Продукция fischertechnik

fischertechnik Нить для 3D принтера красная 500 г.

код товара: FT-539143

1999 грн*
Где купить

Високоякісний філамент для 3D принтера німецького виробника конструкторів fischertechnik. Спеціальна нитка вироблена із полілактиду – безпечного біорозкладного матеріалу, який отримують із органічних матеріалів – кукурудзяного крохмалю або цукрової тростини. Котушка з ниткою червоного кольору запаковані у вакуумну поліетиленову упаковку та у фірмову картонну упаковку. Вага нитки – 500 г., стабільний діаметр 1,75 мм. Виробник радить використовувати PLA-нитку у якості видаткового матеріалу для 3D-принтерів Fischertechnik. Нитки німецького виробника мають насичені кольори, не містять шкідливих речовин та дозволяють отримати точні результати. А у деталей, віддрукованих з PLA пластику злегка глянсова поверхня. Рекомендований вік: від 14 років.

fischertechnik Нить для 3D принтера зеленая 500 г.

код товара: FT-539136

1999 грн*
Где купить

3D друк стане простішим та якіснішим із видатковим матеріалом німецького виробника конструкторів fischertechnik. Спеціальна нитка вироблена із біорозкладного матеріалу – полілактиду яскраво зеленого кольору. Полілактид отримують із органічних матеріалів – кукурудзяного крохмалю або цукрової тростини. Нитка постачається у прозорому пакеті та у фірмовій картонній упаковці. Вага нитки - 500 г., стабільний діаметр - 1,75 мм. Під час друку запах пластику слабкий, натуральний. А у деталей, віддрукованих з PLA пластику злегка глянсова поверхня. Рекомендований вік: від 14 років.

fischertechnik Нить для 3D принтера желтая 500 г.

код товара: FT-539144

1999 грн*
Где купить

Спеціальна нитка (філамент) жовтого кольору – видатковий матеріал для 3D-принтера. Рекомендується використовувати нитку разом із 3D принтерами німецького виробника конструкторів fischertechnik. Філамент із біополімерного нетоксичного матеріалу - поліактиду, не містить шкідливих речовин. Під час плавлення і друку запах нехарактерний, слабко виражений. Якісний видатковий матеріал забезпечить точність друку і відмінний результат.

fischertechnik Конструктор Грузовик

код товара: FT-540582

3349 грн*
Где купить

Мощные грузовики, такие как самосвал, седельный тягач, подъёмный кран, эвакуатор и контейнеровоз – все они могут быть построены с помощью этого набора. Оригинальные конструктивные детали придадут моделям новый и современный вид. Тросовая лебедка, механизм рулевого управления, съемный контейнер, а также стрела крана создадут атмосферу строительной площадки в детской комнате.

fischertechnik Конструктор Силовые машины

код товара: FT-520398

Вражаючий конструктор німецького виробника fischertechnik здивує не тільки дітей, а і дорослих. Розвиваючий мега-набір на 1500 деталей дозволить вам скласти величезний роторний екскаватор і гігантський підйомний кран. Розміри екскаватора (ШхВ): 140х80 см., висота підйомного крану – 170 см. Ротор із ківшами, що обертається та рухома стріла крана вражають. Набір постачається у великій фірмовій коробці, її розміри: 47х39х16 см. Для обох моделей передбачені електродвигун із блоком для батареї (остання в набір не входить), тому ваші машини оживуть! Проста та зрозуміла інструкція допоможе дитині самостійно скласти запропоновані моделі, а згодом – вигадати і свої власні. Рекомендований вік: від 7 років.

fischertechnik Конструктор Гонщик

код товара: FT-540580

499 грн*
Где купить

Быстрые и красивые гоночные машины, с механизмом рулевого управления, мчатся в детские комнаты. Новые элементы дизайна придадут индивидуальность спортивным автомобилям.

fischertechnik Конструктор Трактор на радио управлении

код товара: FT-524325

4879 грн*
Где купить

Відчуй себе професійним фермером разом з розвиваючим набором «Трактор на радіоуправління» на 540 деталей німецького виробника fischertechnik. Комплект дає можливість побудувати трактор та 7 діючих допоміжних агрегатів. У набір входить кольорова інструкція, в якій чітко та зрозуміло проілюстровані етапи складання моделей тракторів. Пластикові деталі відрізняються міцністю, вони вироблені у чорних, сірих та червоних кольорах. Зменшені копії технічних деталей добре функціонують. Принцип їх роботи відповідає роботі справжніх систем. Більшість елементів оснащена спеціальними шипами та жолобами, завдяки яким вони легко та надійно поєднуються. Просунутий рівень набору підійде дітям від 7-ми років, але дорослі також залюбки долучаться до процесу будування сільськогосподарської техніки. Розвиваючий комплект постачається у фірмовій упаковці, її розміри – 46,5х39х8 см.

fischertechnik Конструктор Глайдер

код товара: FT-540581

499 грн*
Где купить

В дополнение к трем базовым моделям, с поворотными соплами и новыми деталями, конструируйте свои космические аппараты и реактивные самолёты – и всё это в одном наборе.

fischertechnik Конструктор Супер Парк развлечений

код товара: FT-508775

3749 грн*
Где купить

Німецький виробник конструкторів fischertechnik представляє великий розвиваючий набір на 660 деталей, який дозволить збудувати свій власний парк розваг з оглядовим колесом та атракціонами. Комплект постачається у великій картонній упаковці, її параметри: 46х39х7 см. В ній ви знайдете декілька лотків, в яких деталі запаковані у прозорі пакети. Розвиваючий конструктор просунутого рівня дозволить скласти класичні моделі оглядового колеса та каруселі, а також центрифугу. Для всіх моделей передбачені електродвигун із акумулятором, тому ваші атракціони оживуть! Проста та зрозуміла інструкція допоможе дитині самостійно скласти запропоновані моделі, а згодом – вигадати і свої власні. Рекомендований вік: від 7 років.

fischertechnik Конструктор Гоночный набор

код товара: FT-540584

7499 грн*
Где купить

Из более чем 350 компонентов можно построить три новые модели в новом дизайне - гоночный автомобиль, родстер или мусоровоз, с приводом на задние колеса. Благодаря настоящей подвеске транспортных средств любая местность не преграда. Управляйте моделями с помощью пульта дистанционного управления или смартфона / планшета на расстоянии до 10 м. Скорость двигателя и угол поворота руля регулируется бесступенчато. Набор уже включает Bluetooth пульт дистанционного управления, приемник, сервопривод руля, мотор XM, контейнер для батарей (для питания необходимо 2 батареи 9В, в комплект не входят).

fischertechnik Конструктор Пневматика

код товара: FT-533874

Розвиваючий набір «Пневматика Profi» на 200 деталей німецького виробника fischertechnik. Комплект дає можливість побудувати: екскаватор, рятувальний кран, цеховий кран, штампувальну машину, діючу модель. Набір містить чітку та зрозумілу інструкцію із прикладами складання моделей. Деталі вироблені із якісного і міцного пластику. Кольори деталей: чорний, сірий, червоний та блакитний. Деталі мають різноманітну форму, серед них є і мініатюрні технічні деталі. Принцип їх роботи відповідає роботі справжніх систем. Спосіб поєднання деталей відрізняється від LEGO - тут елементи оснащені шипами трапецієвидної форми, а також спеціальними жолобами. Завдяки їм деталі просто і надійно поєднуються, та легко – роз’єднуються. Професійний рівень набору підходить дітям від 8-ми років, але буде цікавий і дорослим. Розвиваючий комплект постачається у фірмовій упаковці, її розміри – 32,5х23,5х8 см.

fischertechnik Конструктор Солнечная энергия

код товара: FT-533875

Конструктор професійного рівня «Сонячна енергія» від fischertechnik - не тільки чудовий розвиваючий набір, а і справжнє джерело натхнення для маленьких дослідників. Набір постачається у надійній фірмовій упаковці, її розміри: 32х23х8 см. Комплект містить 160 деталей, за допомогою яких можна побудувати вентилятор, гоночний автомобіль, катамаран, човен із гребним колесом. Головна особливість розвиваючого комплекту – наявність сонячної батареї, за допомогою якої працюють електродвигуни моделей. До набору входить чітка та доступна інструкція з прикладами складання транспорту. Конструкційні деталі вироблені із якісної та безпечної пластмаси. Кольори деталей – чорні, салатові та червоні – чудове поєднання для створення стильних моделей. Вони мають різноманітну форму – трикутну, квадратну, прямокутну, а деякі гнучкі елементи дозволять складати моделі з заокруглими краями. Спосіб поєднання деталей відрізняється від інших відомих конструкторів - тут елементи оснащені шипами трапецієвидної форми, а також спеціальними жолобами. Завдяки їм деталі просто і надійно поєднуються, та легко – роз’єднуються. Розвиваючий конструктор професійного рівня підходять дітям від 8-ми років, але батьки також залюбки долучаться до процесу складання конструктора.

fischertechnik Конструктор Пневматика 3

код товара: FT-516185

3999 грн*
Где купить

Fischertechnik – відомі у всьому світі конструктори від німецького виробника. Продукція представлена декількома серіями, відповідно до рівня складності та віку дитини. Конструктор «Пневматика» серії Profi призначений для дітей, віком від 9 років. Завдяки набору можна ознайомитися з принципами роботи пневматичних пристроїв. Із 440 елементів можна зібрати реалістичні моделі транспортних засобів та інших пристроїв із пневматичними функціями. Дія повітря під тиском – явище, яке можна дослідити за допомогою конструктора «Пневматика» fischertechnik. Як працюють пневматичні циліндри, для чого призначені клапани? На ці та інші питання дитина знайде відповідь, складаючи моделі. Під час гри з конструктором діти розвиватимуть кругозір і вчитимуться застосовувати отримані знання в практичних справах.

fischertechnik Конструктор Набор открывателя

код товара: FT-540586

Стартовый набор предназначен для детей в возрасте старше 8 лет, желающих познакомиться с основами автоматики и программирования. С помощью 380 деталей, датчиков (кнопки, фототранзисторы), исполнительных устройств (мотор и светодиоды), дети смогут построить 12 функциональных моделей - сушилку для рук, карусель, шлагбаум, конвейер со штамповочным механизмом или гусеничную машину. Программируемый контроллер BT Smart с четырьмя входами для подключения датчиков и двумя выходами для моторов и ламп имеет интерфейсы USB и Bluetooth 4.0.

fischertechnik Дополнительный набор ROBOTICS Программное обеспечение ROBO PRO WIN 7 8 10

код товара: FT-93296

759 грн*
Где купить

ROBO Pro - это инструментарий для разработки управляющих программ для программируемых контроллеров Kонтроллер TXT FT-522429, ориентированный на использование с роботами, собранными из конструкторов FISCHERTECHNIK. Визуальный язык программирования, входящий в состав ROBO Pro, позволяет писать простые программы школьникам и начинающим энтузиастам. Режим симуляции облегчает тестирование и отладку, если по каким-либо причинам использовать настоящего робота нельзя. Готовые управляющие программы можно загрузить в FLASH или RAM память контроллеров через интерфейс USB, WiFi или Bluetooth.

fischertechnik ADVANCED Universal 4

код товара: FT-548885

2449 грн*
Где купить

Конструктор прекрасно подходит для изучения простых машин и механизмов. Из набора можно собрать 40 моделей из 490 деталей: автомобили и грузовики с рулевым управлением, бульдозеры с гусеничными приводами, транспортный вертолет с мачтой-передатчиком, конвейерные ленты, различные рычаги, краны и многое другое.

fischertechnik Конструктор Динамика S

код товара: FT-536620

Розвиваючий конструктор «Динаміка S» від німецького бренду fischertechnik на 140 деталей рівня «Професіонал». Чітка та зрозуміла інструкція пропонує зібрати 3 моделі кулькових доріг: рухому смугу перешкод, звичайну смугу перешкод та смугу перешкод з двома шляхами. Кожна модель кулькових доріг має декілька поворотів та дзін у вигляді металевої трубки. Коли металева кулька проходить повз цю трубку – лунає дзвін. Розвиваючий конструктор постачається у надійній фірмовій коробці, її розміри – 32х23х8 см. Його деталі вироблені у чорних, червоних та зелених кольорах – чудові відтінки для стильного та цікавого набору. Елементи конструктора вироблені із якісної пластмаси, деталі міцні, поєднання надійне, складати кулькові дороги – велике задоволення! Спосіб поєднання деталей незвичайний: тут елементи оснащені шипами трапецієвидної форми, а також спеціальними жолобами. Завдяки їм деталі просто поєднуються, та легко – роз’єднуються. Призначений для дітей від 7-ми років, але буде цікавий і дорослим також.

fischertechnik Конструктор Динамика M

код товара: FT-533872

Новый конструктор заинтересует вас своей оригинальностью. С помощью него ребенок отлично усвоит, как работают основные принципы динамики. К обычным поворотам, препятствиям и быстрым спускам, в уже известном наборе «Динамика», добавились новые элементы. С набором ребенок может себя почувствовать не только инженером, но и музыкантом, ведь, направленные по различным маршрутам, шарики сталкиваются со специальными трубками, которые издают забавные звуки разной тональности. Спиральная воронка позволяет использовать совершенно новый и завораживающий способ спуска, а повороты на 90° делают его еще более захватывающим. Когда шарик спустился, поднимайте его наверх при помощи цепного лифта, и играйте снова.

fischertechnik Конструктор Динамика XS

код товара: FT-536619

749 грн*
Где купить

Уроки фізики – це просто і весело; все завдяки конструктору від німецького бренду fischertechnik – «Динаміка XS». Конструктор серії Profi призначений для дітей, віком від семи років. Складаючи моделі, діти в ігровій формі зможуть вивчити основні принципи динаміки руху, що неодмінно позитивно вплине на загальний кругозір дитини. Конструктори fischertechnik можна використовувати не просто як іграшки, але й як справжні навчальні матеріали. Процес складання моделей настільки захопливий, що до нього захочуть долучитися навіть дорослі. З 70-ти деталей у наборі можна побудувати три різні конструкції.

fischertechnik Конструктор Динамика XL

код товара: FT-524327

Сучасний світ конструкторів не можна уявити без величезного комплекту німецького виробника конструкторів fischertechnik. Розвиваючий набір «Динаміка XL» призначений для дітей від 9-ти років, але батьки неодмінно зацікавляться конструюванням динамічних кулькових доріг, які вражають своїми розмірами, функціональністю, швидкістю кульки та LED-підсвічуванням. Правильно склавши конструктор, транспортер оживає, а його дія захоплює подих. Комплект конструктора постачається у фірмовій картонній коробці, її розміри: 46,5х39х8 см. У набір входить 1250 деталей – вони дозволять дитині скласти від 8 моделей динамічних транспортерів: роторний, ступінчастий, сходовий, ланцюговий, вистрілюючий або декілька видів одночасно. Металеві кульки стрімко мчать на унікальних гнучких рейках по різноманітним маршрутам. Вони прискорюються, гальмують, змінюють напрямок, долають перешкоди. Набір містить чітку та доступну інструкцію з прикладами складання кулькових доріг. Конструкційні деталі вироблені із якісної та безпечної пластмаси. Кольори деталей – чорні, салатові та червоні – ідеальне поєднання для створення стильних моделей.

fischertechnik Конструктор Динамика L2

код товара: FT-536621

3999 грн*
Где купить

Новый конструктор из серии «Динамика» обеспечит еще больше веселья с новыми действующими моделями, которые можно собрать из этого набора, за счет использования новых угловых секций 180°. Суммарная длина маршрута в некоторых моделях достигает 4.5 м! Дополнительные гибкие направляющие профили с увеличенной высотой боковых стенок позволят шарику катиться по траектории с еще большей скоростью. Проскакивая через развилку, он может попасть в улавливающую воронку или отправиться по маршруту с качающимся препятствием. Новые угловые секции 180° позволят юным изобретателям изменить направление движения шарика в ограниченном пространстве. В конце маршрута шарики всегда попадают на подъемник, который с помощью магнитных захватов, поднимает их к стартовой точке. Подъемник приводится в движение от мотора XS.

fischertechnik Конструктор 3D принтер

код товара: FT-536624

24999 грн*
нет в наличии

Собери, подключи и печатай! Такой девиз выбрали разработчики для конструктора, из которого можно построить действующий 3D-принтер. С его помощью юные инженеры смогут познакомиться с перспективной технологией 3D-печати. В состав набора входят помимо деталей для сборки 3D-принтера: инструкция, компакт-диск с ПО 3D Print Control, контроллер принтера, блок питания для подключения к сети 220В и упаковка пластика PLA для начала работы. Дополнительные расходные материалы с фирменными цветами FISCHERTECHNIK можно приобрести отдельно.

fischertechnik Конструктор Robo TXT Электропневматика

код товара: FT-516186

6699 грн*
Где купить

Розвиваючий набір «Електропневматика» із серії Robotics на 440 деталей німецького виробника fischertechnik. Комплект дає можливість побудувати: пневмомотор, робота-сортувальника, трасу з вакуумною присоскою, пінбол-машину. Набір містить кольорову інструкцію із прикладами складання моделей. Деталі вироблені із якісного і міцного пластику. Кольори деталей: чорний, червоний та блакитний. Елементи мають різноманітну форму, серед них є і мініатюрні технічні деталі. Принцип їх роботи відповідає роботі справжніх систем. Елементи конструткора оснащені шипами трапецієвидної форми, а також спеціальними жолобами. Завдяки їм деталі просто і надійно поєднуються, та легко – роз’єднуються. Набір із серії Robotics підходить дітям від 10-ми років, але буде цікавий і дорослим. Розвиваючий комплект постачається у фірмовій упаковці, її розміри – 46,5х32х8 см. Щоб користуватись усіма можливостями моделей, необхідно додатково придбати акумулятор і TXT контролер від Fischertechnik - вони забезпечать конструктор енергією та дозволять програмувати моделі.

fischertechnik Конструктор Мини-боты

код товара: FT-533876

3799 грн*
Где купить

Мини-боты – конструктор из серии Робототехника открывает новые возможности для создания собственных роботов. В Мини-ботах для управления используется электронный модуль с заранее подготовленными программами, прошитыми во флеш-память. Меняйте программы с помощью DIP-переключателя и играйте со своими роботами. Из набора можно поочередно собрать пять проворных роботов разного типа и проводить с ними забавные эксперименты. Мини-боты умеют бегать по линии или объезжать препятствия, встречающиеся на пути. В качестве органов чувств мини-ботов предлагается использовать оптический датчик маршрута и кнопки. Конструктор послужит отличным подарком для маленьких инженеров.