Мультиреліз 2019: нові виміри безпеки

Головна Новинки Мультиреліз 2019: нові виміри безпеки
13.12.2019

Під закінчення року компанія Ajax Systems представляє одразу 4 довгоочікувані новинки! Мультиреліз 2019 об’єднує запуск нових пристроїв MotionCam і Hub 2, оновлення всіх застосунків Ajax для підтримки сценаріїв, та функцію Multi-ReX: можливість працювати з 5 ретрансляторами сигналу, збільшивши максимальну площу покриття до 35 кв.км!

Дізнавайтесь про новинки разом з ERC, купуйте насправді круті системі та переходьте на новій рівень безпеки з нами!

MotionCam і Hub 2: новий рівень інформативності тривог

MotionCam — бездротовий датчик руху з камерою для фотопідтвердження тривог. Виявивши рух на території, що охороняється, датчик MotionCam робить серію фотографій. Навіть у разі відсутності світла на об’єкті охоронна компанія і користувач побачать, що сталося: реальне вторгнення чи хибна тривога.

Hub 2 керує роботою всіх пристроїв Ajax та сповіщає про відчинення дверей, розбиття вікон, загрозу пожежі чи затоплення. Якщо до будинку проникнуть грабіжники, Hub 2 надішле фотографії з датчиків руху MotionCam та викличе патруль охоронної компанії. Вам не доведеться жити під цілодобовим наглядом відеокамер, щоб побачити, чому спрацювала сигналізація.

Сценарії: Розумний будинок не дозволить себе затопити, запобіжить пожежі та дасть відсіч грабіжникам.

Ajax вдалося змінити ставлення людей до систем безпеки. «Охоронне обладнання» стало гаджетом, який приємно використовувати, щоб жити і працювати в безпеці. Налаштуйте перекриття води у разі виявлення протікання, вмикайте опалення за розкладом або блокуйте електрозамки під час встановлення системи під охорону. Тепер у системі безпеки Ajax можна налаштувати реакцію Relay, WallSwitch та Socket на зміну режиму охорони, тривогу, або за розкладом. А також запланувати зміну режимів охорони.

Multi-ReX

Hub Plus і Hub 2 на OS Malevich 2.8 підтримують підключення до 5 ретрансляторів ReX, що збільшує максимальну зону покриття радіомережі до 35 км2. Тепер ви можете рекомендувати Ajax для забезпечення безпеки надвеликих об'єктів: складських комплексів, багатоповерхових офісних центрів і виробництв. ReX підвищує автономність охорони та збільшує її надійність, об'єднуючи підключені до нього датчики в самостійну підсистему.

Ajax - When Security is art!

Відео: Мультиреліз 2019. Нові виміри безпеки

Придбати продукцію
Каталог товарів