nic
код товара: NIC523205
1 049 грн*
есть в наличии
Кольорові пташечки на морських хвилях німецького виробника іграшок nic для дітлахів від 1 року. Конструктор має вигляд пірамідки, яка щільно запакована у прозору плівку. Вона повністю вироблена із натурального дерева, яке вкрите безпечними кольоровими фарбами. Висота набору – 21,5 см.
код товара: NIC2151
2 299 грн*
есть в наличии
Відчуй себе мандрівником або машиністом локомотиву з німецьким виробником іграшок nic! Конструктор запакований у надійну фірмову коробку, у якій знаходиться 46 деталей для будівництва паровозу. Частина деталей запакована у прозорий зіп-пакет. Елементи набору вироблені із натуральної деревини природнього кольору, а більшість – вкриті кольоровими фарбами на водній основі. Батьки можуть не переживати за безпеку дітей, адже деталі дуже якісно оброблені, а матеріали – нетоксичні. Максимальна довжина локомотиву – 62 см. Кріплення між вагонами просте та надійне. Рухомий склад може їхати як по прямій, так і з поворотами. Іграшка підходить дітям від 1,5 років.
код товара: NIC523331
1 299 грн*
есть в наличии
Казковий міст на заході сонця стає ближче завдяки конструктору німецького виробника іграшок nic. Набір у вигляді моста, складеного із 8 дерев’яних дугоподібних форм. Довжина найбільшої дуги – 39 см, ширина – 7 см, а висота зібраного «моста» - 8 см. Комплект запакований у прозору поліетиленову плівку. Усі деталі виконані із натурального дерева, вкритого кольоровими матовими фарбами на водній основі. Матеріал абсолютно нетоксичний і безпечний для дітей.
код товара: NIC2131
999 грн*
есть в наличии
Мрія про круїзну подорож на кораблі здійснюється завдяки дерев’яному конструктору німецького виробника іграшок nic! Іграшковий набір вироблений із натурального дерева, що вкрите кольоровими фарбами на водній основі. Конструктор постачається у надійній прямокутній коробці, всередині якої знаходиться 27 деталей, включаючи дерев’яну суцільну платформу. Платформа натурального кольору, вона дуже якісно оброблена і тому буде легко ковзати по поверхні. Її довжина від носа до корми – 20,5 см. Різноманітні дрібні деталі призначені для поєднання частин судна та для його модифікацій.
код товара: NIC523022
1 099 грн*
есть в наличии
Дерев’яний конструктор у весняних кольорах німецького виробника іграшок nic здатен підняти настрій дитині і допомогти їй у ранньому розвитку. Незвичайний і екологічний набір складається із 7 деталей, які надійно запаковані у прозору поліетиленову плівку. Елементи відрізняються один від одного за розміром і кольором. Висота зібраного будиночка складає 14 см. Глибина кожної деталі – 7 см. Конструктор вироблений із натуральної деревини, яка вкрита матовими фарбами на водній основі. Матеріали нетоксичні та безпечні для здоров’я дитини. Деталі набору приємно тримати у руках, вони якісно оброблені. Конструктор підходить дітям від 1 року.
код товара: NIC523030
1 199 грн*
есть в наличии
Казковий світ оживає в руках дитини завдяки набору німецького виробника іграшок nic. Конструктор у вигляді будиночка, який виконаний у чудовій гамі кольорів. Червоні, зелені, сині, помаранчеві, сливові фарби вкривають натуральне дерево, з якого вироблений набір. Фарби – матові, нетоксичні і підкреслюють структуру дерева. Цікавий і екологічний набір складається із 9 деталей, які надійно запаковані у прозору поліетиленову плівку. Елементи відрізняються один від одного за розміром і кольором. Висота зібраного будиночка складає 15,5 см. Глибина кожної деталі – 7 см.
код товара: NIC2115
1 049 грн*
есть в наличии
Дерев’яний конструктор німецького виробника іграшок nic дозволить дитині побудувати безліч фігур, об’єктів та будівель. Конструктор складається з 17 блоків із натурального дерева, якісно обробленого та покритого екологічними фарбами. Конструктор адаптований для малюків від 1,5 років.
код товара: NIC2112
899 грн*
есть в наличии
Дерев’яний конструктор німецького виробника іграшок nic захопить дитину численними комбінаціями для складання блоків. В набір входять 19 різноманітних блоків різної форми та кольору. Всі елементи конструктора відшліфовані та покриті нетоксичними фарбами, безпечними для дітей. Конструктор адаптований для малюків від 1,5 років.
код товара: NIC2111
899 грн*
есть в наличии
Дерев’яний конструктор серії «Cubio» німецького виробника іграшок nic захопить дитину численними комбінаціями для складання блоків. В набір входять 20 різноманітних блоків різної форми та кольору. Всі елементи конструктора nic відшліфовані та покриті нетоксичними фарбами, вони безпечні для дітей. Конструктор адаптований для малюків від 1,5 років. Гру можна доповнити іншими конструкторами серії «Cubio».
код товара: NIC2101
1 699 грн*
есть в наличии
Відкрий світ різноманіття архітектурних споруд разом із базовим набором дерев’яних конструкторів серії "Cubio". Конструктор німецького виробника іграшок nic складається із 44 деталей. Конструктор у прямокутній фірмовій картонній упаковці. Розміри коробки: 30х18,5х4 см. На коробці зображені приклади, за якими можна зібрати набір. Деталі конструктора із натуральної деревини натурального кольору або вкритої кольоровими фарбами на водній основі. Матеріал екологічний і безпечний для дітей. Конструктор призначений дітям від 1,5 років.
код товара: NIC2102
3 399 грн*
есть в наличии
Відкрий світ можливостей разом із німецьким виробником іграшок nic. Конструктор серії "Cubio" на 96 деталей постачається у великій подвійній упаковці. Розміри коробки: 30х18х9 см. Упаковка відкривається як книжка, перетворюючись на дві поєднані коробки. В інструкції дитина знайде приклади, за якими можна скласти набір. Деталі конструктора вироблені із натуральної деревини натурального кольору або вкритої кольоровими фарбами на водній основі. Матеріал екологічний і безпечний для дітей. Конструктор призначений дітям від 1,5 років. Він чудово поєднується із іншими наборами конструкторів серії "Cubio".
код товара: NIC2171
8 999 грн*
нет в наличии
Безмежний світ архітектурних споруд відкривається перед дитиною разом із німецьким виробником іграшок nic! 221 складова конструктора серії «Cubio» відкриває шлях до безмежної творчості та захопливого процесу будівництва. Набір конструктора постачається у надійному текстильному мішку білого кольору на зав’язках. Маса конструктора досить важка. Кожна деталь вироблена із натурального дерева, частина з них – натурального кольору, інша частина – вкрита кольоровими фарбами на водній основі.
код товара: NIC3002
299 грн*
есть в наличии
Кожна маленька дівчинка мріє навчитись створювати шедевр власноруч, як її мама. Лялька для в’язання німецького виробника іграшок nic виготовлена з натурального дерева, вкритого кольоровими фарбами на водній основі. Вона зроблена у вигляді сніговика, висота – 9,5 см, її зручно тримати в руках. Комплект для в’язання постачається у прозорому поліетиленовому зіп-пакеті. Лялька оснащена чотирма металевими вушками. З її допомогою можна зв’язати пишні ажурні або щільні шнурки, залежно від товщини нитки. Для дітей від 5 років.
код товара: NIC3005
559 грн*
нет в наличии
Усі дівчатка бажають навчитись в’язанню та легко плести різноманітні речі як її мама або бабуся. Станок для кругового в’язання шарфів, шапок, шкарпеток тощо. Станок німецького виробника іграшок nic вироблений із натурального дерева, вкритого червоною фарбою на водній основі. Він виконаний у вигляді рамки, її довжина 35 см, оснащена 34 металевими петлями по периметру. Комплект для в’язання постачається у прозорому поліетиленовому пакеті. З його допомогою можна зв’язати пишні ажурні або щільні шарфи, шкарпетки, залежно від товщини нитки. Для дітей від 5 років.
код товара: NIC540003
229 грн*
есть в наличии
Набір із натуральних матеріалів для уроків в’язання шнурків німецького виробника іграшок nic. Комплект запакований у прозорий поліетиленовий пакет. Його складові вироблені із натурального дерева, вони якісно оброблені, тому ризик пошкодити шкіру – відсутній. Головний елемент зроблений у вигляді грибочка, на його ніжці чудово видно структуру дерева. А його шапинка вкрита нетоксичними фарбами і візерунком, характерним мухомору. Висота гриба разом із металевими «вушками» - 10 см. Для дітей від 5 років.
код товара: NIC540002
199 грн*
нет в наличии
Створи свої перші шедеври рукоділля разом із в’язальною лялькою німецького виробника іграшок nic. В’язальний набір дасть змогу сплести шнурки, ажурні або звичайні щільні, залежно від нитки або техніки. Комплект вироблений із натурального дерева, вкритого кольоровими фарбами на водній основі. Він виконаний у вигляді ляльки у жовтому одязі, її зручно та приємно тримати в руках. Комплект для в’язання постачається у прозорому поліетиленовому пакеті. Лялька оснащена чотирма металевими петлями, її загальна висота – 11,5 см. Для дітей від 5 років.
код товара: NIC540004
259 грн*
есть в наличии
Створити перші шедеври рукоділля весело та просто разом із класичною в’язальною машинкою німецького виробника іграшок nic. За допомогою в’язального набору дітлахи навчаться в'язати шнурки, тоненькі шарфи, залежно від техніки або товщини нитки. Комплект вироблений із екологічного матеріалу – дерева натурального кольору, воно якісно оброблено, тому батьки можуть не переживати за безпеку дітей. Головний елемент виконаний у вигляді вазочки, її зручно та приємно тримати в руках. Комплект для в’язання постачається у прозорому поліетиленовому пакеті. Лялька оснащена шістьма металевими петлями, її загальна висота – 6,5 см. Для дітей від 5 років.
код товара: NIC528830
8 690 грн*
нет в наличии
Якщо хлопчикам більше подобаються замки і машинки, то дівчатка будуть у захваті від іграшкової кухні з екологічно чистого дерева. Цей набір німецького виробника іграшок nic вироблений у натуральних кольорах і складається різного іграшкового кухонного приладдя.Приємною дрібницею стала можливість відкрити внутрішню частину кухні та скласти туди всі комплектні аксесуари. Розмір: 73х51х92 см.
код товара: NIC540001
149 грн*
есть в наличии
Стати автором власних шедеврів рукоділля легко разом із в’язальною машинкою німецького виробника іграшок nic. В’язальний набір дасть змогу сплести шнурки різного дизайну, в залежності від товщини нитки або техніки. Комплект для в’язання постачається у прозорому поліетиленовому пакеті. Він вироблений із натурального дерева. Фарба, що тут використана, нетоксична та безпечна для дітей. Машинка вироблена у вигляді дерев’яної об’ємної ручки, її зручно та приємно тримати в руках. Дерев’яні деталі якісно оброблені. Ручка оснащена чотирма металевими петлями, її загальна висота – 11,5 см. Для дітей від 5 років.
код товара: NIC528802
5 990 грн*
нет в наличии
Якщо хлопчикам більше подобаються замки і машинки, то дівчатка будуть у захваті від іграшкової кухні з екологічно чистого дерева. Плита від німецького виробника іграшок nic вироблена у натуральних кольорах. Приємною дрібницею стала можливість відкрити внутрішню частину кухні та скласти туди всі комплектні аксесуари. Розмір: 33х33х47 см.
код товара: NIC27210
631 грн*
нет в наличии
Незамінна річ на ляльковій кухні - набір металевого посуду. Набір іграшкового посуду німецького виробника іграшок nic – це 3 мініатюрних предмета кухонного приладдя для лялькових будиночків Bodo Hennig. Всі предмети виконані із металу і виглядають зовсім як «дорослі»! Каструлі мініатюрного розміру, вироблені дуже філігранно. Іграшковий посуд постачається у червоній коробочці. Набір посуду адаптований для дітей від 3-х років.
код товара: NIC540019
559 грн*
есть в наличии
Плетіння бісером в техніці ручного або верстатного ткацтва можливе разом із набором німецького виробника іграшок nic. Набір запакований у прозорий поліетиленовий зіп-пакет. За допомогою комплекту дітлахи навчаться плести браслети, пов’язки, пояси, кольє-нашийники, гердани і багато іншого. А якщо є спеціальний верстат від nic – навіть картини із складним малюнком. Підходить дітям від 8 років.
код товара: NIC27180
631 грн*
нет в наличии
Незамінна річ на ляльковій кухні - набір металевого посуду мідного кольору. Набір іграшкового посуду німецького виробника іграшок nic – це 3 мініатюрних предмета кухонного приладдя для лялькових будиночків Bodo Hennig. Всі предмети виконані із червоного металу і виглядають зовсім як «дорослі»! Каструлі мініатюрного розміру, вироблені дуже філігранно. Іграшковий посуд постачається у зеленій коробочці. Набір посуду адаптований для дітей від 3-х років.
код товара: NIC2310
529 грн*
есть в наличии
Класична пірамідка – це найпоширеніша іграшка для дітей. Комплект іграшки оформлений у фірмову картонну упаковку. Пірамідка складається із 6 деталей, її висота – 12 см. Усі деталі вироблені із натурального дерева, вони якісно оброблені. Кольорові фарби нетоксичні, весь комплект – безпечний для здоров’я дитини. Така пірамідка рекомендована дітям від 1 року.
Меню
Каталог товаров
Каталог товаров