Відчуй себе справжнім фокусником разом із Fun Promotion!

Головна Новинки Відчуй себе справжнім фокусником разом із Fun Promotion!
31.08.2018

Новинка на складі ERC – магічні набори для фокусів від Fun Promotion. Фокуси – річ, яка захоплює, дивує та дуже приваблює людей будь-якого ріку. Адже, скільки б нам не було років, ми завжди залюбки віримо у диво. Саме тому, іграшки Fun Promotion будуть до вподоби як дітям, так і дорослим.

Нідерландська компанія, заснована у 1978 році, відроджує оригінальні товарні знаки з минулого, повістю адаптуючи їх відповідно сучасному стилю, дизайну та останнім стандартам безпеки іграшок.  На сьогоднішній день продукція Fun Promotion є у понад 30-ти країнах. 

В асортименті бренда різноманітні іграшки для створення захоплюючих фокусів. Серед них:

1. Магічні кільця – тактильна іграшка виготовлена з міцної металевої стрічки. Конструкція  ковзає на руках, створюючи цікаву ілюзію.

Спробуйте прокатати іграшку з однієї  руки на іншу, а потім передайте її другові.

2. Райдужні мотузки-головоломки – мотузка-головоломка з текстилю, з якою ви можете вигадувати власні комбінації, або створювати вже існуючі схеми разом з друзями, або самотужки.

3. Світлячки-фокусники – виготовлені з якісного пластику тілесного кольору.  Ці унікальні чарівники світяться, літають та розвивають творчі здібності. Прикріпіть  їх до кінчиків пальців та натискайте кнопку у потрібний момент, щоб загорівся яскравий вогник.  

4. Чудо-стіки – захоплююча іграшка, яка імітує мильну бульбашку. Для того, щоб бульбашка «танцювала», змінюючи форми, достатньо лише крутити паличку.

5. Магічні кільця зі джгутом – особливість набора полягає у спеціальному гумовому джгуті, завдяки якому можна створити ефект «левітуючої» іграшки. 

Завдяки наборам для фокусів від Fun Promotion, ви відчуєте себе справжнім ілюзіоністом, а також - весело проведете час з друзями, влаштовуючи вистави один для одного. Виробник попереджує: процес гри захопить вас настільки, що ви не зможете зупинитися!

Придбати продукцію
Каталог товарів