Розваги разом з Dash та Dot

Головна Огляди Розваги разом з Dash та Dot
19.08.2019

Існує багато способів поглибити навички кодування робототехніки й з користю провести час. Можна пошукати один із безлічі онлайн-курсів або записати дитину на заняття з робототехніки. Але якщо подарувати маленьким геніям неймовірних роботів Dash і Dot, їм точно не доведеться нудьгувати. П’ять застосунків різних рівнів дадуть змогу з легкістю керувати й програмувати роботів виконувати найрізноманітніші завдання.

У коробці залежно від моделі є один або два роботи, будівельні блоки, сумісні з Lego, різноманітні аксесуари, як-от катапульта, ксилофон, бульдозерний ківш, буксирувальний гак та інші, а також інструкція українською.

За допомогою ксилофону можна запрограмувати робота відтворювати всесвітньо відому «Jingle bells», або підібрати мелодію однієї з улюблених композицій.

Сумісність із Lego дає можливість створювати не тільки красиві, а й функціональні надбудови для роботів.

Також можна стилізувати роботів під героїв казок, мультфільмів, фольклору й разом влаштувати костюмовану театральну виставу.

Немає жодної різниці, влаштуєте дискотеку для роботів, побудуєте власний міні-зоопарк, будете вивчати англійську й математику, виконуючи завдання у квестах або візьмете участь у міжнародних змаганнях із робототехніки — чудовою особливістю всіх роботів Wonder Workshop є те, що вони завжди вміють перетворювати будь-яку гру на свято.

Товари з публікації

код товару: 1-DO01-04
999 грн*
Dot от Wonder Workshop - це маленький робот-друг для вашої дитини, який зможе бути не тільки веселою іграшкою, а й корисним інструментом в навчанні дитини основам програмування, побудови алгоритмів і апаратного управління. Dot допитливий, реагує на рухи і звуки, може підтримати розмову, заспівати і навіть станцювати. Він готовий до гри прямо з коробки, використовуючи предзаданні програми і додатки. Робота можна додатково кастоміризувати за допомогою аксесуарів (не входять в комплект), а також придбати його старшого брата - Dash, з яким Dot може зв'язатися, управляти і грати.
код товару: 1-DA01-05
2 999 грн*
Dash від Wonder Workshop - це маленький робот-друг для вашої дитини, який зможе бути не тільки веселою іграшкою, а й корисним інструментом в навчанні дитини основам програмування, побудови алгоритмів і апаратного управління. Dash допитливий, реагує на рухи і звуки, може підтримати розмову, заспівати і навіть станцювати. Він готовий до гри прямо з коробки, використовуючи предзаданні програми і додатки. Робота можна додатково кастоміризувати за допомогою аксесуарів, які перетворять Dash в бульдозер, катапульту або ксилофон, а також дадуть можливість інтеграції з LEGO. Якщо ви знайомі з його молодшим братом Dot, то Dash стане йому відмінною компанією. Разом роботи можуть взаємодіяти, спілкуватися і грати.
код товару: 1-WB04-01
4 999 грн*
Wonder Pack от Wonder Workshop - это максимально полный набор маленький робо-друзей Dash и Dot которые смогут не только развлечь, но и научить основам программирования, построения алгоритмов и аппаратного управления. Роботы любопытны, реагируют на движения и звуки, могут спеть и даже станцевать. Они готовы к игре прямо с коробке, используя предзаданные программы и приложения. Кроме того, Dash и Dot можно кастомизировать с помощью аксессуаров из набора, которые дадут роботам новый вид и функции, смогут превратить Dash в бульдозер, катапульту или ксилофон, а также дадут возможность интеграции с LEGO. Dash и Dot могут общаться и взаимодействовать друг с другом. Они узнают друг друга на расстоянии, могут играть и управлять действиями друг друга.
Каталог товарів