Jazwares Fortnite: відтвори улюблені моменти хітової онлайн-битви

Головна Новинки Jazwares Fortnite: відтвори улюблені моменти хітової онлайн-битви
09.11.2021

Розширюючи межі традиційних іграшок, лінійка Jazwares Fortnite переносить цифровий світ у реальний.

Jazwares продовжив партнерство з Epic Games і Fortnite до 2025 року. Починаючи з 2022-го, Jazwares стане ексклюзивним партнером зі створення іграшок для Fortnite: мініатюрних фігурок, транспортних засобів, наборів, дронів, аксесуарів тощо.

FORTNITE — це онлайн-гра Epic Games, що висадить гравців на острів, де повно лута й боротьби. Бийтеся соло або командою, будуйте споруди, щоби пережити всіх супротивників, або створіть власний світ із власними правилами.

Jazwares та Epic Games вже три роки співпрацюють, аби переносити гру Fortnite у реальність для шанувальників із понад 50 країн світу. Було випущено в роздріб понад 350 різновидів іграшок і колекційних предметів. Вони дають змогу власникам взаємодіяти зі своїми улюбленими героями, отримати абсолютно новий і цікавий досвід, а також зібрати власну колекцію.

У 2022 році шанувальники отримають нову лінійку деталізованих фігурок із безліччю точок артикуляції й оригінальними тематичними наборами, транспортними засобами й аксесуарами, щоби відтворити власний світ Fortnite в мініатюрі.

П’ятий сезон другої глави «Епіцентр». Розпочніть полювання!

Епіцентр відкрито, і головне завдання — не дати нікому втекти з часової петлі, що утворилася в центрі острова. Приєднуйтеся до агента Джоунс і найвеличнішого мисливця всіх світів — Мандалорця, долучайтеся до шаленої битви, що вирішить долю острова…

Отримайте парасольку з бескара: докладайте всіх зусиль у боротьбі за перше місце в режимі «замовлення Мандалорця». Для цього — грайте поодинці або в команді, заробляйте галактичні кредити за знищення цілей, зазначених у голопроєкторі, або просто будь-яких супротивників. Гравець, який першим набере необхідну кількість кредитів, здобуде перемогу в матчі (якщо, звичайно, зуміє здолати Мандалорця). Усі гравці починають бій із трьома життями.

Нові мисливські угіддя!

Там, де нові мисливці, там і нові зони з інших світів. Бийтеся на стародавній арені за честь, відточуйте навички виживання в джунглях, досліджуйте сипучі кристалічні піски, які з’явилися на острові завдяки епіцентру, що відкрився.

Допомога та найм

Ставши мисливцем, гравець має допомогти мешканцям острова освоїтися в незнайомому для них світі. Потрібно виконувати їхні завдання та замовлення, дізнаватися про навколишню місцевість або пропонувати їм стати союзниками. Немає бажання вести переговори? Тоді викликайте персонажа на дуель і здобувайте винагороду.

Хто наступний?

На острів прибули перші мисливці з-поза меж петлі. Під час сезону агент Джоунс продовжить запрошувати мисливців з інших світів. Хто ж стане наступним?

Щосезону розробники додають нові режими гри, героїв і скіни, аксесуари, лутбокси і зброю й унікальні транспортні засоби. Натхненна іграшковим світом Fortnite, компанія Jazwares регулярно оновлює асортимент точних іграшкових копій.

Завдяки неперевершеному асортименту іграшок Jazwares вийшов за межі очікувань шанувальників, вперше ожививши знакові моменти з гри за допомогою колекційних іграшок та встановивши новий галузевий стандарт деталізації та артикуляції ігрових фігурок.

 

VENDING MACHINE

Нові гральні набори у вигляді торгових автоматів з онлайн-гри. Багато лута не буває! У наборах Vending Machine є нові артикульовані фігурки серії Solo Mode, що точно і детально відображають культові скіни. Суглоби абсолютно всіх персонажів серії рухомі. Фігурки мають понад 25 точок артикуляції, тому є змогу відтворити будь-яку епічну емоцію чи Fortnite-танок. Фігурки героїв заввишки 10 см, тому вони чудово взаємодіють із різноманітним Fortnite-приладдям, зокрема з будівельними матеріалами, планерами, гольфкарами тощо. Якщо відкрити торговий автомат Vending Machine, можна отримати найкращий лут із гри — ексклюзивні фігурки героїв і епічну та легендарну зброю й аксесуари. Крім того, тут є багато конфетті та унікальна стікер-наліпка.

Колекційна фігурка

Jazwares Fortnite Vending Machine The Scientist

Код товару: FNT0636

Артикульована фігурка точно відображає образ віртуального героя. З огляду на висоту іграшки (10,5 cм), фігурку можна використовувати з іншим приладдям як для будівництва, так і з планерами, автомобілями тощо.

У комплекті: фігурка The Scientist (10,5 cм) 1 шт., зброя 8 шт., аксесуари 4 шт., матеріал для будівництва 4 шт., стікер 1 шт.

 

Колекційна фігурка

Jazwares Fortnite Vending Machine Rippley

Код товару: FNT0637

Rippley — супергерой. Складно навіть уявити, скільки подвигів він здійснить, якщо його темний бік не візьме над ним гору.

У комплекті: фігурка Rippley (10,5 cм) 1 шт., зброя 9 шт., аксесуари 3 шт., граната 1 шт., матеріал для будівництва 4 шт., стікер 1 шт.

 

Колекційна фігурка

Jazwares Fortnite Spy Super Crate Collectible Assortment

Коди товарів: FNT0626

Кожна скриня містить дві частини фігурки Henchman, один рюкзак і три види напівпрозорої рідкісної зброї для фігурок Fortnite. Потрібно зібрати фігурку Henchman (10 см) — одного з найпопулярніших лиходіїв із гри Fortnite. Скриню можна використовувати для зберігання аксесуарів.

SOLO MODE

Яскраві артикульовані фігурки серії Solo Mode точно та детально відображають культові образи віртуальних героїв онлайнгри. Абсолютно всі персонажі серії рухомі в суглобах і мають понад 25 точок артикуляції, тому користувач легко зможе відтворити з їх допомогою будь-яку епічну емоцію чи Fortnite-танок. Фігурки героїв чудово взаємодіють із різноманітним Fortnite-приладдям, зокрема матеріалами для будівництва, планерами, гольфкарами тощо.

Колекційна фігурка

Jazwares Fortnite Solo Mode Brutus-Shadow

Код товару: S8 FNT0638

Таємний агент Brutus має скіни двох стилів: «Тінь» або «Привид». Щоб отримати будь-який із цих скінів, спочатку потрібно виконати таємні місії.

У комплекті: фігурка Brutus-Shadow 1 шт., зброя 2 шт.

Колекційна фігурка

Jazwares Fortnite Solo Mode Bash

Код товару: S8 FNT0639

Bash має вигляд милого єдинорога, але будь-якої миті готовий до бою. Фігурка неймовірно деталізована, точно передає характер героя та чудово підходить для відтворення улюблених моментів Fortnite.

У комплекті: фігурка Bash 1 шт., інструмент 1 шт.

Колекційна фігурка Jazwares

Fortnite Solo Mode Ex

Код товару: S8 FNT0642

Лякаюча біла маска з язиками полум’я та червоним хрестом, під якою ховається злий погляд, — це Ex. Із деталізованою фігуркою можна повторити моменти з гри Fortnite або вигадати свої.

У комплекті: фігурка Ex 1 шт., інструмент 1 шт.

 

Fortnite 1 Figure Pack Solo Mode Core Figure Fusion S8

Код товару: FNT0645

Деталізована фігурка героя Fusion має 28 точок артикуляції та чудово підходить для відтворення улюблених моментів Fortnite або створення власних.

У комплекті: фігурка Fusion 1 шт., інструмент 1 шт.

Колекційна фігурка

Jazwares Fortnite Solo Mode Renegade Shadow S8

Код товару: FNT0644

Renegade Shadow власноруч штурмував агентство GHOST. Деталізована фігурка чудово підходить для відтворення найцікавіших сюжетів Fortnite.

У комплекті: фігурка Renegade 1 шт., інструмент 1 шт.

 

HOT DROP

За отримання дропа або, як його ще називають, лута в грі Fortnite киплять неабиякі пристрасті. Figure Pack Hot Drop – це добре знайомі фігурки заввишки 10 см із додатковими аксесуарами.

Колекційна фігурка

Jazwares Fortnite Hot Drop Midas-Gold S2

Код товару: FNT0410

Midas-Gold дивує гравців своїм крутим виглядом, здатністю перетворювати все на золото та таємничими зв’язками з іншими персонажами гри.

У комплекті: фігурка Midas-Gold 1 шт., зброя 5 шт., інструмент 1 шт., парасолька 1 шт., рюкзак 1 шт.

 

Колекційна фігурка

Jazwares Fortnite Legendary Series Midas S8

Код товару: FNT0656

Midas дивує гравців своїм крутим виглядом, здатністю перетворювати все на золото та таємничими зв’язками з іншими персонажами гри.

У комплекті: фігурка Midas 1 шт., зброя 2 шт., обличчя 3 шт., рюкзак 1 шт., інструмент 1 шт.

 

LEGENDARY SERIES

Вдосконалюйте ігровий рівень разом з ігровими фігурками Legendary Series. Їх виготовлено з неймовірною деталізацією, вони є точною ліцензійною копією відомих скінів героїв Fortnite. Влаштовуйте власні баталії, відтворюйте найепічніші пози, демонструйте улюблений танок, використовуючи крутезні фігурки.

 

Колекційна фігурка Jazwares

Fortnite Legendary Series Agent Peely-Base S8

Код товару: FNT0654

Крім іншого, Agent Peely є подвійним агентом. Це єдиний персонаж, що може мати одночасно скіни «Привид» і «Тінь», тоді як інші агенти можуть мати лише один обраний скін.

У комплекті: фігурка Agent Peely-Base 1 шт., зброя 3 шт., скіни 3 шт., рюкзак 1 шт., інструмент 1 шт.

 

Колекційна фігурка Jazwares

Fortnite Legendary Series 8-Ball S8

Код товару: FNT0658

Персонаж 8-Ball має костюм, що нагадує кіборга-ніндзю, і міфічну зброю в арсеналі для запуску ударних хвиль. Із цією деталізованою фігуркою можна відтворювати улюблені сюжети Fortnite та вигадувати власні.

У комплекті: фігурка 8-Ball 1 шт., зброя 3 шт., шар 1 шт., рюкзак 1 шт., холодна зброя 2 шт.

 

LEGENDARY SERIES OVERSIZED FIGURE

Legendary Series Oversized Figure — нові фігурки культових персонажів з онлайн-гри Fortnite, що мають до 40 точок артикуляції й заввишки 18 см.

 

Колекційна фігурка Jazwares

Fortnite Legendary Series Oversized Figure Meowscles

Код товару: FNT0666

Агент Meowscles — це м’язовий гібрид кішки-людини. Фігурка дуже деталізована та має особливу зброю — арбалет, що по-справжньому стріляє.

У комплекті: фігурка Meowscles 1 шт., зброя 3 шт., скіни 2 шт., холодна зброя 2 шт.

 

Колекційна фігурка Jazwares

Fortnite Legendary Series Oversized Figure Kit

Код товару: FNT0664

Неймовірно деталізована 18-сантиметрова фігурка героя Brawlers має особливу зброю — двоствольну рушницю, яка відкривається, та «грейфер», що по-справжньому стріляє.

У комплекті: фігурка кота 1 шт., фігурка робота 1 шт., зброя 2 шт., силові кігті 2 шт. Feature Vehicle.

 

Колекційна фігурка

Jazwares Fortnite Small Feature Vehicle Transforming Driftboard

Код товару: FNT0466

Катайтеся стильно разом із Fortnite Transforming Driftboard Peely. Спробуйте не відставати від хаосу, коли дошка для дрифта вільно крутиться, обертається та несе фігурку Fortnite до перемоги. Подобається серфінг? Додайте Transforming Driftboard до колекції Fortnite, вибирайте дошку, що до вподоби, та катайтеся або дрифтуйте.

У комплекті: фігурка Peely 1 шт., дошка 2 шт., зброя 1 шт., батарейки.

Товари з публікації

код товару : FNT0626
369 грн*
є в наявності
Колекційна фігурка Jazwares Fortnite Spy Super Crate Collectible з асортименту FNT0626. У кожній скрині ви знайдете дві частини фігурки Henchman, один рюкзак і три види напівпрозорої зброї для ваших фігурок Fortnite різної рідкості. Зберіть фігурку Henchman (10 см) – одного з найпопулярніших лиходіїв Fortnite і використовуйте скриню для зберігання аксесуарів.
код товару : FNT0825
1 499 грн*
є в наявності
Неймовірно деталізована 18 сантиметрова фігурка героя Kit Shadow ідеально підходить для відтворення ваших улюблених моментів Fortnite та має має особливу зброю двохствольну рушницю що відкривається та «грейфер» що справді стріляє! Фігурка може трансформуватись у транспортний засіб.
код товару : FNT0734
1 199 грн*
є в наявності
Scuba Jonesy можна знайти в Coral Castle, де він ходить у костюмі аквалангіста південним пляжем західного острова і пропонує гравцям п'ять унікальних квестів!
код товару : FNT0636
1 199 грн*
є в наявності
Як відкриєте торговий автомат Vending Machine, отримаєте найкращий лут із гри: ексклюзивну фігурку The Scientist, епічну легендарну зброю та аксесуари! А ще тут є багато конфетті та унікальний стікер!
код товару : FNT0637
1 199 грн*
є в наявності
Rippley – супергерой! Важко уявити, скільки подвигів він зможе здійснити, якщо його темний бік не візьме над ним гору. Як відкриєте торговий автомат Vending Machine, отримаєте найкращий лут з гри: ексклюзивну фігурку Rippley, епічну легендарну зброю та аксесуари! А ще тут є багато конфетті та унікальний стікер!
код товару : FNT0638
588 грн*
є в наявності
Таємний агент Brutus має два стиля скіна ТІНЬ або ПРИВИД. Щоб отримати будь-який із цих скінів, спочатку потрібно виконати таємні місії!
код товару : FNT0639
588 грн*
є в наявності
Він має вигляд милого єдинорога, але водночас завжди готовий до бою! Неймовірно деталізована фігурка передає справжній характер героя Bash і дає змогу максимально точно відтворювати улюблені моменти гри Fortnite.
код товару : FNT0642
588 грн*
є в наявності
Страшна біла маска з язиками полум’я та червоним хрестом, з-під якої нас жахає злий погляд – це Ex! Деталізована фігурка цього персонажа дає змогу максимально точно відтворювати улюблені моменти гри Fortnite.
код товару : FNT0798
588 грн*
є в наявності
Ice King Red – володар Полярного піка, що з'явився після зіткнення острова з айсбергом. Він спав у заморожених камерах льодяного замку, але його розбудило таяння льоду на Полярному піку. Королю це не сподобалось і він захотів, щоби вся карта була вкрита снігом.
код товару : FNT0799
588 грн*
є в наявності
Один з найпопулярніших скінів у грі Fortnite. Особливості: висока деталізація фігурки (10 см) і 25 точок артикуляції. У наборі є два інструменти у формі риб.
код товару : FNT0815
1 399 грн*
є в наявності
Вирушайте у подорож на автомобілі Whiplash Joy Ride. Цей набір включає в себе 10-ти см фігурку X-Lord та автомобіль Blue &; White який вміщає дві фігурки. Набір ідеально підходить для відтворення моментів з гри Fortnite у реальному житті!
код товару : FNT0466
1 199 грн*
є в наявності
Катайтеся стильно із Fortnite Transforming Driftboard Peely! Спробуйте не відставати від хаосу, коли дошка для дрифта вільно обертається і несе вашу фігурку Fortnite до перемоги! Фанатієте від серфінгу? Додайте Transforming Driftboard до своєї колекції Fortnite, вибирайте дошку, яка вам до вподоби, та катайтесь або дрифтуйте!
код товару : FNT0654
1 199 грн*
є в наявності
Agent Peely – подвійний агент, адже він єдиний персонаж, який може мати одночасно скіни «Привид» і «Тінь», тоді як інші агенти можуть мати лише один із них.
код товару : FNT0656
1 199 грн*
є в наявності
Midas вражає гравців своїм крутим виглядом, здатністю перетворювати все на золото та таємними зв'язками з іншими персонажами гри.
код товару : FNT0664
1 499 грн*
є в наявності
Неймовірно деталізована фігурка героя Brawlers (18 см) є ідеальною для відтворення улюблених моментів Fortnite. Вона має особливу зброю: двоствольну рушницю та «грейфер», що стріляє! А ще Brawlers може трансформуватись у транспортний засіб.
код товару : FNT0666
1 499 грн*
є в наявності
Агент Meowscles – це м’язистий гібрид кішки і людини. Деталізована фігурка дає змогу максимально точно відтворювати улюблені моменти гри Fortnite. Унікальний арбалет агента може стріляти.
код товару : FNT0735
1 199 грн*
є в наявності
Костюм персонажа Scratch нагадує кіборга-ніндзю, а арсенал героя містить міфічну зброю для запуску ударних хвиль. Деталізована фігурка дає змогу максимально точно відтворювати улюблені епізоди гри Fortnite.
код товару : FNT0737
1 199 грн*
є в наявності
Blackheart оснащений інструментом Swag Smasher Harvesting Tool, зброєю Flint-Knock Pistol і Burst Assault Rifle, балоном з пропаном, штурвалом Mutiny Back Bling і трьома знімними обличчями.
код товару : FNT0410
896 грн*
є в наявності
Midas вражає гравців своїм крутим виглядом, здатністю перетворювати все на золото та таємними зв'язками з іншими персонажами гри. За отримання дропа або, як його ще називають, лута, в грі Fortnite киплять неабиякі пристрасті. Figure Pack Hot Drop – це добре знайомі нам фігурки (10 см) з додатковими аксесуарами!
код товару : FNT0644
588 грн*
немає в наявності
Виходьте з тіні, Renegade Shadow власноруч штурмував агентство GHOST! Деталізована фігурка цього персонажа дає змогу максимально точно відтворювати улюблені моменти гри Fortnite.
код товару : FNT0658
1 199 грн*
немає в наявності
Персонаж 8-Ball вдягнений у костюм, що нагадує кіборга-ніндзю, та має в арсеналі міфічну зброю для запуску ударних хвиль. Деталізована фігурка дає змогу максимально точно відтворювати улюблені епізоди гри Fortnite.
код товару : FNT0732
2 499 грн*
немає в наявності
Цей автомобіль сумісний з фігурками Fortnite заввишки 10 см. У наборі є чудовий аксесуар Reboot Card. Активуйте індикатори і звуки перезавантаження фігурок Fortnite і відтворюйте улюблені епізоди гри Fortnite у реальному житті!
Fusion вдягає одяг різних кольорів залежно від обраного стилю. Коли він знімає броню, то легко можна помітити блакитне сяяння його рук і обличчя. Ходяча запальничка!
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів