Продукция fischertechnik

fischertechnik Конструктор Солнечная батарея

код товара: FT-520396

Конструктор «Сонячна батарея» від fischertechnik - не тільки чудовий розвиваючий набір, а і справжнє джерело натхнення для маленьких дослідників. Набір постачається у надійній фірмовій упаковці, її розміри: 28х18х6,5 см. Вона містить 60 деталей, за допомогою яких можна побудувати аероглісер, гелікоптер та вітряк. Головна відмінність розвиваючого комплекту – наявність сонячного пропелера, який працює за рахунок сонячної батареї та електродвигуна. Набір містить чітку та доступну інструкцію із прикладами складання моделей. Конструкційні блоки виконані із якісної та безпечної пластмаси. Вони мають різноманітну форму – трикутну, квадратну, прямокутну, а деякі гнучкі елементи дозволять складати моделі з заокруглими краями. Унікальність поєднання деталей полягає в тому, що елементи оснащені шипами трапецієвидної форми, а також спеціальними жолобами. Завдяки їм деталі просто і надійно поєднуються, та легко – роз’єднуються. Розвиваючий конструктор просунутого рівня підходять дітям від 7-ми років. Батьки також зацікавляться конструктором та залюбки прийматимуть участь у процесі складання моделей.

fischertechnik Конструктор Топливный элемент

код товара: FT-520401

3199 грн*
Где купить

Чи знаєте ви як працює паливний елемент і як він може виробляти водень? Спеціальний набір німецького виробника конструкторів fischertechnik допоможе вам розібратись в цьому. Додатковий набір призначений для розширення можливостей конструкторів серії «Екологічна енергія». З таким комплектом ви зможете побудувати додаткові моделі та провести серію захоплюючих експериментів. Допомогу надасть повчальна супровідна інструкція, в якій є також і перелік правил безпеки, яких необхідно дотриматись перед початком роботи. Набір постачається у невеликій фірмовій коробці, її розміри: 23х15х6,5 см. Деталі набору запаковані у прозорі поліетиленові пакети, а сама ємність паливного елементу надійно запакована у повітряно-бульбашкову плівку. Рекомендований вік: від 10 років.

fischertechnik Конструктор Набор дополнительных деталей Box 1000

код товара: FT-91082

3799 грн*
Где купить

Набір додаткових деталей Box 1000 німецького виробника конструкторів fischertechnik на 700 деталей. Комплект постачається у великій картонній коробці. В ній знаходиться фірмовий блакитний ящик із міцної пластмаси. На сторонах ящика великими літерами зображені логотипи німецького бренду. У якості кришки використовується велика конструкторська основа чорного кольору. Розмір упаковки: 39х27х9 см. Під кришкою ви знайдете 8 маленьких пластикових контейнерів сірого кольору. У кожному з них є деталі конструктора, запаковані у прозору поліетиленову упаковку. Елементи комплекту допоможуть вам розширити основні набори конструкторів, ускладнити та урізноманітнити ваші моделі.

fischertechnik Конструктор Набор двигателя XS

код товара: FT-505281

1399 грн*
Где купить

Набір двигуна XS доповнить різноманітні набори конструкторів німецького виробника fischertechnik. Будування великих автомобілей та габаритних конструкцій, що вимагають наявність компактного і потужного мотору, не обійдеться без двигуна XM. Великою перевагою XM-мотору є – вбудований запобіжник. Він відключить двигун під час високого навантаження або температури. Після того, як мотор охолоне, запобіжник самостійно відновиться, і двигун буде далі працювати. Компактні розміри двигуна поряд з високою продуктивністю дають великі можливості для юних винахідників. Він включає в себе зубчасті колеса, осі, блок для батарейки та інші деталі. Набір двигуна постачається у картонній упаковці, розмірами 23х15х6,5 см.

fischertechnik Конструктор Набор двигателя XM

код товара: FT-505282

1399 грн*
Где купить

Набір двигуна XM доповнить різноманітні набори конструкторів німецького виробника fischertechnik. Будування великих автомобілей та габаритних конструкцій, що вимагають наявність компактного і потужного мотору, не обійдеться без двигуна XM. Великою перевагою XM-мотору є – вбудований запобіжник. Він відключить двигун під час високого навантаження або температури. Після того, як мотор охолоне, запобіжник самостійно відновиться, і двигун буде далі працювати. Компактні розміри двигуна поряд з високою продуктивністю дають великі можливості для юних винахідників. Він включає в себе зубчасті колеса, осі, блок для батарейки та інші деталі. Набір двигуна постачається у картонній упаковці, розмірами 23х15х6,5 см.