Серце системи MSI

Серце системи MSI

Материнська плата, яку іноді називають серцем системи, об’єднує усі комплектуючі в єдину систему, визначає функціональність і стабільність роботи ПК та можливості апгрейду. Провідний виробник комп’ютерних комплектуючих і геймерського обладнання, тайванська компанія MSI, лозунг якої Some are PCs, we are gaming, впевнена, що її материнські плати найкращі.

Extended Heatsink Потужна система живлення із силовими елементами найвищої якості. Збільшена площа радіаторів охолодження.
Audio Boost Екранований від ЕМ перешкод головний аудіочіп. Nahimic iз функцією позиціонування джерела звуку у грi.
Gaming Lan Гігабітний LAN-контролер.Налаштування пріоритетів трафіку та пропускної здатності каналу. Захист від статичного струму та перешкод.
DDR4 Boost XMP та власна розробка A-XMP для AMD. Повне тестування на сумісність оперативної пам’яті Corsair, Crucial, Kingston, G.Skill тощо.
Mystic Light Sync Необмежені можливості кастомізації. Єдина екосистема підсвічування для материнської плати, вiдеокарти та периферiї.

Коли розмір має значення

Завдяки новітнім технологіям виробництва, енергозбереження й охолодження виробники графічних карт отримали широке поле для експериментів. Як наслідок, з’явилася можливість значно розширити модельний ряд своєї продукції, аби користувачі мали з чого обирати й отримали саме те, що їм необхідно. Існує кілька нестандартних відеокарт MSI різного розміру та призначення.

Компактні ITX-рішення

Усе більше користувачів віддають перевагу потужним, але компактним ігровим ПК. І якщо знайти платформу необхідного розміру micro-ATX або micro-ITX достатньо просто, то із потужною відеокартою дещо складніше, адже це «найгарячіша» частина системи і її треба якось охолоджувати. Завдяки системам охолодження MSI та багатому досвіду у цій сфері компанія вирішує і такі питання. З моделями GTX 1070 або 1060 AERO можна зібрати потужну ігрову машину та насолоджуватися графікою високої якості, а не турбуватися щодо перегріву.

Low profile карти

Навіть при використанні вузького робочого десктопу, накшталт DellPlex з інтегрованою графікою, не варто перейматися — пограти у PUBG чи новий Assassin’s Creed усе ще можна. Серед асортименту графічних карт MSI є достатньо потужні низькопрофільні графічні прискорювачі, яких цілком достатньо для комфортної гри у сучасні ігри з роздільною здатністю 1080р.

Максимальна потужність

Мінімалізм для слабаків? Є бажання зібрати надпотужного ПК-велетня усім на заздрість? І тут MSI є що запропонувати. Наприклад, MSI GTX 1080 Ti Gaming Trio та моделі MSI Duke. Серед відеокарт свого класу з повітряною системою охолодження — це одні із найпотужніших і найхолодніших відеокарт в асортименті бренда MSI. Відеокарти MSI з трьома вентиляторами створені для ентузіастів розгону та дійсно безкомпромісних рішень виняткової якості.

Придбати продукцію