• fischertechnik
Найден 81 товар:
Фильтр
Найден 81 товар:
код товара: FT-516184
2 699 грн*
нет в наличии
Конструктори fischertechnik – справжні флагмани на ринку конструкторів для дітей. Продукція німецького бренду представлена різними серії, відповідно до віку дитини і складності комплектації– від найпростішого до надскладного. Fischertechnik Profi – просунута серія наборів для дітей від восьми років. За допомогою конструкторів цієї серії можна ознайомитися з основами електроніки, механіки, статики, пневматики. Представлений набір fischertechnik «Cars & Drives» відкриє дивовижний світ автомобілів і двигунів. Завдяки 280 деталям конструктора дитина вивчить принцип дії різних приводів автомобіля, серед яких: привід від вигнутого стержня, повітряної кульки, вітровий привід, мотор з резинкою та інші. Процес складання моделей напрочуд пізнавальний, дитина зможе розширити кругозір і розвити безліч корисних умінь і навичок, пізнати основи інженерії та автомобільного проектування. До цікавого і захопливого заняття неодмінно захочуть долучитися дорослі.
код товара: FT-520399
2 999 грн*
нет в наличии
Fishertechnik - это наборы для детей, стремящихся познавать этот мир с разных ракурсов, особенно в контексте физики, в данном случае - оптики. Принципы работы линз, перископа, микроскопа и других объектов - все это станет доступным для вашего ребенка с Fishertechnik! Данный набор предназначен для детей от 9 лет.
код товара: FT-544937
27 499 грн*
есть в наличии
Профессиональное внедрение в учет данных! Стационарная сенсорная станция с движущейся камерой, новым датчиком окружающей среды и другими датчиками позволяет измерять температуру воздуха, влажность, давление воздуха, качество воздуха, объем и яркость. Модели можно программировать и контролировать с помощью графического программного обеспечения ROBO Pro и контроллера ROBOTICS TXT, и они идеально подходят для обучения таким предметам, как регистрация данных, программирование и использование приводов и датчиков. Данные датчиков можно собирать и выводить на графике.
код товара: FT-511929
599 грн*
нет в наличии
Дитячий розвиваючий конструктор «Стартовий набір маленький» на 60 деталей німецького виробника конструкторів fischertechnik. Конструктор дасть можливість будувати різноманітні споруди/транспорт, після чого їх можна розібрати та скласти абсолютно нові моделі. До конструктора надається проста та зрозуміла інструкція в картинках. Складові частини конструкторів fischertechnik виконані із якісної та безпечної пластмаси. Вони мають різноманітну форму – трикутну, квадратну, прямокутну, у формі платформи, кабіни, кузова, колеса, кута, пластини. Унікальність поєднання деталей полягає в тому, що елементи оснащені шипами трапецієвидної форми, а також спеціальними жолобами. Завдяки їм деталі просто і надійно поєднуються, та легко – роз’єднуються. Стартовий набір підходить дітям від 5-ти років. Розвиваючий комплект постачається у фірмовій упаковці, її розміри - 28х18х6,5 см.
код товара: FT-511930
1 899 грн*
нет в наличии
Конструктори німецького виробника fischertechnik уже понад 50 років є одними із найпопулярніших та найбільш улюблених серед дітей у Європі. Німецький бренд випускає декілька серій конструкторів, відповідно до рівня складності та віку дитини. Представлена комплектація Junior найнижчого рівня складності призначена для дітей від 5-ти років. За допомогою елементів зі стартового великого набору можна сконструювати різноманітні моделі транспорту і споруди. Приміривши роль інженера і проектувальника, дитина розвине безліч корисних навичок.
код товара: FT-520395
699 грн*
нет в наличии
Fischertechnik – один із найбільш популярних виробників конструкторів у світі. Німецький бренд уже понад 50 років виготовляє набори для збирання різноманітних моделей. Продукція fischertechnik представлена декількома серіями, відповідно до рівня складності та віку дитини. Представлена комплектація Basic – базовий набір середнього рівня складності; серія призначена для дітей, віком від 7 років. Набір має назву «Бульдозер». За допомогою 85 деталей конструктора можна зібрати три різних моделей бульдозера. Про неймовірну користь конструкторів для розвитку дитини відзначають психологи та педагоги, тому під час ігор з конструктором дитина не тільки цікаво проведе час, а й розвине безліч важливих умінь.
код товара: FT-520397
849 грн*
нет в наличии
Конструктор Fischertechnik – та іграшка, якій неодмінно зрадіє кожна дитина. Німецький бренд уже понад 50 років випускає конструктори для дітей різного віку. Продукція Fischertechnik представлена різними серіями, відповідно до рівня складності та віку дитини. Представлена комплектація Advanced – дещо ускладнений набір; конструктор призначений для дітей, віком від 7 років. Набір із назвою «Трактори» складається зі 130 деталей. З них можна сконструювати 3 моделі транспорту. В процесі створення моделей діти розвинуть низку корисних умінь і навичок.
код товара: FT-41859
1 149 грн*
есть в наличии
Розвиваючий конструктор «Канатна дорога» від німецького бренду fischertechnik на 130 деталей. Конструктор дасть можливість побудувати 3 моделі: канатну дорогу, гірський фунікулер, вантажний підйомник. До конструктора надається проста та зрозуміла інструкція з картинками. Складові частини конструкторів fischertechnik виконані із якісної та безпечної пластмаси. Серед них різноманітні елементи трикутної, квадратної, прямокутної форми, а також система лебідки (шестерінки, гаки, шківи, канат). Спосіб поєднання деталей відрізняється від LEGO - тут елементи оснащені шипами трапецієвидної форми, а також спеціальними жолобами. Завдяки їм деталі просто і надійно поєднуються, та легко – роз’єднуються. Просунутий рівень набору підходить дітям від 7-ми років, але буде цікавий навіть дорослим. Розвиваючий комплект постачається у фірмовій упаковці, її розміри – 32,5х23,5х8 см.
код товара: FT-536618
1 599 грн*
нет в наличии
Вы можете собрать 48 моделей различных механизмов, например, подъемные краны, ветряную мельницу или карусель. Многие модели можно объединять между собой. Набор состоит из 400 деталей и включает подробные инструкции по сборке.
код товара: FT-511931
2 699 грн*
есть в наличии
Понад 40 моделей для конструювання допоможуть втілити мрії у реальність! Розвиваючий конструктор німецького виробника fischertechnik складається з 500 деталей, які дадуть змогу скласти безліч моделей – великих і малих, на різну тематику та різних рівнів складності. Набір постачається у великій картонній коробці, її розміри: 26,5х32х8 см. Конструктор просунутого рівня призначений дітлахам від 7 років. До конструктора надається проста та зрозуміла інструкція з картинками. Складові частини конструкторів Fischertechnik виконані із якісної та безпечної пластмаси. Спосіб поєднання деталей незвичайний і, водночас, надійний. Деталі оснащені трапецієвидними шипами та жолобами, вони легко поєднуються між собою, і легко роз’єднуються. При цьому конструкції міцні, стійкі та добре функціонують.
код товара: FT-544619
9 999 грн*
есть в наличии
Больше веселья, скорости и действительно гигантские размеры – это отличительные особенности набора «Динамика XXL». Общая длина трассы - 5,6 м! В этом конструкторе множество новых дополнительных функций. Перекрестки, семафоры, гибкие тоннели и яркие светодиоды превратят спуск шариков в настоящее приключение. С помощью этого набора можно изучить такие физические явления как: инерция, ускорение, сохранение энергии, импульс и другие темы. Дополнительные элементы, встраиваемые в маршрут, обеспечивают больше возможностей для строительства новых забавных конструкций.
код товара: FT-544618
2 199 грн*
есть в наличии
fisсhertechnik PROFI Динамика XM заинтересует вас своей оригинальностью. К обычным поворотам, препятствиям и быстрым спускам добавились новые элементы: катапульта и трамплин. Шарики выстреливаются пружинной катапультой на трамплин и отскакивая от него попадают в улавливающую воронку. Точность катапультирования обеспечивается за счет механизма прицеливания, с помощью которого можно вращать механизм вокруг трех осей. Из набора можно собрать три разных конструкции.
код товара: FT-533877
1 199 грн*
есть в наличии
Кожен набір конструктора може стати ще цікавіше та яскравіше завдяки набору LED підсвічування німецького бренду fischertechnik. Комплект чудово доповнить будь-який набір сяянням LED лампочок. Набір містить блок для батарейки 9В (батарейка в комплект не входить). Набір постачається у фірмовій картонній упаковці, розміри якої: 23х15х6,5 см. У наборі є проста та доступна інструкція з правилами підключення лампочок, тому діти легко засвоять уроки з основ електротехніки.
код товара: FT-500880
1 899 грн*
есть в наличии
Якщо ви хочете вдихнути більше енергії у ваші моделі – використовуйте набір «Звук та світло» німецького виробника fischertechnik! Комплект чудово доповнить будь-який набір конструкторів. Мерехтіння LED лампочок та різноманітні звуки доповнять та оживлять будь-який конструктор. Набір містить блок для батарейки 9В (батарейка в комплект не входить). Набір постачається у фірмовій картонній упаковці, розміри якої: 23х15х6,5 см.
код товара: FT-539126
299 грн*
есть в наличии
Спеціальна нитка для 3D принтера німецького виробника конструкторів fischertechnik. Нитка вироблена із біорозкладного матеріалу – полілактиду (PLA) білого кольору. Полілактид отримують із органічних відновлювальних ресурсів. Постачається у прозорому зіп-пакеті разом із фірмовим вкладишем. Вага нитки - 50 г., стабільний діаметр - 1,75 мм. Виробник рекомендує використовувати спеціальну нитку у якості видаткового матеріалу для 3D принтерів fischertechnik. Під час друку запах пластику слабкий, натуральний. А у деталей, віддрукованих з PLA пластику злегка глянсова поверхня. Рекомендований вік: від 14 років.
код товара: FT-539139
1 799 грн*
есть в наличии
Спеціальна нитка (філамент) білого кольору призначена для 3D принтера. Нитка німецького виробника конструкторів Fishertechnik виготовлена з біополімерного матеріалу - поліактиду, який не містить шкідливих речовин. Філамент діаметром 1, 75 мм. Рекомендується використовувати нитку разом із 3D принтерами fischertechnik. Високоякісний філамент забезпечить точну якість друку. У картонній коробці 500 г якісного білого філаменту. Такої кількості матеріалу достатньо для створення різноманітних виробів.
код товара: FT-539133
299 грн*
есть в наличии
Спеціальна нитка для 3D принтера німецького виробника конструкторів fischertechnik. Нитка вироблена із біорозкладного матеріалу – полілактиду (PLA) жовтого кольору. Полілактид отримують із органічних відновлювальних ресурсів. Постачається у прозорому зіп-пакеті разом із фірмовим вкладишем. Вага нитки - 50 г., стабільний діаметр - 1,75 мм. Виробник рекомендує використовувати спеціальну нитку у якості видаткового матеріалу для 3D принтерів fischertechnik. Під час друку запах пластику слабкий, натуральний. А у деталей, віддрукованих з PLA пластику злегка глянсова поверхня. Рекомендований вік: від 14 років.
код товара: FT-539121
299 грн*
есть в наличии
Спеціальна нитка (філамент) зеленого кольору призначена для 3D принтера. Нитка німецького виробника конструкторів fischertechnik виготовлена з біополімерного матеріалу - поліактиду, який не містить шкідливих речовин. Філамент діаметром 1, 75 мм. Рекомендується використовувати нитку разом із 3D принтерами fischertechnik. Високоякісний філамент забезпечить точну якість друку і відмінний результат.
код товара: FT-539131
299 грн*
есть в наличии
Спеціальна нитка німецького виробника конструкторів fischertechnik призначена для друку за допомогою 3D-принтера. Філамент червоного кольору, виготовлений із нетоксичного безпечного поліактиду, який під час друку і плавлення майже не має запаху. Нитка 1, 75 мм. Рекомендується використовувати філамент разом із 3D принтерами fischertechnik. Точна якість друку і неймовірний результат готових виробів забезпечені завдяки ниткам для 3D принтера fischertechnik.
код товара: FT-539129
299 грн*
есть в наличии
PLA-нитка для 3D принтера німецького виробника конструкторів fischertechnik. Нитка вироблена із біорозкладного матеріалу – полілактиду прозорого кольору. Полілактид отримують із органічних матеріалів – кукурудзяного крохмалю або цукрової тростини. Нитка постачається у прозорому зіп-пакеті разом із фірмовим вкладишем. Вага нитки - 50 г., стабільний діаметр - 1,75 мм. Виробник рекомендує використовувати нитку у якості видаткового матеріалу для 3D принтерів fischertechnik. Під час друку запах пластику слабкий, натуральний. А у деталей, віддрукованих з PLA пластику, присутня злегка глянсова фактура. Рекомендований вік: від 14 років.
код товара: FT-539127
299 грн*
есть в наличии
PLA-пластик для 3D принтера німецького виробника конструкторів fischertechnik. Спеціальна нитка вироблена із нетоксичного матеріалу – поліактиду (PLA) сірого кольору. Полілактид отримують із органічних відновлювальних ресурсів. Постачається у прозорому зіп-пакеті разом із фірмовим вкладишем. Вага нитки - 50 г., стабільний діаметр - 1,75 мм. Німецький бренд рекомендує використовувати спеціальну нитку у якості видаткового матеріалу для 3D принтерів fischertechnik. Під час друку запах пластику слабкий, натуральний. А у деталей, віддрукованих з PLA пластику злегка глянсова поверхня. Рекомендований вік: від 14 років.
код товара: FT-539123
299 грн*
есть в наличии
Філамент у вигляді нитки для 3D принтера німецького виробника конструкторів fischertechnik. Видатковий матеріал для 3D-друку виготовлений із нешкідливого поліактиду. Під час плавлення і друку запах матеріалу ледве виражений. Нитка діаметром 1, 75 мм. Рекомендується використовувати нитку разом із 3D принтерами fischertechnik.
код товара: FT-539124
299 грн*
есть в наличии
Спеціальна нитка (філамент) чорного кольору – видатковий матеріал для 3D-принтера. Рекомендується використовувати філамент разом із 3D принтерами німецького виробника конструкторів fischertechnik. Нитка виготовлена з біополімерного нетоксичного матеріалу - поліактиду, який не містить шкідливих речовин. Під час плавлення і друку запах нехарактерний, слабко виражений. Якісний видатковий матеріал забезпечить точність друку і відмінний результат.
код товара: FT-539138
1 799 грн*
есть в наличии
Філамент для 3D принтера німецького виробника конструкторів fischertechnik - високоякісна пластикова нитка із стабільним діаметром 1,75 мм. Намотування на котушку якісне та рівне, комплект постачається у поліетиленовому пакеті та у стильній картонній упаковці. Спеціальна нитка вироблена із полілактиду – матеріалу, що відомий своєю екологічністю. Його отримують із кукурудзяного крохмалю або цукрової тростини. Під час плавлення його запах слабко виражений, натуральний. А у деталей, віддрукованих з PLA пластику злегка глянсова поверхня. Колір нитки – чорний, її вага – 500 г. 3D пластики у лінійці продуктів від fischertechnik мають насичені та різноманітні кольори, не містять шкідливих речовин та дозволяють отримати точні результати. Підходить для поверхонь як з підігрівом, так і без. Рекомендований вік: від 14 років.
Меню
Каталог товаров
Каталог товаров