Акція OFFICE ATTACH WIN7 EOS

Главная Акции Акція OFFICE ATTACH WIN7 EOS
Период проведения акции: с 01.04 до 30.06
Добра нагода заробити та вивести на сучасний рівень продукт чи сервіс для замовників та користувачів. Крім того, можна отримати за це додаткові бонуси.

Що треба зробити: якомога більше продати ноутбуків чи ПК разом з додатковою та необхідною всім позицією - Microsoft Office. Звісно, цей ноутбук чи ПК має бути із заздалегідь встановленою (передвстановленою) виробником* ОС Windows.

Які умови? Все просто - продавайте пристрої (ПК або ноутбуки) з передвстановленою на них виробником ОС Windows 10 Pro та додатково електронний ключ чи коробкову версію програмного продукту Microsoft Office.

Якщо ж Microsoft Office не запропоновано одразу з ноутбуком чи ПК, то це можна зробити протягом 5 днів, але не пізніше!

За продаж не менш 5-ти таких комплектів (пристрій з Windows 10 Pro + Office) буде нараховано по 17 у.о (за курсом в грн.) за кожний, отже можна заробити не менше 85 у.о.

Ця програма не застосовується на той самий офіс водночас з програмою Office Volume ESD& FPP”.

І ще одна підказка: чи хтось використовує ноутбук чи ПК без програм Microsoft Office? Напевно, що ні. То ж задача лише запропонувати це вчасно й саме Вам! А головне – цілком легально й з безліччю переваг для користувача при використанні ліцензованого програмного продукту.

Приклади комплектів:

  • Ноутбук чи ПК з Windows 10 Pro від виробника + Office Professional 2019 (електронний ключ ESD) = бонус 17 у.о.
  • Ноутбук чи ПК з Windows 10 Pro від виробника + Office 365 Business Premium (коробкова версія FPP / електронний ключ ESD) = бонус 17 у.о.
  • Ноутбук чи ПК з Windows 10 Pro від виробника + Office Home & Business 2019 (коробкова версія FPP / електронний ключ ESD) = бонус 17 у.о.
  • Ноутбук чи ПК з Windows 10 Pro від виробника + Microsoft 365 Busіness Standard (коробкова версія FPP) = бонус 17 у.о.

У якості програмного продукту Microsoft Office обирайте позиції з переліку:

*ноутбук чи ПК має бути із заздалегідь встановленою виробником ОС Windows. У даному випадку це всесвітньо-відомий виробник ноутбуків чи/та ПК, моноблоків з переліку брендів на сайті: ноутбуки та комп'ютери

Рекомендуємо також:
01.07 - 30.09
Меню
Каталог товаров
Каталог товаров