Інтелектуальне шумозаглушення в маси: у продажу доступний адаптер ASUS AI Noise-Canceling Mic

Головна Новинки Інтелектуальне шумозаглушення в маси: у продажу доступний адаптер ASUS AI Noise-Canceling Mic
07.07.2020

Зустрічайте унікальну новинку – адаптер ASUS AI Noise-Canceling Mic. Це сучасний девайс, який з гідністю приймає основний виклик сучасного світу – спрощує та покращує аудіокомунікацію.

Цей простий і компактний аксесуар має в своєму арсеналі інтегровану технологію інтелектуального шумозаглушення, яка відфільтровує фонові шуми на основі алгоритмів штучного інтелекту. За обробку звуку відповідає вбудований апаратний контролер, тому адаптер не впливає на продуктивність мобільного пристрою, ПК або ноутбука, до якого він підключений через порт USB-C.

Адаптер ASUS AI Noise-Canceling Mic можна використовувати з будь-якою гарнітурою, яка має 3,5-мм аудіороз'єм.

Інтегрований 96 кГц/24 біт ЦАП оснащений ексклюзивною технологією ASUS Hyper-Grounding, яка запобігає електромагнітним перешкодам завдяки багатошаровій друкованій платі та спеціальному компонуванню.

Ключові технічні характеристики

  • Маса 8 г
  • Габарити 1,8 x 0,8 x 13,5 см
  • Підключення USB-C
  • Підтримка PC, Mac, Nintendo Switch, мобільні пристрої

Товари з публікації

код товару : 90YH02L1-B2UA00
1 299 грн*
є в наявності
ASUS AI Noise-Canceling Mic Adapter - перший в світі адаптер з USB-C на 3,5 мм з вбудованою технологією AI Mic. Технологія використовує принципи машинного навчання (на основі чіпсетів) для фільтрації і видалення сторонніх людських голосів і оточуючих звуків, таких як вітер або шум дорожнього руху. Гаджет підключається до будь-якої гарнітурі через аудіороз'єм 3,5 мм, щоб забезпечити кристально чисту голосовий зв'язок, як заявляє виробник. Вбудований чіпсет відповідає за обробку звукового потоку, тому адаптер не впливає на продуктивність мобільного пристрою, ПК або ноутбука, до якого він підключений. Важить всього 8 грамів, шумозаглушуючіий мікрофонний адаптер ASUS AI включає в себе ексклюзивну технологію ASUS Hyper-Grounding для запобігання електромагнітних перешкод.
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів