Новий Wi-Fi-маршрутизатор Netis N3D

Головна Новинки Новий Wi-Fi-маршрутизатор Netis N3D
25.05.2023

Дводіапазонний Wi-Fi-маршрутизатор Netis N3D – оптимальне рішення для користувачів із найпопулярнішим тарифним планом зі швидкістю з’єднання до 100 Мбіт/с. До того ж N3D є найдоступнішим на ринку маршрутизатором із підтриманням технології Wi-Fi EasyMesh. У функціоналі роутера реалізовано сучасні технології, як-то: MU-MIMO, Beamforming, IPv6, Multi-SSID, IPTV і TR-069.

Завдяки чотирьом потужним антенам із високим коефіцієнтом посилення 5 дБі, сумарній пропускній здатності на частотах 2,4 ГГц і 5 ГГц і сучасному комплектованню N3D нівелює вплив сусідніх мереж і радіочастотні перешкоди, що дає змогу використовувати дводіапазонний бездротовий зв’язок і 100-мегабітний тарифний план провайдера в повному обсязі. Технологія Beamforming покращить якість покриття, забезпечуючи посилений сигнал залежно від розташування клієнтських пристроїв. Оновлення прошивки з перевіркою наявності свіжої версії відбувається в один клік.

Маршрутизатор вирізняється простотою налаштування й можливістю розширення площі покриття й підсилення Wi-Fi-сигналу завдяки технології Wi-Fi EasyMesh. Також його можна застосовувати як додатковий Mesh-вузол, зокрема й для старших моделей маршрутизаторів Netis – N2 або N3.

N3D майже нічим не відрізняється від версії N3, крім пропускної здатності мережевих портів: у N3D вони 100 Мбіт/с проти 1 000 Мбіт/с у старшої версії. Проте це не впливає на якість і стабільність Wi-Fi-зв’язку – можна підключати та комфортно використовувати численні бездротові пристрої розумного будинку, ігрові консолі, стаціонарні ПК, ноутбуки та смартфони. Складнощів із продуктивністю мережі не виникне.

Сучасний дизайн і тонкий корпус маршрутизатора, а також можливість регулювати положення і нахил антен, зумовлюють можливість легко розмістити пристрій в обмеженому щодо площі та простору місці.

ОСОБЛИВОСТІ Netis N3D:

  • Технології: Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac / Easy Mesh / MU-MIMO / Beamforming / Multi-SSID / IPTV / TR-069
  • Діапазони Wi-Fi 2,4 ГГц / 5 ГГц
  • Загальна швидкість з’єднання між пристроями в мережі до 1 200 Мбіт/с (300 Мбіт/с, 2,4 ГГц + до 867 Мбіт/с, 5 ГГц)
  • Чотири незнімні регульовані антени Wi-Fi із коефіцієнтом підсилення 5 дБі
  • Порти: 1 × WAN 100 Мбіт/c, 3 × LAN 100 Мбіт/c
  • Розмір (ш × в × д) 108 × 25 × 182 мм

Товари з публікації
Новинка
немає в наявності
N3D Бездротовий дводіапазонний маршрутизатор АС1200. У бездротовому маршрутизаторі netis N3D використовується технологія Wi-Fi нового покоління за стандартом 802.11AC. Він забезпечує одночасне підключення на двох частотах при швидкості бездротової передачі даних до 867 Мбіт/с на захищеній від перешкод частоті 5 ГГц і до 300 Мбіт/с на частоті 2,4 ГГц. Це робить його ідеальним для великих будинків з кількома пристроями. Підтримка IPv6. Функція netis Easy Mesh – безшовний Wi-Fi вдома, в квартирі та офісі.
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів