Електричні теплові гармати 2E

Головна Новинки Електричні теплові гармати 2E
26.09.2022

Із настанням холодів працювати в гаражах або майстернях досить некомфортно. Обігріти такі приміщення можна, використовуючи теплові гармати. Ці пристрої мають високу тепловіддачу і є достатньо ощадливими.

Теплові гармати швидко впораються з поставленим завданням щодо обігріву та створять у приміщенні оптимальний мікроклімат. Використання цих пристроїв не обмежується зимовим періодом, їх можна застосовувати цілий рік для просушування різноманітних поверхонь.

Електрична теплова гармата 2E

2E-AHC2000P

Теплова гармата електрична 2E, 2кВт, 20м2, 139 м3/год, керам. нагр.елемент (PTC), переносна, чорний

2E-AHC2000

Теплова гармата електрична 2E, 2кВт, 20м2, 197 м3/год, керамічний нагр.елемент (PTC), чорний

2E-AHC3000

Теплова гармата електрична 2E, 3кВт, 30м2, 280 м3/год, керамічний нагр.елемент (PTC), чорний

Електрична теплова гармата 2E – це мобільне джерело тепла, призначене для обігріву приміщень, як-то майстерні, гаражі, магазини, торговельні майданчики та офісні приміщення. У процесі будівництва використовують для просушування штукатурки, шпалер та під час інших будівельних технологічних операцій та/або після підтоплення.

На відміну від дизельних або газових теплових гармат електричні можна використовувати й у житлових приміщеннях, будинках. Вони є безпечними, не завдають шкоди здоров’ю та не спалюють повітря.

Корпус електричної гармати 2E суцільнометалевий, із порошковим покриттям, що запобігає корозії та перегріву, а також механічним пошкодженням під час транспортування. Завдяки ізольованому пластиковому руків’ю пристрій можна переміщувати, не відключаючи від мережі.

2E-AHT2000

Теплова гармата електрична 2E, 2кВт, 20м2, 239 м3/год, нагр.елемент - нерж.сталь, IPX4, чорний

2E-AHT3000

Теплова гармата електрична 2E, 3кВт, 30м2, 286 м3/год, нагр.елемент - нерж.сталь, IPX4, чорний

Електричні теплові гармати 2Е мають невеликий розмір та вирізняються високою продуктивністю. Потужність обігріву регулюється, надаючи змогу вибрати потрібний оптимальний варіант.

Під час роботи пристрій видає мінімум шуму, немає неприємних запахів, а ризик виникнення пожежі зведено практично до нуля.

Конструкцією гармати передбачено захист від перегрівання – термостат, який автоматично припиняє роботу пристрою в разі сильного нагрівання. Щойно температура ТЕНа починає знижуватися, термостат вмикає гармату. Застосування такої системи сприяє значній економії електроенергії, гарантує безпеку використання та запобігає перегріванню пристрою.

Товари з публікації
Новинка
код товару: 2E-AHC2000P
1599 грн*
очікується
Для забезпечення опаленням складських приміщень, майстерень, гаражів, магазинів, торгівельних майданчиків й офісних приміщень необхідне потужне обладнання, яке може давати тепло швидко та стабільно. Портативна електрична теплова гармата 2E-AHC2000P впевнено впорається з цим завданням.
Новинка
код товару: 2E-AHC2000
1499 грн*
очікується
Теплова гармата 2E-AHC2000 наповнить приміщення теплом щойно її буде під’єднано до джерела живлення. Вона невибаглива щодо розміщення, проста щодо керування та безпечна щодо експлуатації.
Новинка
код товару: 2E-AHT2000
2199 грн*
очікується
Швидко обігріти житлове, торгівельне чи складське приміщення можна за допомогою теплової гармати 2E-AHT2000, що вирізняється простотою конструкції, мобільністю та практичністю.
Новинка
код товару: 2E-AHC3000
2499 грн*
очікується
Основною перевагою електричних теплових гармат є екологічна чистота. Під час роботи електропристрій практично не спалює кисню, відсутні продукти згоряння, шкідливі викиди та неприємний запах. Це робить їх досить популярними.
Новинка
код товару: 2E-AHT3000
2999 грн*
очікується
Електричні теплові гармати є особливо зручними та безпечними в експлуатації, тому саме їх активно використовують у побуті та промислових приміщеннях.
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів