Ультразвуковий зволожувач повітря Cooper&Hunter

Головна Огляди Ультразвуковий зволожувач повітря Cooper&Hunter
05.11.2019

Компанію Cooper&Hunter було утворено внаслідок злиття двох великих компаній Cooper Company і Hunter Manufacturing Company. Завдяки запровадженню інновацій наразі компанія є лідером у сфері виробництва кліматичної техніки.

Яке б кліматичне обладнання не виробляла Cooper&Hunter, її продукція вирізняється надійністю, високою якістю, зручністю у використанні та довговічністю. Спеціалісти компанії розробили програми з підвищення та контролю якості продукції, завдяки яким було досягнуто найкращих показників якості кліматичного обладнання.

Чорний колір, оптимальний об’єм, 360°

Cooper&Hunter CH-3045 Antigua — абсолютно новий ультразвуковий зволожувач повітря, у якому поєднано вишуканий дизайн і найновітніші технічні характеристики. Модель виготовлено з екологічно чистого пластику глибокого чорного кольору, який органічно пасуватиме до будь-якого інтер’єру. Об’єм резервуара для води є оптимальним і становить 4,5 л. Пристрій має зручну ручку для перенесення і фільтр-картридж, який очищує та пом’якшує воду. Розпилювач обертається на 360 градусів, що дає змогу спрямувати потік пари в потрібному напрямку.

LED-дисплей, гігрометр, гігростат

Завдяки високій продуктивності пристрою — до 300 мл/год — рівень вологості в приміщенні можна швидко підняти до потрібних показників. Пристрій оснащено LED-дисплеєм, який відображає поточні показники температури або вологості та знижує яскравість через деякий час. Високочутливому сенсорному керуванню достатньо легкого дотику для зміни програм налаштувань. Пристрій обладнано найсучаснішим гігрометром, який знаходиться за межами корпусу і з високою точністю повідомляє про рівень вологості повітря.

У пристрій вбудовано гігростат, що дає змогу працювати в автоматичному режимі і самостійно обирати інтенсивність виходу пари у той чи інший момент, — користувач може повністю покластися на цей сучасний зволожувач.

Нічник, таймер, аромакапсула

Іонізація, яку виконує зволожувач, сприяє очищенню повітря в приміщенні, насичуючи його негативними іонами, що приносить користь здоров'ю людини. М’яке підсвічування бака дає змогу використовувати зволожувач як нічник, який вимикається за тривалого натискання кнопки іонізації. Додатково передбачено функцію таймера, завдяки якій можна запрограмувати вимкнення пристрою упродовж 12 годин, із кроком в 1 годину.

У корпусі зволожувача є арома­капсула, за допомогою якої можна наситити повітря в приміщенні улюбленим ароматом. Крім іншого, у комплекті є пульт керування з радіусом дії до 6 м. Коли води в баку недостатньо, зволожувач автоматично вимкнеться, а на екрані з’явиться значок нестачі води.

Нові форми, незмінна якість та висока ефективність — основні характеристики ультразвукового зволожувача Cooper&Hunter серії Antigua.

Специфікації Cooper&Hunter CH-3045 Antigua

  • Об’єм резервуара 4,5 л
  • Продуктивність зволоження 300 мл/год
  • Рівень шуму менше 35 дБ
  • Розмір (ш × в × г) 200 × 156 × 351 мм
  • Вага 1,77 кг

Товари з публікації

код товару : CH-3045
1 899 грн*
є в наявності
Ультразвуковий зволожувач повітря, поєднує в собі чудовий дизайн і чудові технічні характеристики. Модель виконана з екологічно чистого пластику, глибокого чорного кольору, який органічно впишеться в ваш інтер'єр. Резервуар для води, з оптимальним обсягом в 4.5 літра. Оснащений зручною ручкою для перенесення і фільтром-картриджем, який очищає і пом'якшує воду. Розпилювач повертається на 360 градусів, що дозволить направити потік пари в потрібному напрямку. Зволожувач має високу продуктивність, до 300 мл / год, що дозволить йому швидко підвищити рівень вологості в приміщенні до потрібних показників.
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів