Полегшений догляд за білизною від Gorenje

Полегшений догляд за білизною від Gorenje

Нова генерація пральних машин WaveActive Gorenje поєднує останні розробки та новітні технології. Прилади відповідають найвищим стандартам енергоспоживання та є енергоефективними. Клас енергоспоживання пральних машин становить А+++ -50 %. Спеціальна конструкція бічних і нижньої панелей StableTech забезпечує підвищену стійкість і зменшує шум, навіть за високих обертів віджимання. Панель керування без додаткових підменю вибору функцій і налаштувань є досить зрозумілою.

Барабан WaveActive

Новий барабан WaveActive із хвилеподібним візерунком забезпечує делікатну турботу та чистоту тканин. Спеціальні хвилеподібні 3D-ребра ідеально розподіляють білизну по барабану з мінімальною кількістю складок, ефективно розбризкуючи воду на білизну, майже так само, як під час використання струменевої системи.

Технологія SteamTech

Відтепер можна забути про пом’якшувач. Додаткова обробка парою наприкінці обраної програми запобігає зминанню, усуває запахи та бактерії. Пара глибоко проникає у волокна, пом’якшуючи та очищуючи їх.

Технологія IonTech

Завдяки силі природного процесу іонізації, використаного в технології IonTech, забруднення видаляється без додаткових хімічних засобів. Пральний засіб повністю розчиняється у воді, тож очисні компоненти рівномірно розподіляються волокнами білизни. Це дає змогу усунути на 30 % більше плям, навіть за низької температури. Крім того, технологія IonTech запобігає утворенню вапняного нальоту на нагрівачі, подовжуючи термін служби пральної машини.

Інверторний двигун PowerDrive

Цей тихий і водночас потужний двигун створено, аби забезпечувати тривалу роботу машини, заощаджуючи електроенергію під час кожного циклу прання.

Технологія SteamRefresh

У роботі цієї унікальної програми використовуєть­ся парогенератор, який створює велику кількість пари, що освіжає одяг і полегшує прасування.

Функція DoseAid

Функція DoseAid допоможе визначити оптимальну кількість прального засобу, незалежно від завантаження пральної машини. Можна завжди бути впевненим в економічному та здоровому його використанні.

Індикатор EcoEye

Зрозумілий індикатор EcoEye у реальному часі відображає ефективність обраної програми, допомагаючи заощадити воду й електроенергію.

Автоматичне прання

Користувач обирає автоматичну програму, а пральна машина сама визначає оптимальний цикл прання відповідно до завантаженої білизни. Причин перейматися немає: незалежно від типу білизни всі речі будуть бездоганно чистими.

Програма «Інтенсивна 59'»

Завдяки цій швидкій інтенсивній програмі, яка підходить для половинного завантаження, для прання знадобиться менше години, і улюблений одяг буде завжди готовий до використання.

Придбати продукцію