Іграшки Monkart - видовищна трансформація

Іграшки Monkart - видовищна трансформація

Уявіть собі фантастичний світ, сповнений пригод та турнірів. Надзвичайні персонажі, що уособлюють героїзм та відвагу, мають власний характер і особливості... Усе це набуло реальності у фантазійному королівстві Carmon. Новий бренд іграшок-трансформерів, образи яких втілені в однойменному мультсеріалі «Monkart» від Young Toys, вже зовсім скоро з’явиться на складі ERC!

Королівство Carmon – фантазійний середньовічний світ, у якому люди та монстри живуть разом. Однією з розваг для жителів королівства є гоночна ліга Monkart, у якій можуть брати участь усі бажаючі. Стати чемпіоном ліги – мрія кожного, адже разом із перемогою лідер отримає звання лицаря.

Усі фігурки з колекції «Monkart» виготовлені із якісного пластику. Герої королівства виглядають дуже ефектно і яскраво. Вони вражають своєю унікальністю, деталізацією та палітрою кольорів. Іграшки бренда доволі специфічні, адже мають відповідну тематику та стилістику, проте надзвичайно цікаві й стануть до вподоби не лише прихильникам мультсеріалу. 

Іграшки з колекції «Monkart» поділяються на 2 серії : Bitroid та Megaroid. 

Особливості серій та принцип дії іграшок

Іграшки із серії «Bitroid» складаються з 3-х частин: машинка-трансформер з головою монстра, машинка-трансформер з нижньою частиною робота та меч із кнопкою запуска для трансформації обох машинок у робота. Висота зібраного робота 10,5 см.

Бітроід Зеро

Бітроід Лео

Бітроід Монча

Машинка-трансформер (нижня частина робота) за допомогою магніту кріпиться до меча (пускового механізму). Друга машинка (верхня частина робота) розташовується дещо на відстані. Натиснувши на кнопку на мечі, «нижня» машинка стартує і стикується з «верхньою», автоматично трансформуючись у робота.

Кожна машинка цікава і по окремості. «Верхня» машинка може їхати далеко вперед, складаючи гідну конкуренцію «верхнім» машинкам з інших наборів. Нижня машинка ефектно розвертається на 180 градусів, якщо її запустити вперед.

Іграшки із серії «Megaroid»  складаються з 2-х частин: велика машинка-трансформер та маленька машинка-трансформер. Ця серія являє собою вдосконалену версію «Bitroid». Висота зібраного робота 15 см.

Мегароід Піксі Мегароід Рарркен

Механізм дії іграшки доволі простий, при тому вона виконує аж два перетворення: трансформацію у великого робота та назад у машинку. 

Щоб машина перетворилась у великого робота, необхідно запустити маленьку машину у більшу, після чого остання видовищно трансформується за лічені секунди!

Мегароід Васпер

Мегароід Данте

Для того, щоб робот перетворився на велику машину, необхідно зняти маленьку машинку з робота. Після чого вручну перетворити робота у велику машину. 

З іграшками «Monkart» кожна дитина зможе відчути себе героєм, який керує своїм власним монстром, що трансформується!

До переваг іграшок нового бренда «Monkart» можна сміливо віднести:

  • високу якість
  • надзичайно технологічну конструкцію
  • захоплюючі трансформації
  • міцність та надійність

Іграшки з функцією трансформації розвивають у дітей моторику рук, просторове мислення, тренують пам’ять та уважність.

Усі частини іграшок «Monkart» сумісні один з одним.

Грайте та фантазуйте разом із героями однойменного мультсеріалу від Young Toys!

Придбати продукцію