Купуй квадрокоптер PowerEgg та отримуй другий коптер у подарунок!

Головна Акції Купуй квадрокоптер PowerEgg та отримуй другий коптер у подарунок!
12.11.2018

При купівлі професійного квадрокоптера PowerEgg від PowerVision вибирай у подарунок один з ігрових дронів Auldey.

Ігровий дрон Auldey Drone Force ракетний захисник Vulture Strike

Тероризуйте небеса своїм власним ракетним хижаком Vulture Strike Drone! Це ваш засіб пошуку і боротьби з ворогом за допомогою «лазерного пошуку та прицілювання». Знайдіть мету і атакуйте подвійним ракетним вогнем! Vulture Strike поставляється з чотирма ракетами, що світяться фронтальними бортовими фарами-очима. Має міцний, легкий дизайн. Політ дронів в приміщенні або на відкритому повітрі з дальністю польоту до 45 метрів на частоті 2.4 управляється за допомогою RC-контролера. Цей хижий птах належить вам, щоб командувати простором. Час, щоб розв'язати Дронну силу!

 • Живлення 3 батарейки типу ААА для пульта, USB кабель для акумулятора дрона
 • Для польотів як поза приміщеннями, так і всередині
 • Здатність до акробатичних трюків в повітрі і на суші
 • Функція прицілювання (ЛЕД-підсвічування імітує лазерне прицілювання)
 • Стрілянина "ракетами", управління прицілюванням і стріляниною з пульта
 • Гвинти захищені від ушкоджень при зіткненні з перешкодами пластиковими елементами корпусу
 • Інтуїтивно зрозуміле і стійке радіоуправління з пульта начастоте 2,4 ГГц
 • Розміри (в дюймах) 3,4 х 3,4 х 12 (в сантиметрах) 8,6 х 8,6 х 30

Ігровий дрон Auldey Drone Force трансформер Morph-Zilla

Досліджуйте небеса і землю власним дроном трансформером - Morph-Zilla! Це універсальна істота: 2 безпілотних апарата в одному. Здатний переміщатися по землі з контролем на 360 градусів в наземному режимі, а потім миттєво трансформуватися з пульта (без втручання руками в конструкцію дрона) і відлітати в режимі польоту, і теж в зворотному порядку! З  очами, що світяться, та міцною легкою конструкцією цей дрон готовий здивувати в приміщенні або на відкритому повітрі. Управління за допомогою RC-контролера 2,4 ГГц і дальності польоту 45 метрів. Цей дрон-трансформер належить вам, щоб командувати - час Drone Force!

 • Живлення 3 батарейки типу ААА для пульта, USB кабель для акумулятора дрона
 • Для польотів як поза приміщеннями, так і всередині
 • Трансформація виду і функцій від дрона-гелікоптера до дрона-всюдихода натисненням однієї кнопки пульта, без необхідності руками змінювати конфігурацію дрона!
 • Гвинти захищені від ушкоджень при зіткненні з перешкодами пластиковими елементами корпусу
 • Інтуїтивно зрозуміле і стійке радіоуправління з пульта начастоте 2,4 ГГц
 • Розміри (в дюймах) 5.3 х 5.3 х 14 Розміри (в сантиметрах) 13.5 х 13.5 х 35.5

Ігровий дрон Auldey Drone Force дослідник і захисник Angler Attack

Тероризуйте небеса за допомогою своєї власної літаючої істоти з глибини - Angler Attack Drone! Angler Attack може літати вдень і вночі з моторошними очами, що світяться, і безліччю яскравих світлодіодних ламп на всій своїй міцній, легкій рамі. Літайте і висвітлюйте небо в приміщенні або на відкритому повітрі за допомогою RC-контролера 2.4 ghz і дальності польоту до 45 метрів. Цей страшний літаючий глибоководний хижак - ваш, щоб командувати - час, щоб розв'язати Дронну Силу!

 • Живлення 3 батарейки типу ААА для пульта, USB кабель для акумулятора дрона
 • Для польотів як поза приміщеннями, так і всередині
 • Ефект освітлення простору за допомогою світлодіодів
 • Гвинти захищені від ушкоджень при зіткненні з перешкодами пластиковими елементами корпусу
 • Інтуїтивно зрозуміле і стійке радіоуправління з пульта на частоті 2,4 ГГц
 • Розміри (в дюймах) 7 х 7 х 14 (в сантиметрах) 18 х 18 х 36

Товари з публікації

код товару: 10000022-00
немає в наявності
Особливості PowerEgg – надлегке керування і новітній інноваційний дизайн, що розширить горизонти уявлень користувачів про дрони. PowerEgg здатен зібратися і летіти всього за мить.
код товару: YW858170
1 758 грн*
Гриф – ігровий атакуючий дрон на радіоуправлінні, аналогів якому немає. Це ваш власний хижак, створений для пошуку та знищення цілі із палаючими очима та «лазерним орієнтуванням». Використовуй інфрачервоний приціл і.. вогонь! Атакуючий Гриф із подвійним «ракетним» пострілом постачається з 4-ма іграшковими ракетами, які можна випускати під час польоту. Керування фантастичним безпілотником здійснюється за допомогою контролера. Надавати команди дрону можна будь-де у діапазоні до 45 метрів. Управління інтуїтивно-зрозуміле та стабільне. Екзоскелет легкий, міцний і довговічний, конструкція безпечна, а лопаті захищені. Беріть Грифа з собою на виконання місії та для захисту від ворогів. Атакуючий дрон підходить для використання вдома та на вулиці. Рекомендований вік: 8+
код товару: YW858300
1 758 грн*
Фантастичне поєднання морського хижака з безпілотними технологіями. Це справжній жах глибоководної темряви, який лякатиме і захоплюватиме водночас. Модель оснащена led-підсвічуванням, пластик – люмінесцентний, тому дрон ідеально підходить для запуску у нічне небо. Надавати команди дрону можна будь-де у діапазоні до 45 метрів. Управління інтуїтивно-зрозуміле та стабільне. Безпілотник підходить для використання у приміщенні, а краще – на вулиці. Екзоскелет довговічний, конструкція безпечна, а лопаті захищені. Запускайте дрон та запалюйте нічне небо яскравими вогнями! Настав час випустити Drone Force на волю! Рекомендований вік: 8+
код товару: YW858180
1 890 грн*
Універсальний дрон 2 в 1 на радіоуправлінні, що легко трансформується із повітряної у наземну модель! Управляйте безпілотником у повітрі, змінюйте його конфігурацію – і він продовжить рух вже на землі без жодних обмежень. Керування фантастичним безпілотником здійснюється за допомогою контролера. Надавати команди дрону можна будь-де у діапазоні до 45 метрів. Управління інтуїтивно-зрозуміле та стабільне. Екзоскелет легкий, міцний і довговічний, конструкція безпечна, а лопаті захищені. Беріть його з собою на виконання важливої місії та для захисту від ворогів. Дрон-трансформер підходить для використання у приміщенні та на вулиці. Рекомендований вік: 8+
Каталог товарів