Серія Predator Helios 500 Radeon

Серія Predator Helios 500 Radeon

У яких би умовах ви не опинилися на ігровому полі бою, суперник має знати – з ноутбуком Helios 500 ви озброєні найновішими технологіями та дуже небезпечні! Не вірите? Дивіться самі!

 • Процесор до AMD Ryzen 7 2700 •

 • Екран із частотою оновлення 144 Гц і підтримкою технології Radeon FreeSync •

 • Відеокарта AMD Radeon RX Vega із 8 ГБ відеопам’яті HBM2 •

 • Два вентилятори AeroBlade 3D •

FULL HD ІЗ ЧАСТОТОЮ 144 ГЦ

Роздільна здатність Full HD та висока частота оновлення монітора забезпечують плавне та динамічне відтворення сюжету – без переривань, спотворень і затримок.

ШВИДКИЙ ЗАПУСК СКЛАДНИХ ІГОР

Завдяки високому рівню продуктивності, яким вирізняється відеокарта Radeon RX Vega, і втіленим у ній новітнім технологіям ви гарантовано отримаєте максимум комфорту й задоволення в будь-якій грі — від простішої до найскладнішої.

ПОТУЖНИЙ РОЗГІН

Процесор AMD Ryzen 7 2700 (до 8 ядер і 16 потоків залежно від моделі), який можна розігнати, забезпечує плавний ігровий процес і чітке відтворення зображення в складних іграх із сучасною високодеталізованою графікою.

КЛАВІАТУРА  З RGB-ПІДСВІТКОЮ

Кольорова підсвітка, яку ви самі налаштовуєте для чотирьох зон, вибираючи улюблені кольори з багатої палітри на 16,8 млн відтінків, а також п’ять спеціальних «гарячих» клавіш, яким можна призначати потрібні функції.

ТЕХНОЛОГІЯ RADEON FREESYNC

Забудьте про завади, затримки, викривлення та розриви у зображенні, які не дають повністю зануритися у світ гри. Сучасні технології гарантують ідеальне відтворення сюжету навіть при високій частоті кадрів.

МАКСИМАЛЬНО АКТИВНА ГРА БЕЗ ПЕРЕГРІВУ

Два надійних металевих вентилятори AeroBlade з ультратонкими лопатями підтримують стабільну робочу температуру процесора й відеокарти. Їх ледве чутний шум не нервує, а ніби підбадьорює під час гри та надихає на нові звершення.

ПІДТРИМКА ТРЬОХ МОНІТОРІВ

Один монітор – добре, а три – набагато краще! Підключайте додаткові дисплеї до роз’ємів HDMI 2.0, DisplayPort і USB Type C, щоб забезпечити повний огляд.

БАГАТОЦІЛЬОВІ РОЗ’ЄМИ

Універсальні порти Thunderbolt 3 можна використовувати для підключення периферійних пристроїв, швидкісної передачі даних (40 Гбіт/с) і подачі живлення потужністю до 100 Вт. І це далеко не повний перелік!

PREDATORSENSE

Завдяки технології PredatorSense усі процеси під вашим контролем! Задавайте розгін, налаштовуйте ігрові профілі та регулюйте всі параметри пристрою! Головне – на захоплюйтеся занадто, адже там стільки цікавих налаштувань!

Придбати продукцію