Для гоління без порізів і подразнень. Philips OneBlade Pro

Головна Огляди Для гоління без порізів і подразнень. Philips OneBlade Pro
30.10.2022

Електростанок OneBlade Pro – це універсальне рішення для щоденного догляду.

Philips OneBlade Pro виготовлено в практичному чорному кольорі. Корпус водонепроникний й ергономічний, що дає змогу комфортно виконувати сухе та вологе гоління щетини будь-якої довжини, підрівнювати бороду та видаляти волосся на тілі.

Особливості Philips OneBlade Pro

 • Пристрій для обличчя та тіла
 • Унікальна технологія OneBlade
 • Знімна захисна сітка для чутливих ділянок
 • Точний тример-гребінець має 14 налаштувань довжини
 • Двостороннє лезо
 • Легке підстригання в будь-якому напрямку

Революційна OneBlade

У Philips OneBlade Pro застосовано інноваційну технологію для створення власного стилю та підстригання волосся на тілі. Тример оснащено швидким лезом (200 рухів на секунду), що робить його ефективним навіть для довгого волосся. Комфорт та безпеку гарантує подвійна система захисту, що передбачає спеціальне гладеньке покриття та заокруглені кінці двостороннього леза.

Підстригання (обличчя та тіло)

У комплекті є точний гребінець, за допомогою якого можна підстригати бороду до однакової довжини. Щоби створювати різні образи, потрібно вибрати одне з 14 (від 0,4 до 10 мм) налаштувань довжини з фіксацією. Зі знімним гребінцем для тіла (3 мм) підстригання волосся на тілі здійснюється в будь-якому напрямку.

Підрівнювання

За допомогою двостороннього леза легко робити чіткі краї. Голити можна в будь-якому напрямку й бачити кожний волосок, який зрізають. Створюйте довершений образ за лічені секунди.

Гоління

OneBlade не голить так близько до шкіри, як традиційна бритва. Рухаючись проти росту волосся, можна легко зрізати волосся будь-якої довжини на обличчі або тілі з комфортом для шкіри. У комплекті два леза – для обличчя й тіла.

Надійні леза OneBlade

OneBlade повторює контури обличчя, забезпечуючи легке й комфортне гоління всіх ділянок. Переміщуючи бритву в різних напрямках, можна створювати рівні краї та чіткі лінії. Леза призначені для тривалої роботи, проте для оптимальної ефективності рекомендовано замінювати їх кожні 4 місяці (з розрахунку на два повні гоління на тиждень). Заміна відбувається в один клік.

Потужна акумуляторна літій-іонна батарея

Час роботи акумулятора становить 120 хвилин. Для його повного заряджання потрібна лише одна година. Поточний рівень заряду відображає цифровий LED-індикатор.

Характеристики Philips OneBlade Pro

 • Код товару: QP6550/15
 • Тип гоління сухе та вологе
 • Кількість головок для бриття 1
 • Час роботи 120 хв
 • Час заряджання 1 год
 • Колір чорний

Товари з публікації
код товару: QP6550/15
немає в наявності
Philips OneBlade Pro для обличчя + тіла підстригає, надає форми й голить волосся будь-якої довжини. Ви отримуєте одне лезо для обличчя й одне із захисною сіткою для тіла. Забудьте про використання різних інструментів. OneBlade – це універсальне рішення.
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів