Gorenje WaveActive. Більше пари – менше прасування

Gorenje WaveActive. Більше пари – менше прасування

Нові сушильні машини Gorenje WaveActive з технологією IonTech не тільки ефективно усувають алергени та неприємні запахи, а й значною мірою запобігають зминанню. Тепер можна не гаяти час на прасування, а можливо, і взагалі про нього забути.

Барабан WaveActive

Завдяки унікальному барабану хвилеподібної форми пом’якшуються волокна тканин для якомога дбайливішої обробки всіх видів білизни. Внаслідок цього речі ретельно висушуються майже без зминання.

Освіження іонами

Потрібно швидко усунути з одягу неприємний запах? За допомогою спеціальної програми «Освіження іонами» речі будуть свіжими та матимуть вигляд щойно випраних.

Технологія SteamTech

Додаткова обробка парою наприкінці обраної програми зробить речі гладенькими й усуне з них алергени та бактерії. Барабан наповнюється парою, яка проникає в кожне волокно тканини, пом’якшуючи її. Після цього прасування навряд чи знадобиться.

Технологія IonTech

Повітря, що насичене негативно зарядженими іонами, висушує білизну з мінімальним зминанням. Іонізатор очищує середовище від більшості алергенів, залишків диму, пилку й електростатичного заряду, що накопичується під час сушіння. Внаслідок цього одяг легше прасувати, він приємно пахне свіжістю.

Обробка парою

Обробка парою протягом 15 хв вирівнює більшість складок, видаляючи всі запахи й освіжаючи ковдри, зимовий верхній одяг або будь-які інші речі. Це оптимальний вибір, якщо потрібно швидко освіжити речі без прасування.

Система TwinAir

Завдяки запатентованій двонаправленій системі обдування навіть найбільші речі будуть м’якими, рівномірно висушеними та менш зім’ятими.

Придбати продукцію