Графічні планшети Wacom

Графічні планшети Wacom

Щиро раді повідомити вас про чергове розширення портфелю ERC новими продуктами - настільними графічними планшетами та іншою продукцією всесвітньо відомої компанії Wacom.

Вже сьогодні всім партнерам ERC зі складу доступні лінійки:

One by Wacom

Планшет із стилусом для початківців із джентельменським набором засобів для роботи із цифровою графікою та фото. Простіше не буває.

Intuos Art

Комплект із планшету початкового рівня, стилусу та програмного забезпечення для цифрового живопису(розміри S та M, підтримка Multi-Touch)

Intuos Pro

Професійний планшет із стилусом та програмним забезпченням, що підходить для усіх видів графічних робіт.(розміри M та L, підтримка Multi-Touch)

Intuos Pro Paper Edition 

Професійний планшет із стилусом та програмним забезпченням, що підходить для усіх видів графічних робіт. Підтримує малювання на папері.(розміри M та L, підтримка Multi-Touch)

Intuos Comic

Комплект із планшету початкового рівня, стилусу та програмного забезпечення для створення коміксів та анімації(розміри S та M, підтримка Multi-Touch)

Усі планшети супроводжуються офіційною гарантією від виробника (24 місяці), діють рекомендовані роздрібні ціни, що вкупі з фінансовими та логістичними перевагами компанії ERC стає привабливою пропозицією для усіх партнерів компанії.

Замовляйте планшети Wacom в ERC вже сьогодні, дізнайтеся подробиці у вашого ведучого менеджера.

Придбати продукцію