ПК Predator Orion 9000

ПК Predator Orion 9000

ПК Predator Orion 9000 немає сенсу навіть порівнювати з меншими комп’ютерами. Цей монстр легко розв’яже будь-яке завдання.

 • Процесор Intel Core i9 Extreme Edition •

 • Унікальний адаптивний корпус, призначений для складання самотужки •

 • Чотири слоти для відеокарт •

 • Технологія IceTunnel 2.0 і рідинне охолодження процесора •

УНІКАЛЬНИЙ АДАПТИВНИЙ КОРПУС

Видовжений корпус-моноліт легко пристосовується до найскладніших вимог сучасних ігор і здатний вирішувати багато завдань водночас.

ФАНТАСТИЧНА ПРОДУКТИВНІСТЬ

Процесор Intel Core i9 Extreme Edition, здатний успішно працювати одночасно із чотирма відеокартами, відкрив нові горизонти продуктивності.

ІДЕАЛЬНИЙ ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ

Виняткової продуктивності вдалося досягти завдяки унікальній технології IceTunnel 2.0 та рідинній системі охолодження центрального процесора Cooler Master, що забезпечують ідеальний температурний режим.

ЕЛЕКТРОНАМ БІЙ!

Сітчаста бічна панель корпусу не лише дає змогу побачити все, що відбувається всередині, за рахунок RGB-підсвічування, а й знижує рівень вхідних електромагнітних перешкод.

БЕЗМЕЖНА ПОТУЖНІСТЬ

Чотирьох слотів для відеокарт вистачить для втілення найнеймовірніших задумів. Редагування, програмна візуалізація і, нарешті, ігри – для них немає неможливого.

ТРЕБА ОХОЛОНУТИ!

Потужному процесору, яким оснащено модель Orion, потрібна відповідна система охолодження – рідинна Cooler Master®*. Вона убереже пристрій від щонайменшого перегрівання.

ЛЕГКИЙ ДОСТУП ДО «НАЧИНКИ»

Зніміть металеву сітчасту кришку, відсуньте бічні панелі – й матимете вільний доступ до «начинки» комп’ютера мрії.

НЕЙМОВІРНА ЄМНІСТЬ ДИСКІВ

Будьте певні – вміститься все! ШІСТЬ слотів для жорстких дисків дають змогу створити ідеальну комбінацію із чотирьох 2,5-дюймових SSD- та двох 3,5-дюймових HDD-дисків.

ПАМ’ЯТІ БАГАТО НЕ БУВАЄ

Вісім слотів для DIMM-модулів пам’яті надають широкий простір для експериментів, наприклад для встановлення чотириканального модуля RAM DDR4 2666 на 128 ГБ. Це – раціональне використання значних можливостей. Тепер головне – знайти гідне застосування цій потужності.

SOUND BLASTERX 720

Інноваційна система Pro Gaming Sound BlasterX забезпечує нечувані раніше потужність і якість звуку. Подолавши позначку «буденність і пересічність», ми прагнемо до нових, неймовірних висот!

Придбати продукцію