Бластери від Same Toy – ідеальні помічники для снігових та водних «баталій»

Бластери від Same Toy – ідеальні помічники для снігових та водних «баталій»

Активні ігри взимку на відкритому повітрі – запорука доброго здоров’я та гарного настрою дітей. Всі вони обожнюють гірки, каток, санки, а також постійні снігові битви, де головним снарядом є сніжки. Тож настав час озброїтись найсучаснішими видами зимової «зброї» для атаки та захисту - сніговим бластером, сніжколіпом та будівельником фортець від Same Toy.

Снігові бластери від Same Toy – найпопулярніша іграшка цієї зими – фантастична «зброя», що може швидко і далеко стріляти сніжками! Жодних батарейок чи зарядних пристроїв. Лише морозостійка пластмаса, еластичний джгут і сніжка летить на відстань до 20 метрів! До того ж бластер чудово підходить і для ігор влітку. Розглянемо особливості деяких наборів:

Сніговий бластер 2 в 1

Яскравий бластер ідеально підійде для захопливих ігор взимку та влітку.

Взимку стріляємо сніжками, а влітку – спеціальними пластиковими кульками, що у комплекті.

Сніговий пістолет оснащений спеціальною формою для ліплення сніжки. Однак особливість набору – наявність пластикових кульок-снарядів (5 шт), які можна використовувати влітку замість сніжок.

У комплекті ви знайдете:

- бластер

- 5 пластикових кульок-снарядів

- пластиковий штуцер

Як це працює?

Кладемо сніг у формувальний відділ, накриваємо кришкою, притискаємо – все, ідеально круглий снаряд сформовано! Сніговий бластер працює за принципом рогатки. Кладемо снаряд всередину бластера, відтягуємо еластичний джгут за зручну ручку з іншої сторони і відпускаємо! А влітку використовуйте пластикові кульки – вони легкі та м’які, тому не заподіють шкоди здоров’ю.

Сніговий бластер 2 в 1

Яскрава рожева модель бластера створена спеціально для дівчат, які зможуть дати відсіч хлопцям. Така модель оснащена аж трьома формами для ліплення сніжки!

Три ідеально круглих снаряда - легко та швидко.

Сніговий бластер 3 в 1

Вражаючий бластер можна використовувати з різними снарядами: сніжками, пластиковими кульками і навіть надувними кульками з водою.

Особливість набору – спеціальні насадки із надувними кульками.

У комплекті ви знайдете:

  • бластер;
  • 5 пластикових кульок-снарядів;
  • пластиковий штуцер;
  • 3 комплекти насадок з повітряними кульками для води (в кожній – по 37 кульок).

Використання з повітряними кульками

Щоб розпочати гру, необхідно наповнити кульки водою. Для цього під’єднайте шланг з водою до насадки, використовуючи спеціальний штуцер-перехідник. Кульки вже оснащені маленькими резинками, тож, наповнюючи їх водою, вони швидко «злітатимуть», а вода утримуватиметься всередині. Все! Водні снаряди готові до використання. 

Сніжколіп

Незамінна іграшка для дитячих забавок у будь-яку пору року. Взимку можна використовувати окремо або ж як додатковий аксесуар для ліплення сніжок для снігового бластера.

А влітку за допомогою цієї іграшки можна швидко зліпити ідеальні кулі із піску.

Будівельник фортець

В атакувальних іграх не забуваємо і про захист. Із простим аксесуаром для будування цеглин дітлахи легко та швидко побудують стіну або цілу фортецю! Сніг чи пісок – значення немає.

Як це працює?

Візьміть форму за ручку і зарийтесь нею у сніг або вологий пісок так, щоб вона повністю заповнилась снігом. Потім поставте її на стіну і акуратно зніміть форму. Продовжуйте будувати споруду ряд за рядом, щоразу збільшуючи висоту.

Дбаємо про безпеку

Щоб гра була не лише захопливою, а й безпечною, слід дотримуватися певних правил і рекомендацій:

• бажано вдягнути захисні окуляри;

• не цілитись в обличчя супротивника;

• не цілитись у пташок і тварин.

Активні ігри на свіжому повітрі позитивно впливають на здоров’я, а також загальний розвиток дитини: як фізичний, так і когнітивний.

Придбати продукцію