Розваги разом з Dash та Dot

Розваги разом з Dash та Dot

Існує багато способів поглибити навички кодування робототехніки й з користю провести час. Можна пошукати один із безлічі онлайн-курсів або записати дитину на заняття з робототехніки. Але якщо подарувати маленьким геніям неймовірних роботів Dash і Dot, їм точно не доведеться нудьгувати. П’ять застосунків різних рівнів дадуть змогу з легкістю керувати й програмувати роботів виконувати найрізноманітніші завдання.

У коробці залежно від моделі є один або два роботи, будівельні блоки, сумісні з Lego, різноманітні аксесуари, як-от катапульта, ксилофон, бульдозерний ківш, буксирувальний гак та інші, а також інструкція українською.

За допомогою ксилофону можна запрограмувати робота відтворювати всесвітньо відому «Jingle bells», або підібрати мелодію однієї з улюблених композицій.

Сумісність із Lego дає можливість створювати не тільки красиві, а й функціональні надбудови для роботів.

Також можна стилізувати роботів під героїв казок, мультфільмів, фольклору й разом влаштувати костюмовану театральну виставу.

Немає жодної різниці, влаштуєте дискотеку для роботів, побудуєте власний міні-зоопарк, будете вивчати англійську й математику, виконуючи завдання у квестах або візьмете участь у міжнародних змаганнях із робототехніки — чудовою особливістю всіх роботів Wonder Workshop є те, що вони завжди вміють перетворювати будь-яку гру на свято.

Придбати продукцію