Predator Triton 700

Predator Triton 700

У моделі Predator Triton 700 поєднуються високоефективне охолодження та неперевершена продуктивність. Залиште свій настільний ПК вдома, адже він вам просто не знадобиться.

 • Процесор 7-го покоління Intel Core i7 7700HQ1 •

 • Алюмінієвий корпус усього 18,9 мм завтовшки •

 • Відеокарта NVIDIA GeForce GTX 1080 8GB1 •

 • Два вентилятори AeroBlade 3D •

КОРПУС УСЬОГО 18,9 ММ ЗАВТОВШКИ

Насолоджуйтесь грою, де б ви не знаходилися. Неймовірно потужний і при цьому компактний ноутбук у корпусі товщиною всього 18,9 мм нікого не залишить байдужим.

МЕХАНІЧНА КЛАВІАТУРА З RGB ПІДСВІЧУВАННЯМ

Низькопрофільна механічна клавіатура оснащена клавішами з індивідуальним підсвічуванням. Відчуйте різницю під час натискання. Перед вами клавіатура, за якою приємно як грати, так і працювати.

NVIDIA G-SYNC

Технологія NVIDIA G-SYNC дає змогу уникнути неминучого дискомфорту, що виникає під час гри в динамічні ігри, завдяки усуненню розривів зображення на екрані. Якщо ви — щасливий власник ноутбука з технологією G-SYNC, візуальний дискомфорт більше ніколи вам не заважатиме.

ВІДЕОКАРТА NVIDIA GEFORCE GTX 1080 8 ГБ

Усі елементи пристрою від системи охолодження до дизайну Max-Q1 розроблені для досягнення головної мети: можливості максимально розігнати відеокарту, розташовану в тонкому корпусі.

ДВА ВЕНТИЛЯТОРИ AEROBLADE 3D

Ефективне охолодження — понад усе. Унікальний дизайн двох вентиляторів AeroBlade 3D забезпечує максимальний повітряний потік для тонкого корпусу. Завдяки цьому можна уникнути надмірного тепловиділення навіть в найбільш ресурсоємних іграх.

3D АУДІОСИСТЕМА DOLBY ATMOS

Відкрийте для себе нове звучання, скориставшись своїми звичайними навушниками. Завдяки аудіосистемі Dolby Atmos відтворюється повноцінний об'ємний звук.

ПРОХОЛОДНИЙ НА ДОТИК

Вулканічно-чорний алюміній, доведений до ідеалу в результаті піскоструминної обробки, залишає відчуття дотику до божественно прохолодного металу.

ВРАЖАЮЧА МІЦНІСТЬ

Над клавіатурою встановлено стійке до пошкоджень скло Corning GorillaGlass 0,7 мм завтовшки.

ДИЗАЙН MAX-Q

Дизайн Max-Q втілює в собі інноваційний підхід до створення найтонших, найпродуктивніших і найтихіших ноутбуків у світі.

ПОТУЖНИЙ ПРОЦЕСОР

Для перемоги вам необхідне лише найкраще. Розкрийте весь потенціал ноутбука Triton 700 завдяки процесору 7-го покоління Intel Core i7 7700HQ.

Придбати продукцію