проходить 24-годинний тест компонентів, тож можна бути впевненим, що кожен ноутбук було зібрано
з душею та за найвищими стандартами сучасного геймінгу.

Легкість та мобільність

Незважаючи на те, що Dream Machines славиться високими та високоефективними конфігураціями, геймерські ноутбуки нової генерації можуть також похвалитися легкістю, що не є типово для геймерських рішень, і тим самим гарантувати чудовий баланс потужності та мобільності пристрою.

Беручи до уваги спеціалізацію на геймерських рішеннях та нових технологіях, а також спрямованість на користувача та відкритість компанії, ноутбуки Dream Machines нової генерації будуть оптимальним рішенням для задоволення потреб навіть професійних геймерів.

Характеристики серій:

Модель

X1080-17UA34

G1060-17UA33

G1050Ti-15UA29

Екран

матовий 17,3” IPS-type AHVA 144 Гц

матовий 17,3” IPS

матовий 15,6” IPS

Процесор

Intel Core i7-8700K Overclockable

Intel Core i7-8750H

Intel Core i5-8300H

Відеокарта

NVIDIA GeForce GTX 1080 8 ГБ

NVIDIA GeForce GTX 1060 6 ГБ

NVIDIA GeForce GTX 1050Ti 4 ГБ

RAM

16 ГБ DDR4

16 ГБ DDR4

16 ГБ DDR4

SSD

M.2 500 ГБ

M.2 500 ГБ

M.2 500 ГБ

HDD

1 Tб

1 Tб

Придбати продукцію