Компактність, зручність та скорочення витрат від Canon

Головна Огляди Компактність, зручність та скорочення витрат від Canon
09.12.2019

У лінійці струменевих принтерів Canon з оригінальною вбудованою системою безперервного подавання чорнила (СБПЧ) поповнення – моделі PIXMA G, що не просто зазнали «косметичних» змін, але й дістали оновлений дизайн і низку корисних й абсолютно нових функцій.

Лінійка нових струменевих принтерів дає змогу в кілька разів знизити витрати на друк внаслідок того, що в цих пристроях не використовують дорогих картриджів. Чорнило заливають до спеціальних ємностей, розташованих із боків всередині корпусу. Завдяки конструктивному рішенню пристрої PIXMA G мають компактні розміри та зручні в експлуатації. Щоби контролювати рівень чорнила на передній частині принтерів є прозорі віконця.

Модельний ряд

  • G6040 — це багатофункціональний пристрій (БФП), який оснащено сканером, тому він може друкувати, копіювати та сканувати.
  • G5040 — кольоровий принтер, у якому немає сканера, а інші функції ідентичні моделі G6040.
  • GM2040 — монохромний принтер, у який можна додатково встановити звичайний кольоровий картридж CL-441. Ця функція дає змогу використовувати його для друку кольорових документів.

Оновлений дизайн

Порівнюючи з попередніми моделями, новинки менші за шириною на 42 мм. Їх оснащено іншою панеллю керування, на якій розташовано монохромний дворядковий дисплей і кнопки. Саму панель можна нахиляти, відповідно до місця розташування, що створює комфорт під час роботи з принтером.

У нових пристроях Canon PIXMA G з’явилися задній лоток для завантаження паперу та касета, яку розташовано знизу, вона вміщує 250 аркушів стандартного офісного паперу формату А4. Разом задній лоток і касета дають змогу завантажити 350 аркушів.

У нових принтерах PIXMA G інженери Canon приділили увагу навіть дрібницям. Наприклад, у касеті для паперу є спеціальне віконце, через яке можна перевірити ­кількість листів, що залишилися. Так можна уникнути випадків, коли папір несподівано закінчився в принтері, і вчасно його завантажити.

Більше можливостей для друку

Об’єм чорнильниць принтерів PIXMA G вражає: з однієї заправки можна роздрукувати 6 000 сторінок чорно-білих документів і 7 700 кольорових, або 2 200 фотографій формату 10 × 15. До того ж, в комплекті принтера є набір кольорових чорнил (CMY) і три пляшки чорних чорнил, які дають змогу роздрукувати майже 18 000 чорно-білих документів.

Завдяки новій функції АДД — автоматичному двосторонньому друку — є змога суттєво економити час.

Процес заправлення принтерів не створить складнощів навіть для недосвідчених користувачів. Конструкції пляшок із чорнилами і пристрої закриття ємностей повністю перероблено так, що залити більше ніж належить — неможливо. Під час заправлення не проллється жодна крапля чорнил, тож одягати рукавички або застеляти стіл серветками також не потрібно.

У принтерах PIXMA G використовують два типи чорнил. Чорні пігментні чорнила (PG) — оптимальне рішення для друку тексту, навіть дрібний шрифт. Пігментні чорнила погано розчиняються у воді, що забезпечує додатковий захист документів. Кольорові чорнила водорозчинні, з їхньою допомогою можна друкувати якісні зображення та фотографії. На пристроях можна друкувати фотографії без полів, навіть на фотопапері до А4 формату включно (тільки G6040 і G5040).

Швидкість друку в нових пристроях вище за попередні моделі. За одну хвилину принтер може роздрукувати 13 чорно-білих або до 7 кольорових документів формату А4.

Надійність

Конструкції всіх елементів принтерів виготовлено з матеріалів високої міцності, що пройшли низку випробувань і тестів. Серцем принтера є друкувальна головка, створена за технологією FINE. Мінімальний ресурс її роботи 50 000 сторінок. Крім того, пристрої мають гарантію від виробника – 1 рік або 30 000 сторінок.

Принтер для бізнесу

Нову лінійку принтерів PIXMA G адаптовано до виконання офіс­них завдань. Принтери легко інтегруються в будь-яку комп’ютерну мережу офісів через Wi-Fi або Еthernet-інтерфейси, а також мають зручний інтерфейс для віддаленого адміністрування.

Моделі G6040 і G5040 підтримують роботу з пристроями на операційних системах Windows та macOS.

За допомогою Wi-Fi з принтерами PIXMA G можна з’єднати не тільки комп’ютери, але і смартфони або планшети на базі Android та iOS для прямого друку. Пристрої також підтримують роботу з хмарними рішеннями, такими як PIXMA Cloud Link, Google Cloud Print.

Нова лінійка принтерів Canon PIXMA G має широку сферу застосування. Ці принтери придатні як для домашнього використання, так і для офісної роботи.

Canon PIXMA G6040 з Wi-Fi

Canon PIXMA G5040

Canon PIXMA GM2040

Друк, копіювання, сканування

Друк

Монохромний друк

4 800 × 1 200 точок на дюйм

Монохр. 13,0 зобр./хв. Кольор. 6,8 зобр./хв.

Монохр. 13,0 зобр./хв.

ЧБ: 18 000 стор. Колір: 7 700 стор.

ЧБ: 18 000 стор.

Друк кольорових світлин 10 × 15 см 2 200 фото

Відсутній друк без полей

Задній лоток: макс. 100 аркушів (звичайний папір) Касета: не більше 250 аркушів (звичайний папір)

Ethernet: 10/100 Мбіт/с Wi-Fi: IEE802.11 b/g/n

Canon PRINT Inkjet/SELPHY | PIXMA Cloud Link | Google Cloud Print | Apple AirPrint | WirelessDirect|
LAN/WLAN PictBridge | Mopria (Android)

Windows 10, Windows 8, Windows7 MacOS

Windows 10, Windows 8.1
Windows 7 SP1
Windows Server 2008 R2 SP1 Windows Server 2012 R2
Windows Server 2016

Придбати продукцію
Каталог товарів