Модернові володарі яскравих вечірок та ночей – Twinkly Strings!

Головна Огляди Модернові володарі яскравих вечірок та ночей – Twinkly Strings!
12.06.2020

Італійська компанія Ledworks, чий бренд Twinkly поки що не був добре відомим в Україні, вдосконалює розумне світлодіодне світло з 2016 року. Продукція Twinkly відома майже в усьому світі від Канади до Філіппін. ERC відтепер має права на дистрибуцію у країнах своєї присутності, зокрема в Україні.

Twinkly вважає за краще називати свої унікальні світлодіодні продукти не гірляндами, а струнами, що англійською Strings. Twinkly Strings - це революційні світлодіодні рішення, які найсучаснішим чином оздоблять помешкання чи навколишній простір. Проте, зважаючи на мовні особливості звучання й тлумачення термінів, усе ж час від часу будемо використовувати й термін «гірлянди», як контекстно-зрозуміліший.

Twinkly - це нова генерація світлодіодних декорацій на основі трьох типів світлодіодів, якими можна адресно керувати за допомогою контролера, що є в комплекті кожної товарної позиції бренду чи з безкоштовного мобільного додатку. Розумна світлодіодна технологія Twinkly базується на власних численних патентах не лише стосовно світла, а й у галузі розпізнавання образів, комп'ютерного зору, радіочастотних сигналів. Завдяки цьому гірлянди Twinkly нададуть прогресивного поштовху у світі декорацій житла та інших об’єктів, не лише у різдвяний період, а й протягом всього року. Навіть асортимент “Інтернету речей” набуде екстраординарної строкатості разом із продукцію Twinkly.

Брами незвичайного

Безкоштовний мобільний додаток (для iOS і Android) пропонує галерею готових сценаріїв світлових шоу, небачених раніше. До цього ж є можливість їх редагування за бажанням, чи створення власних та збереження їх у мобільній галереї для миттєвого чи подальшого використання.

Керувати ефектами можна і без мобільного додатку, і, навіть, без смартфону, завдяки вбудованому контролеру, керуючи кнопкою прямо з нього.

Більш того, можна керувати ефектами і взагалі без локальної мережі. Тією ж кнопкою контролера, чи, що зручніше, зі смартфона, дякуючи сигналу вбудоваваного прийомопередавача контролеру Bluetooth 4.0 та WiFi (b/g/n). У цьому випадку треба обрати мережу, запропоновану контролером під ім'ям “Twinkly_xxxxx network” та за паролем, наведеним у інструкції користвувача. Хоча з локальною Wi-Fi-мережею та мобільним додатком, звісно, можна отримати значно більше.

Це буде cправжня система технологій Smart IoT та рішень Twinkly. Вона широко відчинить брами для створення дійсно незвичайного! Із додатком та з підключенням Bluetooth створити свої власні ефекти швидко і легко. Досить обрати певні кольори, міняти їх і просто малювати візерунок на екрані пальцем за покликом фантазії! Ефекти галереї легко переналаштувати, змінюючи швидкість, кольори та інші параметри.

Кожен ефект може бути синхронізований із музикою!

Синхронізація з пристроями Smart Home, завдяки повній підтримці помножить цінності володіння. Можна просто попросити Google або Alexa (англійською, водночас вдосконалюючи її) увімкнути чи вимкнути гірлянду, налаштувати яскравість чи змінити кольори.

Особливого ефекту набуває композиція з кількох гірлянд, синхронізованих через додаток для узгоджених дій як одного керованого ансамблю!

Назва цієї функції – Група.

Наприклад, маємо освітлену ялинку та гірлянди на вікнах і дверях, а також на дереві та балконі. Об'єднуємо їх у групу, синхронізуючи в один ансамбль, і, як результат, маємо захоплюючий ефект сценографії з ними. Кожен ефект, який буде надалі обрано, буде водночас відтворено всіма об'єктами групи синхронно!

Можна об'єднати в синхронізовану групу аж до 10-ти різних гірлянд Twinkly Gen II (Gen II – назва другої генерації продуктів, яка виробляється в другій половині 2019 року та у 2020-му році) чи до 4 000 її світлодіодних ламп.

Існують і ще більш потужні рішення й товари, їх об’єднано у спеціальній групі Twinkly Pro, про них буде розлого розказано додатково. З професійними рішеннями Twinkly PRO подібні та набагато масштабніші групування взагалі не мають меж та відкриваються нові можливості професійного декорування та створення ефектів.

Ще одна важлива особливість Twinkly – 3D чи 2D меппінг (mapping).

Справжня сила технології Twinkly полягає в її інноваційній функції комп’ютерного зору.

Додаток може визначити точне положення кожного світлодіода через камеру смартфона й створити таким чином їх повну карту для подальшого використання й створення ефектів у масштабі.

І не лише з одного боку інсталяції (2D), а й на всі боки у режимі 360 градусів (3D).

Чи хтось досі вважає, що світлодіодні кольорові прикраси то на Різдвяні свята та Новий рік? Мабуть, уже ні. З Twinkly вже точно - ні. Прикрасити дерева та кущі, оздобити стежинки чи вкрити цілі газони, декорувати стіни, будинки чи вікна і двері – тепер це можливо зробити неабияк ефектно з Twinkly. Сутінки та ночі будь якої пори року – тепер це час Twinkly.

Twinkly Strings тепер модернові володарі яскравих вечірок та ночей! А на день таймер додатку відключатиме їх.

Повний асортимент Twinkly в Україні

До цього року гірлянди Twinkly часом потрапляли в Україну, але несистемними шляхами. Хтось купував для себе за кордоном, хтось деінде в Україні. Повного асортименту ніколи не було, продукція часом була неадаптована до потреб користувачів. А частіше її взагалі не було, попри заяви, і натомість пропонувались сумнівні “заміни”. Тепер буде інакше.

Ми починаємо дистрибуцію повного асортименту Twinkly. Вже наприкінці червня до Києва прибуде перша партія, за нею, у вересні, значно більша друга, далі - третя та наступні. Весь асортимент Twinkly буде запропоновано бажаючим на вибір магазинами бізнес-партнерів ERC у всіх областях та великих містах України. А в подальших планах ERC і інсталяції професійних рішень із продукцією серії Twinkly PRO. Рішення Twinkly PRO запропонуємо після проведення для бізнес-партнерів навчань, запровадження авторизації та складання іспитів.

Три колекції

Twinkly у гірляндах застосовує три новітні типи світлодіодних мікроламп нового покоління - RGB, AWW, RGBW, з якими впевнено домінує серед численних інших пропозицій. Ці типи використано у назві товарів Twinkly. Завдяки цьому товари Twinkly легко між собою відрізняти як за назвами, так і за створеними потужними ефектами:

Яскраво барвиста колекція Twinkly RGB, знана як Twinkly Multicolor Edition

Найчисленніша в загальному асортименті з-поміж трьох типів. Видає 16 000 000 ультраяскравих кольорів та їх тонів. Кольори RGB акцентуються спеціальною формою об'єктива: з кристально чистою пласкою поверхнею та дифузно-розсіючими боками для рівномірного світла без перешкод виразності й потужності.

Елегантна колекція AWW, знана як Twinkly Gold Edition

Для класичних сценаріїв, зневажливих до кольорових шоу. Адресована тим, хто цінує переваги досконалості, впевненості кришталево чистого білого, металево-срібного, льодяно-прозорого білого світла і спокійної доброти та спокуси теплого білого аж до бурштинно-золотавих тонів. Конструктив ламп з особливою увігнутою і цілком прозорою поверхнею висвічує вогні блискуче й елегантно.

Найпотужніша за можливостями колекція RGBW, відома як Twinkly Special Edition

Поєднує в одному типі переваги попередніх двох - повний спектр RGB 16 000 000 кольорів і вінтажні теплі чи холодні білі тони спектру AWW. Ця колекція водночас барвиста та класична. Це, мабуть, складно уявити, але можна відтворити та побачити, маючи її.

Шість серій

У родині продукції Twinkly є конструктивні серії, кожна з яких використовує три типи ламп RGB, AWW та RGBW.

Серії визначено назвами, які розповідають самі про себе. Таких конструктивних серій шість:

1. Strings. Струни чи нитки. Найтрадиційніша за конструктивом послідовність певної кількості ламп на відстані 10см одна від одної. Але революційна за реалізацією та ефектами

2. Icicle. Бурульки чи дощ. Довга послідовність коротеньких (на 2-6 ламп) вертикально звисаючих сегментів у вигляді міні Strings на горизонтальній несучій. Оригінальне рішення декорування невиразної стіни або темного вікна. Або просто підвішене під стелею чи на просторі - як заманеться. Хіба завжди вертикально/горизонтально? Ні, під будь-яким кутом!

3. Curtain. Завіса. Послідовність довгих (2,1м) вертикально звисаючих сегментів у вигляді Strings на горизонтальній несучій. Хіба лише для дверей та вікон, коли фантазія веде далі?! Хіба завжди вертикально/горизонтально?! Їх можна зібрати в коси, підв'язати як стрічки, та відтворити масу інших варіантів розташування

4. Cluster. Кластер він і є. Проте це щось незвичайне. Неначе модифікація конструктиву Strings, де лампи вже не в ланцюжку, а як листя, розташоване на стеблині на коротеньких гілочках, які розгалужуються на всі боки через 1,5 см. Це, мабуть, найсучасніша технологія декорування з-поміж інших конструктивів Twinkly

5. Spitzer. Спалах зірки. 40 променів з одного центру. Такі зірки манитимуть погляд до стелі. А зірки на рівні підлоги чи трави, то теж незвичайно.

6. Prelit. Cерія гірлянд Strings. Інстальована та налаштована на ялинках, ялинкових гірляндах або віночках одразу з заводу. Зручно з точки зору організації кабелів. Часом поєднує кілька гірлянд. Найкраще рішення для швидкого та зручного розгортання і згортання. Для наочної демонстрації переваг Twinkly, наприклад у магазинах із продажу рішень Twinkly. Продавці радітимуть, що все вже на ялинці зроблено за них. І ялинку теж не треба шукати чи купувати. А ще це чудове рішення для бажаючих придбати нову ялинку. Надсучасну, миттєво засвічену.

Знаючи типи світлодіодних ламп Twinkly та конструктивні серії, ознайомитись з усіма продуктами асортименту Twinkly та обрати потрібне легко: до цього додаються лише ще дві варіації за кількістю ламп у представників кожної серії та за кольором ізоляції кабелю. Тобто є 4 ознаки, за якими можна визначити певний продукт Twinkly: конструктив, тип світлодіоду, їх кількість, колір ізоляції кабелю. Все це міститься в коді товару Twinkly. Легко й тут.

Twinkly – це легко, сучасно, неперевершено та ефектно.

Що важко? Важко обрати одну, кортітиме купити ще. Найоптимальніше рішення – обрати 3-4.

Докладно про кожен продукт Twinkly можна дізнатись за посиланням. Продукцію вже додано до асортименту, хоча продаж почнеться приблизно в липні.

Додатково можна відвідати й сайт www.twinkly.com. Найспритніші бізнес-партнери вже почали передпродаж, бо попередньо ціни вже теж відомі. Наголошуємо, Twinkly руйнує стереотипи про світ гірлянд та методи їх застосувань, як і стандарти декорувань, коли такі взагалі мають бути. Поки хтось чекатиме традицій і зимових свят, інші завзято святкуватимуть власні літні чи осінні.

Twinkly радо буде поруч з кожним. Долучайтесь. Тим часом планується влаштувати авторизацію бізнес-партнерів та фахівців, надання статусів та дипломів після проходження теоретично-практичних курсів та складання іспитів. Це все вже у вересні. Якщо планам на завадять карантинні заходи.

Якщо не завадять, то і стенд Twinkly на виставці CEE2020 має бути чи не найяскравішим та найосвітленішим, бо в цьому Twinkly надфахові. А які ялинки будуть на свята в офісі ERC та бізнес-партнерів, годі й вагатись.

Twinkly Strings тепер модернові володарі яскравих вечірок та ночей!

Товари з публікації

код товару: TWS400GOP-BEU
6 960 грн*
очікується
Twinkly Strings гірляндa generation II - новітня керована дистанційно світлодіодна світлова гірлянда другого покоління. Ці ефектні гірлянди не тільки для Різдва або Нового року, а для будь-яких яскравих подій. Яскраві, керовані (можна синхронізувати кілька окремих гірлянд), в них кожен світлодіод управляється окремо. Контролер освітлення з інтерфейсом WiFi і Bluetooth та зручний мобільний додаток для смартфона або планшета елегантно, вражаюче і легко відображають ефекти і анімацію на вибраному об'єкті розташування гірлянди.
код товару: TWS250GOP-BEU
4 896 грн*
очікується
Twinkly Strings гірляндa generation II - новітня керована дистанційно світлодіодна світлова гірлянда другого покоління. Ці ефектні гірлянди не тільки для Різдва або Нового року, а для будь-яких яскравих подій. Яскраві, керовані (можна синхронізувати кілька окремих гірлянд), в них кожен світлодіод управляється окремо. Контролер освітлення з інтерфейсом WiFi і Bluetooth і зручний мобільний додаток для смартфона або планшета елегантно, вражаюче та легко відображають ефекти і анімацію на вибраному об'єкті розташування гірлянди.
код товару: TWS250STP-BEU
4 170 грн*
очікується
Twinkly Strings гірляндa generation II - новітня керована дистанційно світлодіодна світлова гірлянда другого покоління. Це ефектні гірлянди не тільки для Різдва або Нового року, а для будь-яких яскравих подій. Яскраві, керовані (можна синхронізувати кілька окремих гірлянд), в них кожен світлодіод управляється окремо. Контролер освітлення з інтерфейсом WiFi і Bluetooth і зручний мобільний додаток для смартфона або планшета елегантно, вражаюче і легко відображають ефекти і анімацію на вибраному об'єкті розташування гірлянди.
код товару: TWC400STP-BEU
7 164 грн*
очікується
Twinkly Cluster RGB TWC400STP-BEU - новітня керована дистанційно світлодіодна світлова гірлянда другого покоління. Twinkly - ефектні гірлянди не тільки для Різдва або Нового року, а для будь-яких яскравих подій. Яскраві, керовані (можна синхронізувати кілька окремих гірлянд), в них кожен світлодіод управляється окремо. Контролер освітлення з інтерфейсом WiFi і Bluetooth і зручний мобільний додаток для смартфона або планшета елегантно, вражаюче і легко відображають ефекти і анімацію на вибраному об'єкті розташування гірлянди. Додаток Twinkly пропонує заздалегідь підготовлений набір ефектів, готових для моментального відображення. У той же час, кожен з кольоросвітових ефектів можна модифікувати або створити повністю свій, запам'ятавши його в онлайн галереї ефектів. Голосове управління Google Assistant і Amazon Alexa (поки лише на англ мові) урізноманітнює управління гірляндою. За допомогою аксесуара Twinkly Music Dongle (купується окремо) світлові ефекти синхронізуються з музикою.
код товару: TWS400STP-BEU
6 516 грн*
очікується
Twinkly Strings гірляндa generation II - новітня керована дистанційно світлодіодна світлова гірлянда другого покоління. Це ефектні гірлянди не тільки для Різдва або Нового року, а для будь-яких яскравих подій. Яскраві, керовані (можна синхронізувати кілька окремих гірлянд), в них кожен світлодіод управляється окремо. Контролер освітлення з інтерфейсом WiFi і Bluetooth і зручний мобільний додаток для смартфона або планшета елегантно, вражаюче і легко відображають ефекти і анімацію на вибраному об'єкті розташування гірлянди.
код товару: TWS100STP-BEU
3 354 грн*
очікується
Twinkly Strings гірляндa generation II - новітня керована дистанційно світлодіодна світлова гірлянда другого покоління. Це ефектні гірлянди не тільки для Різдва або Нового року, а для будь-яких яскравих подій. Яскраві, керовані (можна синхронізувати кілька окремих гірлянд), в них кожен світлодіод управляється окремо. Контролер освітлення з інтерфейсом WiFi і Bluetooth і зручний мобільний додаток для смартфона або планшета елегантно, вражаюче і легко відображають ефекти і анімацію на вибраному об'єкті розташування гірлянди.
код товару: TWI190STP-TEU
3 990 грн*
очікується
Smart LED Гірлянда Twinkly ™ RGB LED Icicle TWI190STP-TEU - абсолютно нове покоління світлодіодних гірлянд, з використанням останніх досягнень електроніки та світлодіодних технологій. Як і всі інші гірлянди Twinkly з кольоровими світлодіодами RGB, серію Twinkly Icicle RGB за допомогою Wi-Fi / Bluetooth адаптера з комплекту гірлянди і сучасного додатки для смартфонів / планшетів, можна легко і швидко налаштувати і демонструвати з її допомогою дивовижні анімації (не тільки базове падіння крапель, а будь-який світловий ефект)). Легке використання безкоштовного мобільного додатку Twinkly App для Android і iOS дасть незліченну кількість варіацій святкових світло-ефектів з готовою галереї ефектів або відредагованих користувачем, або створених повністю нових.
код товару: TWI190SPP-TEU
4 530 грн*
очікується
Smart LED Гірлянда Twinkly Icicle RGBW TWI190SPP-TEU - абсолютно нове покоління светодіодніх гірлянд, з використанням останніх досягнень електроніки та светодіодніх технологій. Як і всі інші гірлянди Twinkly з кольоровими світлодіодами RGBW, серія називається Special edition. З Twinkly Icicle RGBW Special edition тільки кордону уяви обмежать застосування гірлянди і створення кольорово-світлового шоу з нею.
код товару: TWW210SPP-TEU
4 434 грн*
очікується
Smart LED Гірлянда Twinkly Curtain,Wall RGBW своєю назвою натякає на застосування у якості іміитації штор чи дверей. Але безмежні творчі варіанти застосування це ажніяк не обмежує. TWW210SPP-TEU - з серії гірлянд Special Edition є революційною світлодіодною завісою із найсучаснішими технологіями. Її яскраві кольори та біле чисте світло теплих і елегантних тонів створене 210-ма яскравими RGB'W світлодіодами, розташованими на 10-ти вертикальних сегментах по 21-му на кожному.
код товару: TWS250SPP-BEU
5 550 грн*
очікується
Гірлянди Twinkly Strings RGBW мають особливий статус в серії продуктів Twinkly і іменуються як спеціальне видання (Special Edition) так як поєднують в собі найкраще з обох світів світлодіодів - повний спектр RGB 16 мільйонів кольорів разом з теплом класичного тепло білого чистого світла з абсолютно новим чотирьохканальним джерелом світла RGB-W. Це найбільш повне і досконале втілення технологій в продукті Twinkly RGB + W. Джерело світлодіодного світла плавно переливається, адресно керовано на кожному світлодіоіді гірлянди або їх масиві при об'єднанні, підкреслення святковості атмосфери.
код товару: TWS250SPP-TEU
5 550 грн*
очікується
Гірлянди Twinkly Strings RGBW мають особливий статус в серії продуктів Twinkly і іменуються як спеціальне видання (Special Edition) так як поєднують в собі найкраще з обох світів світлодіодів - повний спектр RGB 16 мільйонів кольорів + ​​вінтажні теплі білі тони для створення дивовижних композицій світла і кольору при різноманітних сценаріях їх появи і зміни .. Twinkly Strings RGBW видає революційно якісний яскраве, багате світлодіодне світло, що підсвічується спеціальною конструкцією об'єктива ссветодіода: матово-плоскою і прозорою, для рівномірного дифузного світіння і прозоро-виблискуючого, блискучого без зміни виразної сили світла і кольору.
код товару: TWS400SPP-BEU
8 970 грн*
очікується
Гірлянди Twinkly Strings RGBW мають особливий статус в серії продуктів Twinkly і іменуються як спеціальне видання (Special Edition) так як поєднують в собі найкраще з обох світів світлодіодів. Гірлянда Twinkly String TWS400SPP-BEU з 250-ми світлодіодами видасть революційно якісний яскраве, багате світлодіодне світло, що підсвічується спеціальною конструкцією об'єктива ссветодіода: матово-плоскою і прозорою, для рівномірного дифузного світіння і прозорого блиску без зміни виразної сили світла і кольору. Гірлянда яскрава з розмаїттям кольорів RGB разом з теплом класичного, улюбленого теплого білого чистого світла з абсолютно новим чотирьохканальним джерелом світла RGB-W. Джерело світлодіодного світла плавно переливається, адресно керовано на кожному світлодіоіді гірлянди або їх масиві при об'єднанні, підкреслення святковості атмосфери.
код товару: TWS600STP-BEU
8 238 грн*
очікується
Twinkly Strings гірляндa generation II - новітня керована дистанційно світлодіодна світлова гірлянда другого покоління. Це ефектні гірлянди не тільки для Різдва або Нового року, а для будь-яких яскравих подій. Яскраві, керовані (можна синхронізувати кілька окремих гірлянд), в них кожен світлодіод управляється окремо. Контролер освітлення з інтерфейсом WiFi і Bluetooth і зручний мобільний додаток для смартфона або планшета елегантно, вражаюче і легко відображають ефекти і анімацію на вибраному об'єкті розташування гірлянди.
код товару: TMD01USB
1 740 грн*
очікується
Адаптер USB Twinkly Music Dongle TMD01USB може бути використаний з усіма гірляндами Twinkly другого покоління, щоб додати музику до синхронізованому з нею світловому шоу. Музика від Twinkly Music Dongle передається в мобільний додаток, мобільний додаток зробить все, щоб організувати шоу. Може бути використаний з усіма гірляндами Twinkly покоління II (Gen II). Світло пульсує, блимає і / або "марширує" в такт музиці.
код товару: TWC400GOP-BEU
8 130 грн*
очікується
Де купити
Twinkly Cluster AWW TWC400GOP-BEU - новітня керована дистанційно світлодіодна світлова гірлянда другого покоління. Twinkly - ефектні гірлянди не тільки для Різдва або Нового року, а для будь-яких яскравих подій. Яскраві, керовані (можна синхронізувати кілька окремих гірлянд), в них кожен світлодіод управляється окремо. Контролер освітлення з інтерфейсом WiFi і Bluetooth і зручний мобільний додаток для смартфона або планшета елегантно, вражаюче і легко відображають ефекти і анімацію на вибраному об'єкті розташування гірлянди. Додаток Twinkly пропонує заздалегідь підготовлений набір ефектів, готових для моментального відображення. У той же час, кожен з кольоросвітових ефектів можна модифікувати або створити повністю свій, запам'ятавши його в онлайн галереї ефектів. Голосове управління Google Assistant і Amazon Alexa (поки лише на англ мові) урізноманітнює управління гірляндою. За допомогою аксесуара Twinkly Music Dongle (купується окремо) світлові ефекти синхронізуються з музикою.
код товару: TWI190GOP-TEU
4 530 грн*
очікується
Де купити
Smart LED Гірлянда Twinkly ™ RGB LED Icicle TWI190STP-TEU - абсолютно нове покоління світлодіодних гірлянд, з використанням останніх досягнень електроніки та світлодіодних технологій. Як і всі інші гірлянди Twinkly з кольоровими світлодіодами RGB, серію Twinkly Icicle RGB за допомогою Wi-Fi / Bluetooth адаптера з комплекту гірлянди і сучасного додатку для смартфонів / планшетів, можна легко і швидко налаштувати і демонструвати з її допомогою дивовижні анімації (не тільки базове падіння крапель, а будь-який світловий ефект)). Легке використання безкоштовного мобільного додатку Twinkly App для Android і iOS дасть незліченну кількість варіацій святкових світло-ефектів з готовою галереєю ефектів або відредагованих користувачем, або створених повністю нових.
код товару: TWB200STP-WEU
5 496 грн*
очікується
Де купити
Twinkly Spritzer TWB200STP-WEU - новітня керована дистанційно світлодіодна світлова гірлянда другого покоління. Це ефектні гірлянди з 40-ка променями не тільки для Різдва або Нового року, а для будь-яких яскравих подій. Яскраві, керовані (можна синхронізувати кілька окремих гірлянд), в них кожен світлодіод управляється окремо. Контролер освітлення з інтерфейсом WiFi і Bluetooth і зручний мобільний додаток для смартфона або планшета елегантно, вражаюче і легко відображають ефекти і анімацію на вибраному об'єкті розташування гірлянди. Додаток Twinkly пропонує заздалегідь підготовлений набір ефектів, готових для моментального відображення. У той же час, кожен з кольоросвітлових ефектів можна модифікувати або створити повністю свій, запам'ятавши його в онлайн галереї ефектів.
код товару: TWR050SPP-BEU
2 640 грн*
очікується
Де купити
Предінстальована гірлянда Twinkly RGBW TWR050SPP-BEU - повністю готова до використання продукт у вигляді світлодіодної гірлянди на штучній ялинковій гірлянді у вигляді різдвяного вінка. Світлодіоди рівномірно покривають ялинкову гірлянду і за замовчуванням налаштовані на відтворення базових еффектів. Гірлянди Twinkly RGBW мають особливий статус в серії продуктів Twinkly і іменуються як спеціальне видання (Special Edition) так як поєднують в собі найкраще з обох світів світлодіодів - повний спектр RGB 16 мільйонів кольорів + вінтажні теплі білі тони для створення дивовижних композицій світла і кольору при різноманітних сценаріях їх появи і зміни .. Twinkly RGBW видає революційно якісний яскраве, багате світлодіодне світло, що підсвічується спеціальною конструкцією об'єктива світлодіода: матово-плоскою і прозорою, для рівномірного дифузного світіння і прозоро-виблискуючого, блискучого без зміни виразної сили світла і кольору.
код товару: TWG050SPP-BEU
2 784 грн*
очікується
Де купити
Предінстальована гірлянда Twinkly RGBW TWG050SPP-BEU - повністю готова до використання продукт у вигляді світлодіодної гірлянди на штучній ялинковій гірлянді. Світлодіоди рівномірно покривають ялинкову гірлянду і за замовчуванням налаштовані на відтворення базових еффектів. Гірлянди Twinkly RGBW мають особливий статус в серії продуктів Twinkly і іменуються як спеціальне видання (Special Edition) так як поєднують в собі найкраще з обох світів світлодіодів - повний спектр RGB 16 мільйонів кольорів + вінтажні теплі білі тони для створення дивовижних композицій світла і кольору при різноманітних сценаріях їх появи і зміни .. Twinkly RGBW видає революційно якісний яскраве, багате світлодіодне світло, що підсвічується спеціальною конструкцією об'єктива світлодіода: матово-плоскою і прозорою, для рівномірного дифузного світіння і прозоро-виблискуючого, блискучого без зміни виразної сили світла і кольору.
код товару: TWT250STP-BEU
8 844 грн*
очікується
Де купити
Попередньо підготовлена, освітлена ялинка з Smart LED RGB Twinkly Strings TWS250STP-BEU. Висота ялинки 1,5м. Немає необхідності в додаткових з'єднувачах. Технологія швидкої збірки - просто зрушити три секції ялинки разом. Попередньо встановлене дротове з'єднання полюса до полюса автоматично з'єднає фрагменти гірлянди без непотрібних кабелів, що плутаються. У наборі міцна, складна, металева підставка, яка надійно утримує ялинку, вимикач педального типу On / Off для включення ялинкових вогнів легким натисканням. І всі переваги гірлянди Smart LED Twinkly Strings RGB TWS250STP-BEU в уже підготовленому під розмір і форму дерева вигляді - насолоджуйтеся, створюйте і діліться ефектами, все зручно і доступно через безкоштовний мобільний додаток Twinkly.
код товару: TWT250GOP-BEU
9 378 грн*
очікується
Де купити
Попередньо підготовлена, освітлена ялинка з Smart LED Twinkly Strings TWT250GOP-BEU. Висота ялинки 1,5м. Немає необхідності в додаткових з'єднувачах. Технологія швидкої збірки - просто зрушити три секції ялинки разом. Попередньо встановлене дротове з'єднання полюса до полюса автоматично з'єднає фрагменти гірлянди без непотрібних кабелів, що плутаються. У наборі міцна, складна, металева підставка, яка надійно утримує ялинку, вимикач педального типу On / Off для включення ялинкових вогнів легким натисканням. І всі переваги гірлянди Smart LED Twinkly Strings TWT250GOP-BEU в уже підготовленому під розмір і форму дерева вигляді - насолоджуйтеся, створюйте і діліться ефектами, все зручно і доступно через безкоштовний мобільний додаток Twinkly.
код товару: TWT400GOP-BEU
13 596 грн*
очікується
Де купити
Попередньо підготовлена, освітлена ялинка з Smart LED Twinkly Strings TWT400GOP-BEU. Висота ялинки 1,5м та 1.2 в диаметрі. Немає необхідності в додаткових з'єднувачах. Технологія швидкої збірки - просто зрушити три секції ялинки разом. Попередньо встановлене дротове з'єднання полюса до полюса автоматично з'єднає фрагменти гірлянди без непотрібних кабелів, що плутаються. У наборі міцна, складна, металева підставка, яка надійно утримує ялинку, вимикач педального типу On / Off для включення ялинкових вогнів легким натисканням. І всі переваги гірлянди Smart LED Twinkly Strings TWT400GOP-BEU в уже підготовленому під розмір і форму дерева вигляді - насолоджуйтеся, створюйте і діліться ефектами, все зручно і доступно через безкоштовний мобільний додаток Twinkly.
код товару: TWT400SPP-BEU
15 588 грн*
очікується
Де купити
Попередньо підготовлена, освітлена ялинка з Smart LED RGBW Twinkly Strings TWS400SPP-BEU. Висота ялинки 2.25м та 1.3 в диаметрі. Немає необхідності в додаткових з'єднувачах. Технологія швидкої збірки - просто зрушити три секції ялинки разом. Попередньо встановлене дротове з'єднання полюса до полюса автоматично з'єднає фрагменти гірлянди без непотрібних кабелів, що плутаються. У наборі міцна, складна, металева підставка, яка надійно утримує ялинку, вимикач педального типу On / Off для включення ялинкових вогнів легким натисканням. І всі переваги гірлянди Smart LED Twinkly Strings RGBW TWS400SPP-BEU в уже підготовленому під розмір і форму дерева вигляді - насолоджуйтеся, створюйте і діліться ефектами, все зручно і доступно через безкоштовний мобільний додаток Twinkly.
код товару: TWT400STP-BEU
12 744 грн*
очікується
Де купити
Попередньо підготовлена, освітлена ялинка з Smart LED RGB Twinkly Strings TWS400STP-BEU. Висота ялинки 1,5м та 1.2 в диаметрі. Немає необхідності в додаткових з'єднувачах. Технологія швидкої збірки - просто зрушити три секції ялинки разом. Попередньо встановлене дротове з'єднання полюса до полюса автоматично з'єднає фрагменти гірлянди без непотрібних кабелів, що плутаються. У наборі міцна, складна, металева підставка, яка надійно утримує ялинку, вимикач педального типу On / Off для включення ялинкових вогнів легким натисканням. І всі переваги гірлянди Smart LED Twinkly Strings RGB TWS400STP-BEU в уже підготовленому під розмір і форму дерева вигляді - насолоджуйтеся, створюйте і діліться ефектами, все зручно і доступно через безкоштовний мобільний додаток Twinkly.
код товару: TWT500GOP-BEU
16 836 грн*
очікується
Де купити
Попередньо підготовлена, освітлена ялинка з Smart LED Twinkly Strings TWS500GOP-BEU. Висота ялинки 2.25м та 1.3 в диаметрі. Немає необхідності в додаткових з'єднувачах. Технологія швидкої збірки - просто зрушити три секції ялинки разом. Попередньо встановлене дротове з'єднання полюса до полюса автоматично з'єднає фрагменти гірлянди без непотрібних кабелів, що плутаються. У наборі міцна, складна, металева підставка, яка надійно утримує ялинку, вимикач педального типу On / Off для включення ялинкових вогнів легким натисканням. І всі переваги гірлянди Smart LED Twinkly Strings TWS500GOP-BEU в уже підготовленому під розмір і форму дерева вигляді - насолоджуйтеся, створюйте і діліться ефектами, все зручно і доступно через безкоштовний мобільний додаток Twinkly.
код товару: TWT500STP-BEU
15 756 грн*
очікується
Де купити
Попередньо підготовлена, освітлена ялинка з Smart LED RGB Twinkly Strings TWS500STP-BEU. Висота ялинки 2.25м та 1.3 в диаметрі. Немає необхідності в додаткових з'єднувачах. Технологія швидкої збірки - просто зрушити три секції ялинки разом. Попередньо встановлене дротове з'єднання полюса до полюса автоматично з'єднає фрагменти гірлянди без непотрібних кабелів, що плутаються. У наборі міцна, складна, металева підставка, яка надійно утримує ялинку, вимикач педального типу On / Off для включення ялинкових вогнів легким натисканням. І всі переваги гірлянди Smart LED Twinkly Strings RGB TWS500STP-BEU в уже підготовленому під розмір і форму дерева вигляді - насолоджуйтеся, створюйте і діліться ефектами, все зручно і доступно через безкоштовний мобільний додаток Twinkly.
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів