Монітори НР для роботи та розваг

Монітори НР для роботи та розваг

Для максимальної ефективності сучасного комп’ютера вкрай необхідний відповідний монітор. Моделі НР створено для чіткого відображення динамічного контенту.

НР втілила свій багато­річний досвід розроблення та виробництва дисплеїв у нових моделях моніторів. Пристрої характеризує надзвичайний дизайн, що запам’ято­вується, та розгортка екрана до 75-144 Гц. У моніторах використано технологію синх­ронізації зображення AMD FreeSync, що робить їх доступними за ціною для широкого загалу користувачів.

HP 27f: компактний велетень

Код товару: 2XN62AA

Візуально модель є збільшеною копією монітора HP 22f. Діагональ екрана становить 27 дюймів, роздільна здатність — Full HD 1 080р. За більшістю параметрів моделі ідентичні. За використання функції розгону матриці Overdrive, час відгуку становить 5 мс. Надтонкі, майже непомітні рамки HP 27f забезпечують огляд від краю до краю екрана, що робить цю модель оптимальним вибором для побудови системи з кількома моніторами.

Цьому також сприяють якісні показники IPS-панелі та широкі кути огляду. Два порти HDMI надають більше можливостей та змогу під’єднати додаткові пристрої до великого екрана.

HP 25x: для геймерів-профі

Код товару: 3WL50AA

Ігровий монітор Full HD, що пасує блиска­вичним рефлексам професійних кіберспортсменів. Модель із діагоналлю 24,5 дюйма використовує надшвидку матрицю TN із часом реакції лише 1 мс у режимі розгону та частотою оновлення 144 Гц. Конструкція моделі передбачає дуже тонкі рамки навколо екрана — для об’єднання кількох моніторів в один великий екран, а також зручне регулювання положення екрана за висотою. На додачу до режиму Low Blue Light монітор має стильне підсвічування, що зменшує навантаження на очі під час роботи в темряві.

HP 22f: вишуканий мінімалізм

Код товару: 2XN58AA

Монітор із діагоналлю 21,5 дюйма та роздільною здатністю Full HD 1 920 × 1 080, виконаний у тонкому металевому корпусі з матовим покриттям. Вузькі рамки, компактний дизайн підставки та можливість регулювання положення за висотою вирізняє модель з-поміж інших моніторів. Екраном слугує якісна та контрастна панель IPS із чималим запасом яскравості й часом реакції матриці 5 мс. Частота розгортки становить 75 Гц. Екран захищено покриттям проти відблисків. Режим Low Blue Light змінює кольори на екрані монітора на більш теплі та знижує навантаження на очі за умов недостатнього освітлення.

Придбати продукцію