Новинка: кабелі та зарядні пристрої Remax

Новинка: кабелі та зарядні пристрої Remax

На складі ERC – новинка від гонконгського бренда Remax. Стиль продукції всесвітньовідомого виробника - впізнаваний, а якість – відзначається на надійній роботі кожної моделі. Асортимент кабелів та зарядних пристроїв представлений доволі широкою лінійкою пристроїв.

Зарядні пристрої Remax - справжні рятівники

Трендовий дизайн та інноваційні технологій – головні відзнаки зарядних пристроїв Remax. Вони оснащені системою безпеки заряджання, яке миттєво припиняється, якщо подається надмірний струм, пристрій нагрівається вище за безпечну температуру, виникає коротке замикання або рівень заряду досягає 100%.

Милі зарядки Remax Cutie

Потужний зарядний пристрій на 10000 мАг, який, на додаток, оснащений ліхтариком і магнітним кріпленням. Незвичайна форма акумулятора роблять його веселим і дійсно особливим аксесуаром. Чорний, білий, жовтий чи блакитний – обирай свій.

Зарядний пристрій Remax Energy Eye Wireless

Портативний акумулятор на 10000 мАг із двома USB портами здатен заряджати не тільки з використанням кабелю, а й за допомогою бездротової технології. Світлодіодний індикатор покаже, скільки заряду ще залишилось.

Зарядний пристрій Remax Proda Chicon Wireless

Компактний і потужний помічник на 10000 мАг також оснащений функцією бездротової зарядки. 2 USB розніми забезпечують одночасну зарядку двох пристроїв. Корпуск вироблений із високоякісного пластику із софт-тач покриттям. Світлодіодний індикатор відображає рівень заряду акумулятора.

Незамінні аксесуари Remax

Для виготовлення кабелів Remax використовують алюмінієвий сплав та застосовують лазерну порізку. Провідник з безкисневої міді забезпечить гарну електропровідність і безпечну стабільну зарядку.

Головною особливістю кабелів Gravity series є знімний рознім з магнітним кріпленням, що робить підключення ще простішим, швидшим і максимально комфортним.

Кабелі серії Dominator містять двосторонні металеві контакти USB-порту, що дає змогу вставляти його будь-яким боком, позолочені контакти для надійного живлення, а бавовняна оплітка додає кабелю еластичності та міцності.

Портативний адаптер серії Roller можна використовувати як для підзарядки, так і для синхронізації з комп’ютером. Завдяки функції фіксації (5 позицій) кабель довжиною 1 м можна закріплювати в обраному розмірі. Пристрій оснащено рознімами micro-USB і Lightning. 

Type-C можна використати для відтворення музики через головний пристрій автомобіля з допомогою смартфона чи mp3-плеєра. Виготовлено з високоякісного мідного сплаву, який вкривають міцним ізолятором з нанесеним дизайнерським малюнком.

Придбати продукцію