NANO IPS: інновації для професіоналів

NANO IPS: інновації для професіоналів

Перший у світі 5K2K UltraWide монітор 34WK95U і новий професійний монітор LG 4K UltraFine 32UL950. Втілюйте найяскравіші ідеї, підвищуйте ефективність роботи та отримуйте вражаючі результати!

Новий рівень передавання кольору

Технологія Nano IPS забезпечує неперевершену якість передавання кольору та широкий кут огляду. Нанометрові частинки, що нанесено на світлодіодне підсвічення екрана, поглинають надлишкові довжини світлових хвиль, реалі­зуючи більш насичене кольорове відображення, яке точно відтворює весь контент, від фактичних зображень та відео до CG. А підтримання формату VESA DisplayHDR600 гарантує високу яскравість і контрастність зображення.

Продуктивність та мультизадачність

Thunderbolt 3 забезпечує швидке з’єднання з дисплеями та іншими пристроями, адже підтримує швидкість передавання даних до 40 Гбіт/с, що у вісім разів вище порівняно зі з’єднанням USB-3 та вдвічі вище за Thunderbolt 2.Крім того, Thunderbolt 3 оптимально підходить для пристроїв MacBook.

Витончений дизайн

Вигнута підставка Edge-Arcline регулюється за висотою та займає мінімум місця на робочому столі. А тонкі, майже непомітні рамки 4-Side Edge не відволікають від зображення на моніторі.

 

LG UltraWide Monitor

LG UltraFine Monitor

  Оптимізовано для відеоредакторів, програмістів і розробників, адже монітор пропонує на 33% більше робочого простору, порівнюючи з дисплеями зі стандартним співвідношенням сторін 16:9. Максимально точно передає колір, адже його відкалібровано ще на етапі виробництва. Крім того, можна самостійно покращити колірну палітру завдяки можливості апаратного калібрування за допомогою ПЗ True Color Pro

Модель

34WK95U-W

32UL950-W

Роздільна здатність

5K2K UltraWide

UHD 4K

5 120 × 2 160

3 840 × 2 160

Матриця

Nano IPS

Nano IPS

Яскравість

450 ніт

450 ніт

Колірний простір

DCI-P3 98 %

DCI-P3 98 %

Заводське калібрування

так

так

HDR

HDR 600

HDR 600

Thunderbolt 3

так

4K Daisy Chain

DisplayPort

так

так

HDMI

тільки 4K

так

OnScreen Control
(Screen Split, My Display Presets, PIP)

так

так

Dual Controller

так

так

Динаміки

2 × 5 Вт

2 × 5 Вт

Придбати продукцію