Becks Plastilin
код товара: B100339
115 грн*
нет в наличии
Набір пластиліну німецького виробника Becks Plastilin – це 8 кольорів еластичної маси для ліплення і додаткові аксесуари та інструменти, серед яких: 7 форм для ліплення, ніж, качалка. Усі елементи виготовлені з безпечних матеріалів – пластику та дерева. Пластилін виготовлений із безпечних мікрокристалічних восків, таких, що використовуються для виготовлення харчової та косметичної продукції. Навіть якщо дитина скуштує пластилін, він не заподіє шкоди здоров’ю. Не містить глютену і формальдегіду. Матеріал без запаху. Набір призначений для дітей від трьох років. Набір у коробці, розміром 37,5 х 19,5 х 2,5 см. Призначений для дітей від трьох років.
код товара: B100428
40 грн*
нет в наличии
У картонній упаковці, розміром 10 х 12,5 см, 8 кольорів пластиліну. Матеріал для творчості німецького виробника Becks Plastilin вирізняється безпечним складом і легкістю в роботі. Пластилін виготовлений із нетоксичних матеріалів: у складі безпечні мікрокристалічні воски, парафінова олія, немає глютену і формальдегіду. Без запаху. Пластилін протягом років еластичний, м’який і зберігає експлуатаційні властивості. Призначений для дітей від трьох років. Можна поєднувати з іншими аксесуарами і наборами Becks Plastilin.
код товара: B102353
630 грн*
нет в наличии
Набору пластиліну німецького виробника Becks Plastilin цілком вистачить для втілення неймовірних задумів і створення різноманітних фігурок. У наборі 7 кольорів пластиліну. Кожного кольору по три відрізка вагою 65 г. Загалом у наборі 21 відрізок. Набір пластиліну у цупкій картонній коробі розміром 21 х 12,5 х 6 см. Цей пластилін можна доповнювати іншими наборами та аксесуарами виробника Becks Plastilin. Призначений для дітей, віком від трьох років.
код товара: B101558
70 грн*
нет в наличии
Німецький виробник пластиліну та аксесуарів до нього Becks Plastilin пропонує набір «Поні фея» серії Kreativknete. Комплект воскового пластиліну важить 150 г., запакований у фірмову коробочку. Матеріал у 8 кольорах: білий, червоний, жовтий, блакитний, зелений, охра, коричневий та чорний. Кольори у наборі втілять дитячі фантазії у реальність. Пластилін вироблений із бджолиного воску, олії та мінеральних наповнювачів, а отже - безпечний для здоров’я. Матеріал дуже добре розминається, а глянсові кольори чудово змішуються між собою. Для дітей від 3-х років.
код товара: B100356
40 грн*
нет в наличии
Ідеальне рішення для флористів. За допомогою цього пластиліну можна створювати різноманітні основи для оригінальних композицій із сухих квітів. Пластилін твердий та, доклавши зусиль, з нього можна сформувати стійку форму. Маса буде надійно тримати гілочки сухих квітів. Пластилін вироблений із натуральних складових: парафінової олії, воску та мінеральних наповнювачів. Брусок вагою 250 г. постачається у прозорій упаковці.
код товара: B101283
70 грн*
нет в наличии
Пластилін німецького виробника Becks Plastilin. У наборі 10 пластилінових «паличок»; усього в наборі 7 кольорів – коричневий, чорний, блакитний, зелений, червоний, охра і білий. Пластилін вирізняється безпечним, натуральним складом, винятковою еластичністю. Він не висихає протягом років. Цей набір можна комбінувати з іншими аксесуарами і пластиліном Becks Plastilin. Призначений для дітей від трьох років. Набір у цупкій картонній упаковці розміром 12х12,5х1,5 см. Вага набору – 150 г.
код товара: B100341
85 грн*
нет в наличии
Неонові кольори – неординарне рішення німецького виробника пластиліну Becks Plastilin. У наборі 4 яскраві, неонові кольори пластиліну – салатовий, рожевий, жовтий, оранжевий. З їх допомогою можна втілити неймовірні задуми. Цей набір можна комбінувати з іншими аксесуарами і пластиліном Becks Plastilin. Призначений для дітей від трьох років. Набір у цупкій картонній упаковці розміром 16,5х10,5х2см. Вага набору – 500 г.
код товара: B100015
80 грн*
нет в наличии
Becks Plastilin представляє магічний та незвичайний пластилін, що світиться у темряві. Набір 100 г. флуоресцентного пластиліну постачається у невеликій чорній упаковці із яскравими малюнками салатового кольору. У комплект входять трафарети і 2 пласти м’якого пластиліну білого кольору із зеленим відтінком. Пластилін чудово розминається у руках, він дуже пластичний, поверхня фігурок гладка, їх форма легко коректується. Матеріал виготовлений із натуральної сировини, не крихкий, не липне та не залишає жирних слідів на руках. Для дітлахів від 3-х років.
код товара: B100353
70 грн*
нет в наличии
Набір різнокольорового пластиліну німецького виробника Becks Plastilin. Комплект постачається у пластиковому боксі. Пластилін високої якості, без запаху, чудово підходить для гри та моделювання. У склад матеріалу входять: натуральний віск, парафінова олія та мінеральні наповнювачі. Пластилін не містить консервантів, безпечний для здоров’я, не токсичний, без формальдегідів та глютену. Він залишатиметься гнучким та не змінюватиме структуру протягом багатьох років. Ідеально підходить для шкіл, дитячих садків та домашнього використання. Вага комплекту – 450 г. Розміри упаковки: 9х9х7 см. Рекомендований вік: від 3-х років.
код товара: B100334
70 грн*
нет в наличии
Набір яскравого пластиліну німецького виробника Becks Plastilin. Комплект постачається у червоному пластиковому відерці з ручкою. Діаметр – 109 мм, висота – 105 мм. Об'єм – 0,6 л., вага набору – 500 г. В упаковці 5 різнокольорових стіків високоякісного пластиліну. Матеріал без запаху, чудово підходить для моделювання. Пластилін складається із натурального воску, парафінової олії та мінерального наповнювача. Він нетоксичний, тому батьки можуть бути спокійні за здоров’я дітей. Чудово підходить для шкіл, дитячих садків та домашнього використання. Рекомендований вік: від 3-х років.
код товара: B100352
150 грн*
нет в наличии
Дитячий набір пластиліну та аксесуарів до нього німецького виробника Becks Plastilin. Комплект 500 г. постачається у прозорому пластиковому кейсі із зручною ручкою. 5 кольорових стіків пластиліну запаковані окремо від 4 формочок для ліпки та 4 рельєфних дощечок. Розміри кейса з ручкою: 17х15х5,5 см. Пластилін не має запаху, пластичний, підходить для моделювання фігурок. Для дітей від 3-х років. У склад матеріалу входять натуральні компоненти: віск, парафінова олія та мінеральні наповнювачі. Батьки можуть не турбуватись за безпеку – пластилін безпечний для здоров’я дітей. Ідеально підходить для шкіл, дитячих садків та домашнього використання.
код товара: B100478
55 грн*
нет в наличии
Упаковка високоякісного пластиліну білого кольору німецького виробника Becks Plastilin. Брусок, вагою 500 г., постачається у прозорій упаковці. Пластилін без запаху, чудово підходить для гри та моделювання. У склад матеріалу входять натуральні компоненти: віск, парафінова олія та мінеральні наповнювачі. Пластилін не містить консервантів, безпечний для здоров’я, не токсичний, без формальдегідів та глютену. Він довго буде гнучким і не змінюватиме структуру. Матеріал ідеально підходить для шкіл, дитячих садків та домашнього використання. Розміри бруска: 11х6х5 см. Рекомендований вік: від 3-х років.
код товара: B100484
55 грн*
нет в наличии
Упаковка високоякісного пластиліну бірюзового кольору німецького виробника Becks Plastilin. Брусок постачається у прозорій упаковці, вага 500 г. Пластилін без запаху, чудово підходить для гри та моделювання. У склад матеріалу входять натуральні компоненти: віск, парафінова олія та мінеральні наповнювачі. Пластилін не містить консервантів, безпечний для здоров’я, не токсичний, без формальдегідів та глютену. Він довго буде гнучким і не змінюватиме структуру. Матеріал ідеально підходить для шкіл, дитячих садків та домашнього використання. Розмір бруска: 11х6х5 см. Рекомендований вік: від 3-х років.
код товара: B100479
55 грн*
нет в наличии
Сонячний пластилін німецького виробника Becks Plastilin для творчості. Пластилін яскравого жовтого кольору постачається у прозорій упаковці, брусок важить 500 г., його розмір 11х6х5 см. Із пластиліну можна створювати об’ємні, рельєфні образи та цілі композиції. Техніка ліплення різноманітна і доступна маленьким дітям від 3-х років. У склад пластиліну входять: натуральний віск, парафінова олія та мінеральні наповнювачі – лише натуральні компоненти. Матеріал безпечний для здоров’я. Малюки залюбки будуть ліпити фігурки вдома, у школі та дитячих садках.
код товара: B100483
55 грн*
нет в наличии
Яскравий пластилін зеленого кольору німецького виробника Becks Plastilin. Матеріал постачається у прозорій упаковці. Розмір бруска: 11х6х5 см. Матеріал без запаху, чудово підходить для дітей від 3-х років, а також – дорослим, які захоплюються моделлінгом із пластиліну. Матеріал складається із натурального воску, парафінової олії та мінерального наповнювача. Він нетоксичний, а тому – безпечний для здоров’я. Чудово підходить для навчальних закладів, арт-терапевтів та домашнього використання.
код товара: B100488
55 грн*
нет в наличии
Якісний пластилін коричневого кольору німецького виробника Becks Plastilin. Брусок вагою 500 г. запакований у прозорий поліетилен. Із пластиліну можна створювати об’ємні, рельєфні образи та цілі композиції. Техніка ліплення різноманітна і доступна маленьким дітям від 3-х років. У склад пластиліну входять: натуральний віск, парафінова олія та мінеральні наповнювачі – лише натуральні компоненти. Матеріал безпечний для здоров’я. Діти залюбки будуть ліпити фігурки вдома, у школі та дитячих садках. Розмір бруска: 11х6х5 см.
код товара: B100481
55 грн*
нет в наличии
Ніщо так не розвиває уяву та дрібну моторику як ліплення із пластиліну. Німецький виробник Becks Plastilin представляє натуральний пластилін у червоному кольорі. Вага бруска 500 г., він постачається у поліетиленовій упаковці. Створення саморобок розвиває творчі навички. Пластилін м’який, добре розминається, має насичений колір і не залишає слідів на руках. У склад матеріалу входять натуральні компоненти: парафінова олія, віск та мінеральні наповнювачі. Батьки можуть не турбуватись за безпеку дітей – пластилін безпечний для здоров’я. Параметри бруска: 11х6х5 см.
код товара: B100490
55 грн*
нет в наличии
Пластилін чорного кольору німецького виробника Becks Plastilin. Брусок, вагою 500 г., постачається у прозорій упаковці. Високоякісний пластилін без запаху, чудово підходить для гри та моделювання. У склад матеріалу входять натуральні компоненти: віск, парафінова олія та мінеральні наповнювачі. Пластилін не містить консервантів, не токсичний, без формальдегідів та глютену. Він довго буде гнучким та не змінюватиме структуру. Матеріал безпечний для здоров’я, не прилипає та не забруднює руки. Діти залюбки будуть ліпити фігурки вдома, у школі та дитячих садках. Розміри бруска: 11х6х5 см. Рекомендований вік: від 3-х років.
код товара: B100477
55 грн*
нет в наличии
Упаковка високоякісного пластиліну натурального кольору німецького виробника Becks Plastilin. Брусок, вагою 500 г., постачається у прозорій упаковці. Пластилін без запаху, чудово підходить для аплікацій, моделювання та гри. Натуральний склад матеріалу: віск, парафінова олія та мінеральні наповнювачі. Пластилін не містить консервантів та формальдегідів – повністю безпечний для здоров’я дитини. Він буде гнучким і не змінюватиме структуру багато років. Матеріал ідеально підходить для розвиваючих закладів, домашнього використання та арт-терапевтів. Розміри бруска: 11х6х5 см. Рекомендований вік: від 3-х років.
код товара: B100480
55 грн*
нет в наличии
Розвиваючі заняття мають бути захоплюючі та безпечні, пластилін німецького виробника Becks Plastilin ідеально підходить для цього. Пластилін помаранчевого кольору, вага бруска – 500 г., розмір 11х6х5 см. У склад матеріалу входять натуральні компоненти: віск, парафінова олія та мінеральні наповнювачі. Він залишатиметься гнучким та не змінюватиме структуру протягом багатьох років. Ідеально підходить для дитячих садків, арт-терапевтів та домашнього використання. Для дітей від 3-х років.
код товара: B100482
55 грн*
нет в наличии
Пластилін рожевого кольору німецького виробника Becks Plastilin. Брусок, вагою 500 г., постачається у прозорій упаковці. Високоякісний пластилін без запаху, чудово підходить для гри та моделювання. У склад матеріалу входять натуральні компоненти: віск, парафінова олія та мінеральні наповнювачі. Пластилін не містить консервантів, не токсичний, без формальдегідів та глютену. Він довго буде гнучким і зберігати форму. Матеріал безпечний для здоров’я та корисний для всебічного розвитку дітей. Вони залюбки будуть ліпити фігурки вдома, у школі та дитячих садках. Розміри бруска: 11х6х5 см. Рекомендований вік: від 3-х років.
код товара: B100489
55 грн*
нет в наличии
Пластилін сірого кольору німецького виробника Becks Plastilin. Брусок, вагою 500 г., постачається у прозорій поліетиленовій упаковці. У склад матеріалу входять натуральні компоненти: віск, парафінова олія та мінеральні наповнювачі. Не містить консервантів, не токсичний, без формальдегідів та глютену. Високоякісний пластилін не має запаху, чудово підходить для гри та моделювання. Він довго буде гнучким і не змінюватиме структуру. Матеріал безпечний для здоров’я, не прилипає і не забруднює руки. Діти залюбки будуть ліпити фігурки вдома, у школі та дитячих садках. Розміри бруска: 11х6х5 см. Для дітлахів від 3-х років.
код товара: B100485
55 грн*
нет в наличии
Якісний пластилін блакитного кольору німецького виробника Becks Plastilin. Брусок вагою 500 г. постачається у прозорій поліетиленовій упаковці. Із пластиліну можна створювати об’ємні, рельєфні образи та цілі композиції. Техніка ліплення різноманітна і доступна маленьким дітям від 3-х років. У склад пластиліну входять: натуральний віск, парафінова олія та мінеральні наповнювачі – лише натуральні компоненти. Матеріал безпечний для здоров’я. Діти залюбки будуть ліпити фігурки вдома, у школі та дитячих садках. Розмір бруска: 11х6х5 см.
код товара: B100486
55 грн*
нет в наличии
М’який кольоровий пластилін німецького виробника Becks Plastilin. Брусок темно-блакитного кольору постачається у прозорій упаковці, важить 500 г. Розміри бруска: 11х6х5 см. Натуральні компоненти такі, як: віск, парафінова олія та мінеральні наповнювачі – роблять матеріал абсолютно безпечним для дітей. Ліплення з 3-х років сприяє активному розвитку інтелекту та художнього смаку дітлахів. Пластилін потрібен вдома та у навчальних закладах.
Меню
Каталог товаров
Каталог товаров