Чарівні гарнюні Li'l Woodzeez. Склич усю родину!

Чарівні гарнюні Li'l Woodzeez. Склич усю родину!

Відома канадська компанія Battat виготовляє унікальні дитячі іграшки та розвивальні ігрові набори Li'l Woodzeez. Колекції фігурок цього бренда є дуже популярними серед малюків. Із ними дітлахи тренують пам’ять і розвивають фантазію, вигадуючи сюжетно-рольові ігри, а також розвивають мислення, дрібну моторику рук, посидючість, тактильне та зорове сприйняття.

На кожному етапі виробничого процесу здійснюють суворий контроль якості, тому результат – довговічні та безпечні для здоров’я дітей іграшки Li'l Woodzeez.

Яскраві іграшки Li'l Woodzeez виготовлено з міцних і безпечних для здоров’я матеріалів. Усі фігурки милих лісових мешканців мають оксамитове покриття й дуже приємні на дотик. Голова та ручки Li'l Woodzeez – рухливі. Маленькі фігурки об’ємні, з детальними рисами. Кожна родина складається з батьків (мами й тата), а також двох малюків – синочка та донечки. Однак можна формувати сімейства на власний розсуд, якщо придбати додаткові комплекти: доросла фігурка – 9 см, найменша фігурка – немовля – 4,5 см.

Не життя, а казка

Історія іграшок Li'l Woodzeez дуже цікава й захоплива. Звірятка мешкають щасливими родинами в чарівній долині Ханісакл. Усі сім’ї товаришують і працюють на користь одна одної. Li'l Woodzeez — неймовірно чарівні та милі звірятка, що живуть у повній гармонії та турбуються про довкілля, мають власну справу — тримають пральні, вирощують овочі та ягоди, прибирають, займаються переробленням відходів чи іншою корисною діяльністю. Завдяки вигадкам, доброті та чуйності вони перетворюють повсякденну роботу на веселу пригоду, а кожен день — це подія. Затишні будиночки, крамниці й майстерні переносять в їхній світ — пасторальний, тихий і привітний, чудовий і доглянутий. У колекціях представлено родини їжаків, бобрів, зайчиків та інших
милих звірят.

Коли всі вдома

Грати з родинами Li'l Woodzeez завжди весело та цікаво! Особливо, якщо фігурок удвічі більше. Велика родина Li'l Woodzeez складається із 7 персонажів: бабусі, дідуся, мами, тата і трьох малюків. У дідуся й бабусі є модні окуляри. Усі мешканці одягнені в милі костюмчики з яскравими принтами, які легко знімати. Дитина може збирати великі колекції і грати разом із друзями. Фігурки сумісні з усіма ігровими наборами Li'l Woodzeez!

Набір фігурок Li'l Woodzeez «Велика родина Котиків» 7 од.

Код товару: WZ6530Z

Набір фігурок Li'l Woodzeez «Велика родина Кроликів» 7 од.

Код товару: 6492Z

Набір фігурок Li'l Woodzeez «Велика родина Мишей» 7 од.

Код товару: 6491Z

В очікуванні дива

В асортименті бренда Li'l Woodzeez з’явився довгоочікуваний малюк Babeez. Колекційна іграшка-сюрприз допоможе дитині зрозуміти сімейні цінності та навчить піклуватися про найменших. Необхідно відкрити ліжечко, щоб поповнити колекцію новою фігуркою. Чим більша колекція фігурок, тим цікавіша гра та більше захопливих сюжетів. Головна особливість Babeez – ліжечка можна ставити одне на одне, при цьому малюку достатньо місця, щоб вільно стояти.

Іграшки Li'l Woodzeez – цікавий сюжет для гри, колекціонування та чудове рішення для подарунка. Вироби призначено для дітей від 3-х років, а також для дорослих-колекціонерів. Флоковані фігурки приємні на дотик.

Повна колекція Babeez – 32 фігурки малюків Li'l Woodzeez, зокрема дві пари близнюків!
Знайди близнюків-єнотів і поросяток!

У комплекті:

  • малюк Babeez, якого одягнено в кольоровий підгузок;
  • дитяче ліжечко;
  • пляшечка;
  • нагрудник із малюнком.

Li'l Woodzeez Іграшка Babeez. Сюрприз

Код товару: 6494GZ

Придбати продукцію