Becks Plastilin
код товара: B101558
70 грн*
нет в наличии
Німецький виробник пластиліну та аксесуарів до нього Becks Plastilin пропонує набір «Поні фея» серії Kreativknete. Комплект воскового пластиліну важить 150 г., запакований у фірмову коробочку. Матеріал у 8 кольорах: білий, червоний, жовтий, блакитний, зелений, охра, коричневий та чорний. Кольори у наборі втілять дитячі фантазії у реальність. Пластилін вироблений із бджолиного воску, олії та мінеральних наповнювачів, а отже - безпечний для здоров’я. Матеріал дуже добре розминається, а глянсові кольори чудово змішуються між собою. Для дітей від 3-х років.
код товара: B101283
70 грн*
нет в наличии
Пластилін німецького виробника Becks Plastilin. У наборі 10 пластилінових «паличок»; усього в наборі 7 кольорів – коричневий, чорний, блакитний, зелений, червоний, охра і білий. Пластилін вирізняється безпечним, натуральним складом, винятковою еластичністю. Він не висихає протягом років. Цей набір можна комбінувати з іншими аксесуарами і пластиліном Becks Plastilin. Призначений для дітей від трьох років. Набір у цупкій картонній упаковці розміром 12х12,5х1,5 см. Вага набору – 150 г.
код товара: B100433
75 грн*
нет в наличии
Пластилін німецького виробника Becks Plastilin вирізняється високою якістю, безпечними складниками і легкістю в роботі. У наборі 200 г пластиліну оранжевого кольору. Розмір відрізка – 19 х 9 х 1,7 см. Протягом років пластилін не втрачає експлуатаційних характеристик. З пластиліном легко і зручно працювати, він м’який, еластичний і приємний на дотик. Цей пластилін можна доповнювати іншими наборами та аксесуарами виробника Becks Plastilin. Призначений для дітей, віком від трьох років. Німецький бренд Becks Plastilin піклується про якість своєї продукції, а також про здоров’я малюків. Пластилін абсолютно безпечний і нетоксичний. У складі безпечні мікрокристалічні воски. Не містить глютену і формальдегіду. Матеріал не має запаху.
код товара: B101025
125 грн*
нет в наличии
Пластмасовий прес для пластиліну німецького виробника Becks Plastilin. Аксесуар постачається у прозорій поліетиленовій упаковці. Розміри пресу: 18х7х8 см. У комплект пресу входить 2 трафарети із формочками. Аксесуар вироблений у яскравих кольорах: червона ручка, зелена основа та жовті трафарети. Рекомендований вік: від 3-х років.
код товара: B101024
99 грн*
нет в наличии
Яскравий прес для пластиліну німецького виробника Becks Plastilin. Аксесуар постачається у прозорій поліетиленовій упаковці. У комплект пресу входить 2 трафарети із формочками, які дозволять сформувати пластилін у вигляді: пласких стрічок, зірочки, кружечка або ковбаски і багато іншого. Рекомендований вік: 3+
код товара: B100559
60 грн*
нет в наличии
За допомогою оригінального набору з нитками можна декорувати фігурки, виготовлені з пластиліну. У контейнері-відерці розміром 10 х 10,5 х 8 см кругла рамка для в’язання, дерев’яна голка і комплект різнокольорових бавовняних ниток, серед яких – синя, блакитна, червона, біла, зелена. Рамка червоного кольору виготовлена з безпечного, нетоксичного пластику.
код товара: B100344
60 грн*
нет в наличии
Вид: Аксессуар для пластилина; Тип: Клей для пластилина; Пол ребенка: мальчик, девочка; Категория развития: мелкая моторика, сенсорика, творческое развитие; Цвет: прозрачный;
код товара: B100537
75 грн*
нет в наличии
Дерев’яна качалка для пластиліну німецького виробника Becks Plastilin. Качалка вироблена якісно, із натурального дерева, поверхня добре оброблена. Качалка легка і добре обертається в обох напрямках (вперед-назад). Довжина 24 см, довжина робочої частини 11,5 см, діаметр робочої частини 4,5 см. Розмір оптимальний для дитячих рук. Легко очищається від пластиліну Becks Plastilin, досить протерти сухою або вологою ганчіркою. Для дітей від 2-х років.
код товара: B100541
150 грн*
нет в наличии
Розвиваюча гра для дітей від 3-х років. Набір німецького виробника Becks Plastilin постачається у фірмовій картонній упаковці. До його складу входять базові елементи для гри «Колишко». Така гра принесе дітлахам багато радості – вони власноруч будуть створювати малюнки із кольорових пластинок на корковій дошці. Гра багаторазова, а малюнки у майбутньому будуть прикрашати дитячу кімнату. Для дітей від 3-х років.
Меню
Каталог товаров
Каталог товаров