Інформаційні технології на варті здоров’я

Інформаційні технології на варті здоров’я

Фахівці медцентру Bona Dea International Hospital (Азербайджан) відмовилися від традиційних рішень для створення ЦОД на користь гіперконвергентній інфраструктурі Lenovo і Nutanix.

У новому медцентрі Bona Dea International Hospital в Азербайджані зробили ставку на впровадження передових технологій у лікуванні пацієнтів. Ці технології охоплюють усі аспекти лікувального процесу, починаючи від операційної та закінчуючи ЦОД.

Співпрацюючи з підрозділом Lenovo Professional Services, ІТ-фахівці медцентру впровадили 18 програмно-апаратних комплексів Lenovo Converged HX5510 і HX5510-C. Кожен комплекс побудовано на базі процесора Intel Xeon E5. І всі пра­цюють під керуванням ОС Nutanix Enterprise Cloud OS.

Також гіперконвергентну інфраструктуру застосовують і для забезпечення праце­здатності бізнес-додатків SAP і Microsoft, які використовує бек-офіс, а також служб обміну файлами і друку. Понад 90 % подібних робочих навантажень обслуговуються гіпервізором Nutanix AHV. Nutanix Prism полегшує також гіперконвергентну інфраструктуру керування віртуалізованими ресурсами (обчислювальними потужностями і простором зберігання). Керування фізичними вузлами здійснюється за допомогою Lenovo XClarity Pro.

Партнерство між Lenovo і Nutanix націлене на побудову сучасної ІТ-інфраструктури. Завдяки спільним зусиллям Lenovo і Nutanix створили програмно-апаратні комплекси Lenovo ThinkAgile HX Series з підтримкою Nutanix — кращі у класі гіперконвергентних систем, побудованих на базі серверних платформ Lenovo з уже встановленим передовим ПЗ Nutanix.

Програмно-апаратні комплекси ThinkAgile HX Series вирізняються високою надійністю і безпекою, прогнозованими і великими можливостями масштабування, зручними засобами керування і швидкою рентабельністю. Вони підходять для вирішення будь-яких завдань віртуалізації. Крім того, знижено загальну вартість володіння цим рішенням (TCO), що допомагає ІТ-фахівцям зосередитися на впровадженні інновацій і створенні рішень, корисних для бізнесу.

Можливості систем

Lenovo ThinkAgile Network Orchestrator забезпечує автоматичне оновлення конфігурації без відключення системи з урахуванням зміни параметрів віртуальної мережі.

Тісна інтеграція Lenovo XClarity і Prism служить основою ПЗ автоматизації і керування, у якому реалізовано зручне керування віртуалізацією.

Послуга Lenovo ThinkAgile Advantage: комплексна підтримка, єдиний контактний центр, який працює цілодобово і без вихідних.

Програмно-апаратні комплекси ThinkAgile HX Series вирішують три завдання: спрощення ІТ-інфраструктури; зменшення витрат; підвищення надійності готового рішення. Розглянемо моделі, кожну з яких оптимізовано для підтримки окремих видів робочого навантаження.

ThinkAgile HX 1000

Програмно-апаратний комплекс ThinkAgile HX 1000 Series являє собою окремий вузол 1U, призначений для підтримки легких і середніх робочих навантажень. Цей вузол оптимізовано для використання у віддалених офісах і філіях (ROBO), і він здатний служити цільовим сервером реплікації.

ThinkAgile HX 2000

Системи ThinkAgile HX 2000 Series, доступні у вигляді одного вузла форм-фактора 1U або у вигляді чотирьох вузлів форм-фактора 2U, розроблено спеціально для підприємств малого та середнього бізнесу.

ThinkAgile HX 3000

Програмно-апаратні комплекси ThinkAgile HX 3000 Series доступні в таких форм-факторах: один вузол 1U, два вузли 2U або чотири вузли 2U. Усі моделі HX 3000 Series призначено для робочих навантажень, пов’язаних із важкими обчисленнями (наприклад, бізнес-додатки і VDI). Доступні моделі для щільного розміщення в стійці, моделі з флеш-накопичувачами і вбудованими відеокартами.

ThinkAgile HX 5000 і HX 7000

Програмно-апаратний комплекс ThinkAgile HX 5000 Series – окремий вузол 2U, призначений для підтримки робочих навантажень, які активно використовують підсистему зберігання даних (наприклад, обробка великих даних і підтримка корпоративних додатків). Доступна модель із високою ємністю підсистеми зберігання даних. Програмно-апаратний комплекс ThinkAgile HX 7000 Series – окремий вузол 2U, призначений для підтримки високопродуктивних робочих навантажень (наприклад, корпоративні програми і СКБД) і оптимізований для інтенсивного використання підсистеми введення-виведення.