ПК Predator Orion 5000

ПК Predator Orion 5000

Потужність, втілена в оболонці Orion 5000 – це нестримна, неослабна, неймовірна сила, здатна подолати будь-яку перешкоду.

 • Процесор Intel Core i7-8700K 8-го покоління •

 • Адаптивний корпус EMI Compliant, призначений для складання самотужки •

 • Відеокарта NVIDIA GeForce GTX 1080 з інтерфейсом SLI •

 • IceTunnel 2.0 •

УНІКАЛЬНИЙ АДАПТИВНИЙ КОРПУС

Виразні обриси корпусу кольору чорного сланцю полонять серце справжнього геймера.

ПОТУЖНИЙ РОЗГІН

Ви не повірите, яким функціональним може бути шестиядерний процесор Intel останнього, 8-го покоління.

ІДЕАЛЬНИЙ ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ

Система роздільного охолодження IceTunnel 2.0 дає змогу цілком контролювати процес нагрівання пристрою і досягати максимальної продуктивності.

А ЩО ВСЕРЕДИНІ?

Забудьте на хвильку про справи й помилуйтеся злагодженою роботою елементів. Для цього досить лише зняти сітчасту бічну панель.

ГРАФІКА – ВИРІШАЛЬНИЙ ЧИННИК

Відеокарта NVIDIA GeForce GTX 1080 з інтерфейсом SLI подвоює вашу міць на полі бою. А якщо рівень картинки під час гри вас не влаштує, спробуйте формат 4K – і не пошкодуєте.

ЗАХИСТ ВІД ЗАБРУДНЕНЬ

Пил – запеклий ворог усіх настільних ПК, де використовуються вентилятори. На щастя, фільтр, установлений біля переднього повітрозабирача, вловлює навіть найдрібніші порошинки.

ЕЛЕКТРОНАМ БІЙ!

Іще одна важлива перевага: бічна панель із логотипом Predator є панеллю EMI Compliant. Зокрема, вона знижує рівень вхідних електромагнітних перешкод.

НЕЙМОВІРНА ЄМНІСТЬ ДИСКІВ

Пристрій має широкі можливості для зберігання інформації: чотири SATA-диски, що містять два 2,5-дюймові SSD-диски і два 3,5-дюймові HDD-диски, а також невеликий, але місткий SSD-диск M.2, надають достатньо простору для найвибагливіших користувачів.

ГАРМОНІЯ ЗВУЧАННЯ

Інноваційна система Pro Gaming Sound BlasterX забезпечує нечувані раніше потужність і якість звуку. Подолавши позначку «буденність і пересічність», ми прагнемо до нових, неймовірних висот!

МЕРЕЖЕВА КОНФІГУРАЦІЯ KILLER

Установивши контроль над мережевими підключеннями, ви отримаєте безліч переваг під час роботи в Інтернеті й зможете самі вирішувати, які опції вам потрібні, а які можна деактивувати, яким програмам надати перевагу тощо.

Придбати продукцію