Інтелектуальне опалення: просто, ефективно, дистанційно

Головна Огляди Інтелектуальне опалення: просто, ефективно, дистанційно
19.01.2020

Система «розумний будинок» набуває дедалі більшої популярності. Високотехнологічні рішення роблять повсякденне життя мешканців оселі, де її встановлено, більш зручним, заощаджуючи гроші та час.

Налаштування «розумного опалення»

Прикладом новації є система опалення Danfoss Link, що дає змогу без жодних зусиль керувати радіаторними термо­­регуляторами та системою «Тепла підлога» й забезпечує комфорт за мінімальних витрат на опалення.

Потреба в налаштуванні температури системи опалення виникає, коли мешканці будинку відчувають дискомфорт, пов’язаний із підвищенням чи зниженням температури в приміщенні. Система Danfoss Link дає змогу зробити це в доволі гнучкій формі: потрібно визначити комфортну температуру для кожної кімнати окремо й заздалегідь встановити налаштування, що задовольняють побажання всіх членів родини. Достатньо один раз запрограмувати опалення в будинку й упродовж усього опалювального сезону про нього не доведеться турбуватися.

Керувати системою можна за допомогою мобільного додатку Danfoss Link Application, встановленого на смартфоні (доступно на iOS та Android), навіть перебуваючи за тисячі кілометрів від дому, що значно розширює можливості та підвищує зручність від роботи із системою.

Додаткові можливості

Окрім встановлення бажаної температури в кожній кімнаті та налаштування графіка опалення, можна налагодити розклад роботи для різних інтервалів часу. Це зручно, коли, наприклад, родина вирушає у відпустку або плани раптово змінюються й необхідно зробити корективи в роботі системи опалення. У такому разі достатньо підключитися до інтернету, запустити додаток на смартфоні й обрати режим «Відпустка» чи «Призупинити обігрів».

Легке підключення

Danfoss Link має простий і зрозумілий інтерфейс україн­ською мовою, тому будь-хто може самостійно підключити та налаштувати систему конт­ролю опалення, не залучаючи сертифікованих спеціалістів. Система працює з електричною та водяною теплою підлогою, а на радіатори опалення встановлюють термостат Danfoss Link Connect, керування яким також бездротове. У комплекті є необхідні адаптери, завдяки чому він легко з’єднується з клапанами інших виробників. Зв’язок із центра­льною панеллю Danfoss Link двосторонній, тобто будь-яка зміна температури на термостаті автоматично фіксується.

Система має безліч корисних функцій, з-поміж яких, наприклад, «Відкрите вікно»: коли провітрюють приміщення, вона сама визначає, що необхідно перекрити клапан, аби не витрачати зайвого тепла. Після зачинення вікна обігрів приміщення відновлюється автоматично.

Завдяки системі Danfoss Link витрати на опалення можна знизити до 30 %, тобто за три опалювальні сезони вона повністю окупиться, а далі можна «заробляти» гроші, які згодом витратити на розширення «розумних систем» будинку.

Товари з публікації

код товару: 014G0002
1 899 грн*
Розумна термоголовка Danfoss Living Connect - призначена для регулювання температури радіаторів опалення та отримання комфортної температури в приміщенні. Її роботою керує центральний пристрій системи бездротового управління, що називається DEVIIink ™, а також має ручне управління за допомогою трьох кнопок і монітора на корпусі термоголовки. Пристрій легко встановлюється на раніше змонтовані терморегулятори Danfoss, а комплект адаптерів дозволяє встановлювати електронні термоголовки на клапани інших виробників. Живиться від батарейок типу АА, термін служби яких до 2 років роботи.
код товару: 014G0288
8 823 грн*

Центральна панель Danfoss Link ™ - це центральний контролер, за допомогою якого ви можете контролювати клімат в приміщенні по всьому будинку.

Особливості:
• Контроль з одного місця
• Модуль Wi-Fi для підключення до домашньої мережі і віддаленого доступу через додаток Danfoss Link ™
• Інтелектуальний і простий у використанні кольоровий сенсорний екран
• Енергозберігаюча система опалення. Економія до 30%
• Індивідуальне налаштування

Центральна панель Danfoss Link ™ може використовуватися в будинках площею до 300 м². Одна панель може обробляти макс. 30 підключених пристроїв.

Каталог товарів