Акумуляторна свобода з Einhell

Головна Огляди Акумуляторна свобода з Einhell
21.03.2020

Передову платформу акумуляторних інструментів Power X-Change світового бренда Einhell розроблено для збільшення функціональності інструментів та взаємозамінності акумуляторів.

З Power X-Change можна використовувати акумулятори з напругою 18 В із понад 65 різними інструментами: акумуляторними газонокосарками, тримерами, ланцюговими пилами, повітродувками, садовими пилососами тощо.

Усе, що потрібно, — вибрати інструмент разом зі стартовим набором (акумулятор плюс зарядний пристрій) чи окремо придбати стартовий набір. Надалі до цього стартового набору можна докуповувати Solo-інструменти для догляду за садом.

Акумуляторна ланцюгова пила

Einhell GE-LC18 Li Solo

Ланцюгова акумуляторна пила Einhell GE-LC18 Li Solo призначена для обрізання дерев середнього розміру, заготівлі дров і різання будівельної деревини. В інструменті поєднано високо­якісну напрямну шину та ланцюг OREGON, що робить пилку зручною, надійною та безпечною. Вона має захист від ударів і механічне ланцюгове гальмо миттєвої реакції, що гарантує безпеку під час роботи: ланцюг зупиняється одразу, коли відбувається відбій. Міцний металевий стопорний кіготь утримує ланцюг, якщо він зістрибує з напрямної шини.

Завдяки ергономічному руків’ю та оптимально розподіленій вазі пилку зручно тримати в руках. Аби регулювати натяг ланцюга або замінити його інструменти не потрібні. Ланцюг змащується автоматично: мастило подається з резервуара з індикатором об’ємом 200 мл. Великий отвір бачка системи змащування дає змогу легко наповнити його за необхідності. Інструмент постачають без акумулятора або зарядного пристрою, які доступні окремо.

 • Код товару: 4501761
 • Тип акумулятора літій-іонна батарея
 • Потужність акумулятора 18 В
 • Довжина шини 250 мм
 • Довжина прорізу 230 мм
 • Швидкість різання 4,3 м/с
 • Об’єм мастильного бака 200 мл

Тихий і безпечний тример

Einhell GE-CT 18 Li Solo

Бездротовий тример GE-CT 18 Li Solo серії Expert plus — потужний інструмент, що допоможе підтримувати газон у бездоганному вигляді там, де немає можливості підключитися до електричної мережі. У пристрої застосовано нову систему скошування трави — пластиковий ріжучий ніж. Телескопічне довге руків’я з м’якою накладкою та додаткове руків’я з вбудованою кишенею для 20 ножів плавно регулюються, що додає зручності під час роботи, незалежно від зросту користувача. Різати вздовж вертикальних поверхонь і країв газонів легко завдяки головці двигуна, що обертається на +/- 90° і нахиляється під кутом у п’яти різних положеннях. З обмежувачем Flowerguard квіти, декоративні рослини й інші «чутливі» об’єкти будуть захищені від пошкоджень. У комплекті є 20 міцних пластикових ножів. Постачають без акумулятора та зарядного пристрою, які можна придбати окремо.

 • Код товару: 3411172
 • Тип акумулятора літій-іонна батарея
 • Потужність акумулятора 18 В
 • Оберти ножів 8 500 об/хв
 • Ширина зрізу 24 см
 • Вага 2,4 кг

Садові акумуляторні ножиці

Einhell GE-CG 18 Li Solo

Ножиці садові акумуляторні GE-CG 18 Li Solo — бездротовий компактний інструмент, що призначено для підстригання кущів, чагарників або невеликих ділянок трави навколо приватних будинків і на присадибних ділянках. З інструментом зручно працювати навіть однією рукою, а запобіжний вимикач на м’якому руків’ї попереджає випадкове вмикання. Високоякісні, довговічні леза можна міняти без використання інструментів. У комплекті з ножицями є одна насадка для трави та одна насадка для кущів і чагарників.

 • Код товару: 3410370
 • Тип акумулятора літій-іонна батарея
 • Потужність акумулятора 18 В
 • Ширина зрізу з насадок (для трави) 10 см, (для кущів) 20 см, (для кущів) 8 мм
 • Відстань між зубцями насадки для кущів 8 мм

Товари з публікації

код товару: 4501761
2 460 грн*
є в наявності
Пила ланцюгова Einhell GE-LC 18 Li Solo - нова бездротова ланцюгова пила лінійки Power X-Change system Einhell GE-LC 18 Li Solo серії Expert plus призначена для універсального використання для валки, порізки і та очищення невеликих дерев від гілок незалежно від наявності електромережі. Завдяки оптимально роздільного вазі і ергономічної конструкції рукоятки ланцюгова пила Einhell GE-LC 18 Li Solo дозволяє пиляти, не відчуваючи втоми, а наявність щитка захисту руки з миттєвою зупинкою ланцюга роблять роботу з пилою легкою і безпечною. Пила має автоматичну змазку ланцюга, яка подається з 200 мл. масляного резервуара з візуальним індикатором наявності масла в баку і зручною великою горловиною для заливки масла.
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів