Новинка. BELKIN Kevlar cable

Новинка. BELKIN Kevlar cable

На складі ERC новинка - BELKIN Kevlar cable.

Товар офіційно продається через Apple Store.

BUILT STRONG

Кабель для зарядки кабелів DuraTek був викуваний з високоякісних матеріалів для максимальної довговічності. Волокна Kevlar підсилюють внутрішню проводку для додаткової міцності, стійкий до стирання нейлон утворює жорстку зовнішню оболонку, а високогнучка ізоляція мінімізує пошкодження від тертя. Сила, створювана цими еластичними компонентами, додатково посилюється розумними деталями конструкції, щоб зміцнити кабель в точках напруги.

KEY FEATURES

  1. Kevlar - високоміцне синтетичне волокно, що використовується в якості підсилюючого компонента - для посилення провідників і посилення захисту
  2. Зливна проводка допомагає з додатковим захистом
  3. Ізольовані провідники зменшують тертя, створюючи додаткову гнучкість і захист
  4. Захисне екрануюче і металізоване екранування Mylar допомагає захистити кабель від зовнішніх електромагнітних перешкод
  5. Оплетка із термопластичного еластомеру (TPE) м'яка, гнучка і екологічно чиста.
  6. Подвійна оплетка з нейлону стійка до абразивного зносу, зменшує зношення і використовується значно довше

Built with DuPont Kevlar

Одним з ключових компонентів секретної сили DuraTek є Kevlar. Це стійке арамидне волокно використовується в усьому світі в багатьох галузях, починаючи від куленепробивних жилетів та аварійних шоломів до дощок для серфінгу та спорядження для екстремальних видів спорту.

Сильні нитки Kevlar вбудовані в кабель, додають максимальної міцності. Ці волокна забезпечують гнучкість без розтягування, що забезпечує стабільність конструкції.

Придбати продукцію