Довгоочікуване поповнення лінійки акустичних систем SONY на складі ERC

Головна Новинки Довгоочікуване поповнення лінійки акустичних систем SONY на складі ERC
16.07.2019

SONY знається на тому, як зробити вечірки ще більш запальними та незабутніми. Пропонуємо ознайомитись із трьома потужними акустичними системами, які вже надійшли на склад ERC.

Ці та інші новинки усі бажаючі мали змогу побачити та протестувати ще навесні на виставці CEE2019. А бажаючих було чимало, адже потужне звучання SONY було чутно звідусіль.

Усі новинки вражають насиченим глибоким звуком, а також яскравим підсвічуванням динаміків. До кожної можна під’єднати мікрофони, а до двох з них - гітару, щоб використати колонку як підсилювач. Однак кожна з них має свої особливості.

MHC-V42D

Аудіосистема MHC-V42D створить незабутню атмосферу для усіх оточуючих! Гості вечірки насолоджуватимуться відмінним звучанням завдяки технології об’ємного звуку й поширення низьких частот на велику відстань. Кольорове підсвічування для вечірок і спалахи динаміка блимають у ритмі музики.

 

GTK-XB72

Систему GTK-XB72 обладнано вбудованим різнокольоровим світлодіодним підсвічуванням спереду, з боків і зверху, пульсуючим підсвічуванням динаміків усередині корпусу та стробоскопним підсвічуванням для додаткового ефекту – ідеальний варіант для створення клубної атмосфери. Цю гнучку систему можна встановлювати горизонтально або вертикально. У будь-якому варіанті вбудований датчик забезпечує чудове звучання завдяки оптимізації процесу обробки стереозвуку.

 

MHC-V02

Найбюджетніша серед трьох новинок, але не менш потужна. Аудіосистема MHC-V02 підтримує кріплення на штативі для того, аби забезпечити кращий звук для всіх гостей, незалежно від того, сидять вони чи стоять. Високочастотні динаміки розташовані під кутом так, щоб звучання розповсюджувалось ширше.

Кожна колонка підтримує програму Fiestable, з якою можна керувати кольорами підсвічування та вмикати режими DJ і караоке. З інтуїтивною функцією відстеження руху будь-які зміни можна вносити одним помахом руки.

Товари з публікації

код товару: GTKXB72.RU1
7 999 грн*
Організовуйте незабутні вечірки з одноблочною аудіосистемою GTK-XB72. Пориньте в атмосферу музичного фестивалю з глибокими пульсуючими басами та яскравим світлодіодним підсвічуванням. Натисніть кнопку EXTRA BASS – і ваша музика збагатиться потужними низькими частотами. Ця функція підсилює баси, роблячи звучання глибоким і насиченими. Просто натисніть кнопку, щоб увімкнути цей режим.
код товару: MHCV42D.RU1
13 999 грн*
Кожен гість вашої вечірки відчуватиме ритм музики з потужною аудіосистемою MHC-V42D, обладнаною функцією підсилення басів на великій відстані. Кольорове підсвічування для вечірок блимає в такт музиці. Спробуйте себе в ролі діджея, керуючи відтворенням зі смартфона за допомогою жестів.
код товару: MHCV02.RU1
6 999 грн*
Зробіть вечірки ще більш запальними за допомогою цієї потужної моноблочной звукової системи. Слухайте улюблені треки навіть з далекої відстані. Створіть святкову атмосферу за допомогою підсвічування динаміків, яка синхронізується з ритмом музики, а також керуйте відтворенням зі свого смартфона.
Каталог товарів