Продукция fischertechnik

fischertechnik Конструктор Стартовый набор (маленький)

код товара: FT-511929

549 грн*
Где купить

Дитячий розвиваючий конструктор «Стартовий набір маленький» на 60 деталей німецького виробника конструкторів fischertechnik. Конструктор дасть можливість будувати різноманітні споруди/транспорт, після чого їх можна розібрати та скласти абсолютно нові моделі. До конструктора надається проста та зрозуміла інструкція в картинках. Складові частини конструкторів fischertechnik виконані із якісної та безпечної пластмаси. Вони мають різноманітну форму – трикутну, квадратну, прямокутну, у формі платформи, кабіни, кузова, колеса, кута, пластини. Унікальність поєднання деталей полягає в тому, що елементи оснащені шипами трапецієвидної форми, а також спеціальними жолобами. Завдяки їм деталі просто і надійно поєднуються, та легко – роз’єднуються. Стартовий набір підходить дітям від 5-ти років. Розвиваючий комплект постачається у фірмовій упаковці, її розміри - 28х18х6,5 см.

fischertechnik Конструктор Стартовый набор (большой)

код товара: FT-511930

Конструктори німецького виробника fischertechnik уже понад 50 років є одними із найпопулярніших та найбільш улюблених серед дітей у Європі. Німецький бренд випускає декілька серій конструкторів, відповідно до рівня складності та віку дитини. Представлена комплектація Junior найнижчого рівня складності призначена для дітей від 5-ти років. За допомогою елементів зі стартового великого набору можна сконструювати різноманітні моделі транспорту і споруди. Приміривши роль інженера і проектувальника, дитина розвине безліч корисних навичок.

fischertechnik Конструктор Бульдозер

код товара: FT-520395

629 грн*
Где купить

Fischertechnik – один із найбільш популярних виробників конструкторів у світі. Німецький бренд уже понад 50 років виготовляє набори для збирання різноманітних моделей. Продукція fischertechnik представлена декількома серіями, відповідно до рівня складності та віку дитини. Представлена комплектація Basic – базовий набір середнього рівня складності; серія призначена для дітей, віком від 7 років. Набір має назву «Бульдозер». За допомогою 85 деталей конструктора можна зібрати три різних моделей бульдозера. Про неймовірну користь конструкторів для розвитку дитини відзначають психологи та педагоги, тому під час ігор з конструктором дитина не тільки цікаво проведе час, а й розвине безліч важливих умінь.

fischertechnik Конструктор Тракторы

код товара: FT-520397

Конструктор Fischertechnik – та іграшка, якій неодмінно зрадіє кожна дитина. Німецький бренд уже понад 50 років випускає конструктори для дітей різного віку. Продукція Fischertechnik представлена різними серіями, відповідно до рівня складності та віку дитини. Представлена комплектація Advanced – дещо ускладнений набір; конструктор призначений для дітей, віком від 7 років. Набір із назвою «Трактори» складається зі 130 деталей. З них можна сконструювати 3 моделі транспорту. В процесі створення моделей діти розвинуть низку корисних умінь і навичок.

fischertechnik Конструктор Канатная дорога

код товара: FT-41859

999 грн*
Где купить

Розвиваючий конструктор «Канатна дорога» від німецького бренду fischertechnik на 130 деталей. Конструктор дасть можливість побудувати 3 моделі: канатну дорогу, гірський фунікулер, вантажний підйомник. До конструктора надається проста та зрозуміла інструкція з картинками. Складові частини конструкторів fischertechnik виконані із якісної та безпечної пластмаси. Серед них різноманітні елементи трикутної, квадратної, прямокутної форми, а також система лебідки (шестерінки, гаки, шківи, канат). Спосіб поєднання деталей відрізняється від LEGO - тут елементи оснащені шипами трапецієвидної форми, а також спеціальними жолобами. Завдяки їм деталі просто і надійно поєднуються, та легко – роз’єднуються. Просунутий рівень набору підходить дітям від 7-ми років, але буде цікавий навіть дорослим. Розвиваючий комплект постачається у фірмовій упаковці, її розміри – 32,5х23,5х8 см.

fischertechnik Конструктор Универсальный

код товара: FT-536618

1449 грн*
Где купить

Вы можете собрать 48 моделей различных механизмов, например, подъемные краны, ветряную мельницу или карусель. Многие модели можно объединять между собой. Набор состоит из 400 деталей и включает подробные инструкции по сборке.

fischertechnik Конструктор Универсальный 3

код товара: FT-511931

2449 грн*
Где купить

Понад 40 моделей для конструювання допоможуть втілити мрії у реальність! Розвиваючий конструктор німецького виробника fischertechnik складається з 500 деталей, які дадуть змогу скласти безліч моделей – великих і малих, на різну тематику та різних рівнів складності. Набір постачається у великій картонній коробці, її розміри: 26,5х32х8 см. Конструктор просунутого рівня призначений дітлахам від 7 років. До конструктора надається проста та зрозуміла інструкція з картинками. Складові частини конструкторів Fischertechnik виконані із якісної та безпечної пластмаси. Спосіб поєднання деталей незвичайний і, водночас, надійний. Деталі оснащені трапецієвидними шипами та жолобами, вони легко поєднуються між собою, і легко роз’єднуються. При цьому конструкції міцні, стійкі та добре функціонують.

fischertechnik PROFI Динамика XXL

код товара: FT-544619

8999 грн*
Где купить

Больше веселья, скорости и действительно гигантские размеры – это отличительные особенности набора «Динамика XXL». Общая длина трассы - 5,6 м! В этом конструкторе множество новых дополнительных функций. Перекрестки, семафоры, гибкие тоннели и яркие светодиоды превратят спуск шариков в настоящее приключение. С помощью этого набора можно изучить такие физические явления как: инерция, ускорение, сохранение энергии, импульс и другие темы. Дополнительные элементы, встраиваемые в маршрут, обеспечивают больше возможностей для строительства новых забавных конструкций.

fischertechnik PROFI Динамика XM

код товара: FT-544618

1999 грн*
Где купить

fisсhertechnik PROFI Динамика XM заинтересует вас своей оригинальностью. К обычным поворотам, препятствиям и быстрым спускам добавились новые элементы: катапульта и трамплин. Шарики выстреливаются пружинной катапультой на трамплин и отскакивая от него попадают в улавливающую воронку. Точность катапультирования обеспечивается за счет механизма прицеливания, с помощью которого можно вращать механизм вокруг трех осей. Из набора можно собрать три разных конструкции.

fischertechnik Конструктор Набор LED подсветки

код товара: FT-533877

999 грн*
Где купить

Кожен набір конструктора може стати ще цікавіше та яскравіше завдяки набору LED підсвічування німецького бренду fischertechnik. Комплект чудово доповнить будь-який набір сяянням LED лампочок. Набір містить блок для батарейки 9В (батарейка в комплект не входить). Набір постачається у фірмовій картонній упаковці, розміри якої: 23х15х6,5 см. У наборі є проста та доступна інструкція з правилами підключення лампочок, тому діти легко засвоять уроки з основ електротехніки.

fischertechnik Конструктор Набор LED подсветки и звуковой контроллер

код товара: FT-500880

1899 грн*
Где купить

Якщо ви хочете вдихнути більше енергії у ваші моделі – використовуйте набір «Звук та світло» німецького виробника fischertechnik! Комплект чудово доповнить будь-який набір конструкторів. Мерехтіння LED лампочок та різноманітні звуки доповнять та оживлять будь-який конструктор. Набір містить блок для батарейки 9В (батарейка в комплект не входить). Набір постачається у фірмовій картонній упаковці, розміри якої: 23х15х6,5 см.

fischertechnik Нить для 3D принтера белая 50 г.

код товара: FT-539126

249 грн*
Где купить

Спеціальна нитка для 3D принтера німецького виробника конструкторів fischertechnik. Нитка вироблена із біорозкладного матеріалу – полілактиду (PLA) білого кольору. Полілактид отримують із органічних відновлювальних ресурсів. Постачається у прозорому зіп-пакеті разом із фірмовим вкладишем. Вага нитки - 50 г., стабільний діаметр - 1,75 мм. Виробник рекомендує використовувати спеціальну нитку у якості видаткового матеріалу для 3D принтерів fischertechnik. Під час друку запах пластику слабкий, натуральний. А у деталей, віддрукованих з PLA пластику злегка глянсова поверхня. Рекомендований вік: від 14 років.

fischertechnik Нить для 3D принтера белая 500 г.

код товара: FT-539139

1999 грн*
Где купить

Спеціальна нитка (філамент) білого кольору призначена для 3D принтера. Нитка німецького виробника конструкторів Fishertechnik виготовлена з біополімерного матеріалу - поліактиду, який не містить шкідливих речовин. Філамент діаметром 1, 75 мм. Рекомендується використовувати нитку разом із 3D принтерами fischertechnik. Високоякісний філамент забезпечить точну якість друку. У картонній коробці 500 г якісного білого філаменту. Такої кількості матеріалу достатньо для створення різноманітних виробів.

fischertechnik Нить для 3D принтера желтая 50 г.

код товара: FT-539133

249 грн*
Где купить

Спеціальна нитка для 3D принтера німецького виробника конструкторів fischertechnik. Нитка вироблена із біорозкладного матеріалу – полілактиду (PLA) жовтого кольору. Полілактид отримують із органічних відновлювальних ресурсів. Постачається у прозорому зіп-пакеті разом із фірмовим вкладишем. Вага нитки - 50 г., стабільний діаметр - 1,75 мм. Виробник рекомендує використовувати спеціальну нитку у якості видаткового матеріалу для 3D принтерів fischertechnik. Під час друку запах пластику слабкий, натуральний. А у деталей, віддрукованих з PLA пластику злегка глянсова поверхня. Рекомендований вік: від 14 років.

fischertechnik Нить для 3D принтера зеленая 50 г.

код товара: FT-539121

249 грн*
Где купить

Спеціальна нитка (філамент) зеленого кольору призначена для 3D принтера. Нитка німецького виробника конструкторів fischertechnik виготовлена з біополімерного матеріалу - поліактиду, який не містить шкідливих речовин. Філамент діаметром 1, 75 мм. Рекомендується використовувати нитку разом із 3D принтерами fischertechnik. Високоякісний філамент забезпечить точну якість друку і відмінний результат.

fischertechnik Нить для 3D принтера красная 50 г.

код товара: FT-539131

249 грн*
Где купить

Спеціальна нитка німецького виробника конструкторів fischertechnik призначена для друку за допомогою 3D-принтера. Філамент червоного кольору, виготовлений із нетоксичного безпечного поліактиду, який під час друку і плавлення майже не має запаху. Нитка 1, 75 мм. Рекомендується використовувати філамент разом із 3D принтерами fischertechnik. Точна якість друку і неймовірний результат готових виробів забезпечені завдяки ниткам для 3D принтера fischertechnik.

fischertechnik Нить для 3D принтера прозрачная 50 г.

код товара: FT-539129

249 грн*
Где купить

PLA-нитка для 3D принтера німецького виробника конструкторів fischertechnik. Нитка вироблена із біорозкладного матеріалу – полілактиду прозорого кольору. Полілактид отримують із органічних матеріалів – кукурудзяного крохмалю або цукрової тростини. Нитка постачається у прозорому зіп-пакеті разом із фірмовим вкладишем. Вага нитки - 50 г., стабільний діаметр - 1,75 мм. Виробник рекомендує використовувати нитку у якості видаткового матеріалу для 3D принтерів fischertechnik. Під час друку запах пластику слабкий, натуральний. А у деталей, віддрукованих з PLA пластику, присутня злегка глянсова фактура. Рекомендований вік: від 14 років.

fischertechnik Нить для 3D принтера серебряная 50 г.

код товара: FT-539127

249 грн*
Где купить

PLA-пластик для 3D принтера німецького виробника конструкторів fischertechnik. Спеціальна нитка вироблена із нетоксичного матеріалу – поліактиду (PLA) сірого кольору. Полілактид отримують із органічних відновлювальних ресурсів. Постачається у прозорому зіп-пакеті разом із фірмовим вкладишем. Вага нитки - 50 г., стабільний діаметр - 1,75 мм. Німецький бренд рекомендує використовувати спеціальну нитку у якості видаткового матеріалу для 3D принтерів fischertechnik. Під час друку запах пластику слабкий, натуральний. А у деталей, віддрукованих з PLA пластику злегка глянсова поверхня. Рекомендований вік: від 14 років.

fischertechnik Нить для 3D принтера синяя 50 г.

код товара: FT-539123

249 грн*
Где купить

Філамент у вигляді нитки для 3D принтера німецького виробника конструкторів fischertechnik. Видатковий матеріал для 3D-друку виготовлений із нешкідливого поліактиду. Під час плавлення і друку запах матеріалу ледве виражений. Нитка діаметром 1, 75 мм. Рекомендується використовувати нитку разом із 3D принтерами fischertechnik.

fischertechnik Нить для 3D принтера черная 50 г.

код товара: FT-539124

249 грн*
Где купить

Спеціальна нитка (філамент) чорного кольору – видатковий матеріал для 3D-принтера. Рекомендується використовувати філамент разом із 3D принтерами німецького виробника конструкторів fischertechnik. Нитка виготовлена з біополімерного нетоксичного матеріалу - поліактиду, який не містить шкідливих речовин. Під час плавлення і друку запах нехарактерний, слабко виражений. Якісний видатковий матеріал забезпечить точність друку і відмінний результат.

fischertechnik Нить для 3D принтера черная 500 г.

код товара: FT-539138

1999 грн*
Где купить

Філамент для 3D принтера німецького виробника конструкторів fischertechnik - високоякісна пластикова нитка із стабільним діаметром 1,75 мм. Намотування на котушку якісне та рівне, комплект постачається у поліетиленовому пакеті та у стильній картонній упаковці. Спеціальна нитка вироблена із полілактиду – матеріалу, що відомий своєю екологічністю. Його отримують із кукурудзяного крохмалю або цукрової тростини. Під час плавлення його запах слабко виражений, натуральний. А у деталей, віддрукованих з PLA пластику злегка глянсова поверхня. Колір нитки – чорний, її вага – 500 г. 3D пластики у лінійці продуктів від fischertechnik мають насичені та різноманітні кольори, не містять шкідливих речовин та дозволяють отримати точні результати. Підходить для поверхонь як з підігрівом, так і без. Рекомендований вік: від 14 років.

fischertechnik Нить для 3D принтера синяя 500 г.

код товара: FT-539137

1999 грн*
Где купить

PLA пластик для 3D принтера бренду fischertechnik - високоякісний пластик німецького виробника із стабільним діаметром нитки 1,75 мм, у вакуумній картонній упаковці. Спеціальна нитка вироблена із полілактиду – безпечного біорозкладного матеріалу. Полілактид отримують із кукурудзяного крохмалю або цукрової тростини. Під час плавлення запах матеріалу слабко виражений, натуральний. А у деталей, віддрукованих з PLA пластику є злегка глянсова фактура. Колір нитки – блакитний, її вага – 500 г. 3D пластики у лінійці продуктів від Fischertechnik мають насичені та різноманітні кольори, не містять шкідливих речовин та дозволяють отримати точні результати. Рекомендований вік: від 14 років.

fischertechnik Нить для 3D принтера серебряная 500 г.

код товара: FT-539141

1999 грн*
Где купить

Набір сріблястих ниток із поліактиду для 3D принтера – видатковий матеріал, який допоможе втілити найнеймовірніші прояви фантазії. Філамент діаметром 1, 75 мм, не містить токсичних шкідливих речовин; під час плавлення та друку не має різкого неприємного запаху. У наборі 500 г якісної нитки для 3D принтера. Такої кількості матеріалу достатньо для створення найрізноманітніших виробів. Рекомендується використовувати філамент разом із 3D принтерами fischertechnik.

fischertechnik Нить для 3D принтера прозрачная 500 г.

код товара: FT-539142

1999 грн*
Где купить

Видатковий матеріал для 3D принтера у вигляді нитки з нешкідливого поліактиду забезпечить точний, якісний друк і відмінне виконання виробів. Нитка німецького виробника конструкторів fischertechnik діаметром 1, 75 мм. Під час плавлення та друку вона не має різкого неприємного запаху. У наборі 500 г якісного прозорого філаменту. Такої кількості матеріалу достатньо для створення виробів. Рекомендується використовувати філамент разом із 3D принтерами fischertechnik.