Назустріч літу. Новинки в лінійці самокатів Neon

Назустріч літу. Новинки в лінійці самокатів Neon

Пропонуємо вашій увазі самокати бренду Neon.

Neon Glider

Коди товарів: N100966, N100964, N100965, N100963

Самокат для найменших, триколісний транспорт для тих, хто починає знайомитися зі швидкістю й катанням на транспорті. Для багатьох дітей саме триколісний самокат стає першим і з ним малюки здобувають знання про принципи катання на колісному транспорті.

Neon Glider обладнано кермом із керуванням завдяки нахилу в сторони замість класичного оберту навколо своєї осі. Такий принцип убезпечує дитину від перевертання та падіння, адже він простіший і зрозуміліший, а також у такий спосіб кататися веселіше. Очевидні переваги самокату: менший розмір ніж у класичних самокатів, менша вага й ширша дека. У самоката колеса з підсвічуванням, гумові ручки з боковим захистом, а також для зручності та ще більшої безпеки дека має спеціальне покриття.

Neon Glider розраховано на вагу водія до 20 кг, проте є великий заділ міцності завдяки цільній металевій основі. На тестах витримував навантаження понад 100 кг.

Вага самоката лише 1,7 кг, тому з ним буде зручно навіть маленьким діточкам віком від 3 років.

Neon Flash

Коди товарів: N100796, N100797, N100798

Найбільший та найкрутіший у лінійці самокат, що зможе витримати щоденні пригоди й навіть трішки більше. Самокат обладнано легким алюмінієвим каркасом із підсиленою конструкцією, регульованим за висотою кермом, гальмом на задньому колесі, а також підсвічуванням деки і коліщаток.

А для справжніх екстремалів, що хочуть кататися на повну, покриття деки зроблено з протиковзкого матеріалу. Neon Flash може витримати водія вагою до 70 кг.

Рекомендований вік 5+. Вага самокату 4,5 кг.

Придбати продукцію