Новий фільтр APC by Schneider Electric

Новий фільтр APC by Schneider Electric

Мережевий фільтр PM1WU2-RS призначений для захисту електронної комп'ютерної техніки та побутової/офісної електроніки загальною потужністю до 3,5 кВт вдома і в офісі, оснащений спеціальним механізмом - захисною шторкою, яка виключає випадкове ураження електрикою.

Однорозеточний фільтр виконаний в білому кольорі і має вбудоване реле захисту від гранично допустимої напруги в електромережі. При виникненні критичної ситуації захист спрацьовує автоматично, тим самим відключає і зберігає підключене устаткування. Більшість інших обмежувачів перенапруги після пошкодження ланцюга залишаються в провідному стані, піддаючи обладнання впливу інших небезпечних перенапруг. Мережеві фільтри APC SurgeArrest безпечні після пошкодження. Це означає, що після пошкодження вони розривають ланцюг між устаткуванням, що під захистом, і мережею електроживлення. Тому наступні імпульсні перенапруження не передаються на устаткування під захистом.

У мережевий фільтр вбудований світлодіод, що сигналізує про пошкодження внутрішніх ланцюгів внаслідок впливу імпульсного перенапруження в мережі живлення, а також в разі, якщо фільтр не може забезпечити 100-відсотковий захист. Крім захисної функції, у фільтра є зарядний пристрій 2 порта USB.

Гарантія на фільтр 5 років.

Придбати продукцію