Поповнення асортименту колекційних фігурок Fortnite

Поповнення асортименту колекційних фігурок Fortnite

Fortnite – це гра-феномен. 200 млн людей у світі грають в цю гру на різних платформах (ПК, консолі, смартфони). Jazwares - відомий американський бренд, який переніс віртуальних героїв Fortnite у реальний світ. Колекційні фігурки Fortnite викликають захоплення завдяки чудовій якості продукції.

Фігурки – це чудова можливість розширити свій асортимент і привернути увагу нових покупців для компаній, що продають техніку для геймерів, іграшки чи колекційні фігурки.

Jazwares Fortnite Solo Mode

Артикульовані фігурки Solo Mode точно відображають образи віртуальних героїв. Деталі виконання (скіни), приладдя одностроїв, зброя чи інструменти збирання ресурсів ідентичні віртуальним. Заввишки 10,2 см, що ідеально для залучення поза межами «Фортнайт» з іншим приладдям як для будівництва, так і застосування планерів, автомобілів та багато чого іншого.

У комплекті:

 • фігурка 1 шт
 • зброя 1 шт
 • підставка 1 шт, що може використовуватися для будівництва споруд

Solo Mode Raptor FNT0014

Jazwares Fortnite Omega

Артикульовані фігурки Omega точно відображають образи віртуальних героїв. Деталі виконання (скіни), приладдя одностроїв, зброя чи інструменти збирання ресурсів ідентичні віртуальним. Заввишки 10.2 см, що ідеально для залучення поза межами «Фортнайт» з іншим приладдям як для будівництва, так і застосування планерів, автомобілів та багато чого іншого.

Герой: Омега, ідентична копія персонажа гри. Має 19 точок артикуляції, завдяки чому здатен відтворити найепічнішу позу або танок

У комплекті:

 • фігурка Omega 1 шт
 • захисна броня 1 шт
 • легендарна зброя 2 шт
 • парасолька 1 шт
 • будівельний матеріал-підставка 1 шт

Omega FNT0016

Jazwares Fortnite Squad Mode

Набір з 4х різних ігрових фігурок Squad Mode героїв-скінів Fortnite у легендарному вбранні. 100% копії персонажів гри. Постачаються зі зброєю та інструментами збирання ресурсів та підставками, які можна використовувати окремо для будівництва оборонних споруд та сховів.

У комплекті:

 • 4 ігрові фігурки 7" (10.2 cм заввишки),  кожна має 19 шарнірних точок артикуляції, що дозволяє відтворити найепічнішу позу або танок
 • 8 типів зброї (по 2 типу до кожної фігурки)
 • 4 підставки, які можна використовувати окремо для будівництва оборонних споруд та сховів

Squad Mode FNT0019

Jazwares Fortnite Turbo Builder Set

Це набір будівельника з великою кількістю ресурсів для будівництва споруд із різних матеріалів 2 двома колекційними героями.

У комплекті:

 • 2 ігрові колекційні фігурки
 • 2 види інструментів
 • 4 типи зброї
 • 81 плитка будівельного матеріалу (по 27 плиток металу, деревини, каменю) для зведення стін, пандусів, підлоги, арок, веж, схованок і багато чого іншого.

 

 

Turbo Builder Set набір FNT0036

Jazwares Fortnite Loot Chest

Позбудьтеся вагань і відчиняйте цю вабливу скриню, вщент набиту бойовим скарбом. Скриню містить різноманітні та необхідні у грі речі, зброю та будівельні матеріали включно.

Loot Chest скриня аксесуарів FNT0001

Jazwares Fortnite Llama Pinata

Ця Лама - справжня пін’ята, містить в собі бажаний лут: креслення для створення новітньої зброї, нові види зброї і предмети кастомізації та й навіть нових героїв. У реальному житті – це майстерно виконана картонна кольорова лама, всередині якої теж, як у справжній пін’яті, сховано цінні предмети, щоб урізноманітнити вашого героя.

Llama Drama набір аксесуарів FNT0009

Jazwares Fortnite Llama

Який гравець Fortnite не бажатиме прикрасити ігровий стіл чи полицю шафи плюшевою копією Лами з «Фортнайт»? У грі лама – це бажання кожного гравця адже вона носить з собою зброю, набої, ліки.

В реальному житті – надзвичайно м’яка плюш-лама заввишки майже 18 см зі вставками з високоякісної тканини й оздоблена вишитими деталями. Лама Fortnite – це символ ігрового щастя та успіху.

Llama FNT0037

 

Придбати продукцію