Нове покоління шукачів GO та DOT

Головна Огляди Нове покоління шукачів GO та DOT
12.09.2019

Психологи кажуть, що забудькуватість – це розрив між увагою та пам’яттю. До неї можуть призвести втома, стрес, депресія, адже темп життя зараз швидкий. Chipolo, що наразі є лідером індустрії Bluetooth-трекерів-шукачів, з’явилися саме для допомоги забудькуватим. Цього року Chipolo презентувала одразу два нові продукти на виставках CES у Лас-Вегасі та СЕЕ у Києві.

Chipolo GO - єдиний у своєму роді

Нова лінійка Chipolo стала відповіддю на найпопулярніше питання споживачів стосовно обмеженого радіуса активного підключення трекерів, що робило пошук втраченої речі (ключів, сумки, валізи, іграшки, парасольки тощо) трохи проблематичним. Екосистема компанії пропонує два варіанти вирішення: перегляд останнього місцезнаходження й пошук за допомогою спільноти. Утім, жоден зі способів не дає стовідсоткової гарантії знайти річ. Саме тому було створено наступне покоління пристроїв Chipolo. Модель GO — трекер на основі технології LTE у поєднанні з GPS, Wi-Fi і Bluetooth. Пристрій має необмежений радіус дії та працює до 6 місяців на одному заряді акумулятора.

Подібно до інших пристроїв компанії, Chipolo GO підтримуватиме голосове керування через Google assistant, Amazon Alexa та Siri.

Особливості Chipolo GO

 • Безмежний радіус дії – використання GPS, Bluetooth, Wi-Fi та LTE одночасно дає змогу знаходити речі миттєво будь-де
 • Відстеження в реальному часі – підключення до додатку Chipolo на смартфоні, доступне для iOS та Android
 • Висока тривалість заряду – Chipolo GO оснащено акумулятором, що забезпечує 6 місяців безперервної роботи
 • Захист від води

Chipolo DOT

Окрім революційного GO, Chipolo істотно покращили й поточну лінійку пристроїв. Так, було презентовано наступне покоління Bluetooth-трекерів під назвою Chipolo DOT. Вони замінять продукцію Chipolo PLUS. Водостійка новинка зі знімним акумулятором і вбудованим світлодіодним індикатором слугуватиме втричі довше й буде вдвічі гучніше. Доступний у дизайні «кулі».

DOT пропонуватиме можливості корпоративного брендування так само, як і поточна лінійка пристроїв Chipolo.

Особливості Chipolo DOT

 • Знімна батарейка розрахована на 3 роки служби
 • Захист від води
 • Вбудований світлодіод для полегшення пошуку в темряві
 • Удвічі голосніше за попередні моделі
 • Доступний у 6 яскравих кольорах

Chipolo Classic

 • Формфактор фішка
 • Діаметр 35 мм
 • Товщина 5 мм
 • Вага 8 г
 • Радіус дії 60 м
 • Час роботи 9 місяців без заміни батарейки
 • Гучність 92 дБ
 • Кольори білий, чорний, синій, зелений, червоний, жовтий

Chipolo Card. Ефективний інструмент розвитку бізнесу

Chipolo пропонує часткове та повне брендування продукції (на вибір), а також інтеграцію системи в продукт. Для зручності відстеження предметів загального користування або важливих персональних речей продукцію Chipolo можна використовувати всередині компанії. Наприклад, трекер Chipolo можна причепити до електронних перепусток співробітників, аби вони не губилися в межах великого офісу. А брендування трекерів додатково стимулюватиме якісну візуальну демонстрацію компанії та її символіки. Нерідко Chipolo використовують як подарунок для бізнес-партнерів або клієнтів. У подібному форматі з Chipolo співпрацюють лідери різноманітних індустрій, наприклад: Mercedes-Benz, Porsche, Microsoft, Google, HP, Samsung, Nikon, Tommy Hilfiger, Deloittе, DHL тощо.

 • Формфактор картка
 • Розмір 37 × 68 мм
 • Товщина 20 мм
 • Вага 3,5 г
 • Радіус дії 60 м
 • Час роботи не менше 12 місяців
 • Гучність 95 дБ
 • Колір білий

Товари з публікації

код товару: CH-M45S-BK-R
599 грн*
Chipolo Classic - розумна пошукова система в вигляді компактної і стильної фішки чорного кольору. Фішка зв'язується з додатком на Вашому смартфоні, допомагаючи відстежувати і знаходити свої речі і не тільки. Завдяки розумній системі пошуку Community Search загублену річ не знадобиться шукати в самоті - на допомогу прийдуть всі доступні пристрої з встановленою системою Chipolo. Маленька і легка фішка легко поміститься в гаманці, сумці або навіть кишені будь-якого розміру, а елегантний дизайн підкреслить Ваш повсякденний стиль. Вибирайте з 6 базових кольорів той, який підійде саме Вам. Chipolo Classic оснащена змінною батареєю, розрахованих на 9 місяців безперебійної роботи.
код товару: CH-M45S-WE-R
599 грн*
Chipolo Classic - розумна пошукова система в вигляді компактної і стильної фішки білого кольору. Фішка зв'язується з додатком на Вашому смартфоні, допомагаючи відстежувати і знаходити свої речі і не тільки. Завдяки розумній системі пошуку Community Search загублену річ не знадобиться шукати в самоті - на допомогу прийдуть всі доступні пристрої з встановленою системою Chipolo. Маленька і легка фішка легко поміститься в гаманці, сумці або навіть кишені будь-якого розміру, а елегантний дизайн підкреслить Ваш повсякденний стиль. Вибирайте з 6 базових кольорів той, який підійде саме Вам. Chipolo Classic оснащена змінною батареєю, розрахованих на 9 місяців безперебійної роботи.
код товару: CH-M45S-RD-R
599 грн*
Chipolo Classic - розумна пошукова система в вигляді компактної і стильної фішки червоного кольору. Фішка зв'язується з додатком на Вашому смартфоні, допомагаючи відстежувати і знаходити свої речі і не тільки. Завдяки розумній системі пошуку Community Search загублену річ не знадобиться шукати в самоті - на допомогу прийдуть всі доступні пристрої з встановленою системою Chipolo. Маленька і легка фішка легко поміститься в гаманці, сумці або навіть кишені будь-якого розміру, а елегантний дизайн підкреслить Ваш повсякденний стиль. Вибирайте з 6 базових кольорів той, який підійде саме Вам. Chipolo Classic оснащена змінною батареєю, розрахованих на 9 місяців безперебійної роботи.
код товару: CH-M45S-GN-R
599 грн*
Chipolo Classic - розумна пошукова система в вигляді компактної і стильної фішки зеленого кольору. Фішка зв'язується з додатком на Вашому смартфоні, допомагаючи відстежувати і знаходити свої речі і не тільки. Завдяки розумній системі пошуку Community Search загублену річ не знадобиться шукати в самоті - на допомогу прийдуть всі доступні пристрої з встановленою системою Chipolo. Маленька і легка фішка легко поміститься в гаманці, сумці або навіть кишені будь-якого розміру, а елегантний дизайн підкреслить Ваш повсякденний стиль. Вибирайте з 6 базових кольорів той, який підійде саме Вам. Chipolo Classic оснащена змінною батареєю, розрахованих на 9 місяців безперебійної роботи.
код товару: CH-M45S-BE-R
599 грн*
Chipolo Classic - розумна пошукова система в вигляді компактної і стильної фішки синього кольору. Фішка зв'язується з додатком на Вашому смартфоні, допомагаючи відстежувати і знаходити свої речі і не тільки. Завдяки розумній системі пошуку Community Search загублену річ не знадобиться шукати в самоті - на допомогу прийдуть всі доступні пристрої з встановленою системою Chipolo. Маленька і легка фішка легко поміститься в гаманці, сумці або навіть кишені будь-якого розміру, а елегантний дизайн підкреслить Ваш повсякденний стиль. Вибирайте з 6 базових кольорів той, який підійде саме Вам. Chipolo Classic оснащена змінною батареєю, розрахованих на 9 місяців безперебійної роботи.
код товару: CH-M45S-YW-R
599 грн*
Chipolo Classic - розумна пошукова система в вигляді компактної і стильної фішки жовтого кольору. Фішка зв'язується з додатком на Вашому смартфоні, допомагаючи відстежувати і знаходити свої речі і не тільки. Завдяки розумній системі пошуку Community Search загублену річ не знадобиться шукати в самоті - на допомогу прийдуть всі доступні пристрої з встановленою системою Chipolo. Маленька і легка фішка легко поміститься в гаманці, сумці або навіть кишені будь-якого розміру, а елегантний дизайн підкреслить Ваш повсякденний стиль. Вибирайте з 6 базових кольорів той, який підійде саме Вам. Chipolo Classic оснащена змінною батареєю, розрахованих на 9 місяців безперебійної роботи.
код товару: CH-C17B-WE-R
699 грн*
Chipolo Card - розумна пошукова система в вигляді компактної і стильної карти. Карта зв'язується з додатком на Вашому смартфоні, допомагаючи відстежувати і знаходити свої речі і не тільки. Завдяки розумній системі пошуку Community Search загублену річ не знадобиться шукати в самоті - на допомогу прийдуть всі доступні пристрої з встановленою системою Chipolo.
Каталог товарів