Продукция Oribel

Oribel Настенная игрушка Veritiplay Веселый кролик и его друзья

код товара: OR800-90001

504 грн*
Где купить

Тепер підлога буде чиста та на ній не будуть розкидані іграшки. Для того, аби наклеїти гру, варто зняти захисний шар, прикріпити до гладенької, рівної поверхні, почекати 2 години та можна грати! Їжаки та ведмедики, рослинки та дерева. Це гра про життя Кролика та його друзів. Ця гра-постановка кумедна й інтерактивна, а також має магнітні фігурки. Вона надає величезні можливості для створення різних сцен, які будуть відкривати чудовий світ для маленької людини.

Oribel Вкладка в стульчик Cocoon для новорожденного

код товара: OR210-90000

1199 грн*
Где купить

Дополните стульчик для кормления Oribel Cocoon мягкой вкладкой, добавив комфорта своему ребенку. Универсальный дизайн подходит также и для большинства колясок, а плюшевая обивка делает сиденья удобными. Уникальное покрытие на ткани противостоит пищевым пятнам.

Oribel Игровые стульчики Portaplay 2шт.

код товара: CY303-90006-INT

1099 грн*
Где купить

Гральні стільці Oribel як ніколи трапляться в нагоді, особливо, якщо у вас уже є гральний столик, і водночас ходунці Oribel. Ергономічна конструкція, міцний матеріал, стильний дизайн – саме такими є стільці виробника розвивальних безпечних розвивальних іграшок Oribel (Сінгапур). У комплекті 2 стільці. Призначені для дітей до 5-ти років.

Oribel Настенная игрушка Veritiplay Волшебный сад

код товара: OR817-90001

876 грн*
Где купить

Настінна іграшка «Чарівний сад» – навчальна розвивальна забавка для дітей від двох років. Інтерактивна іграшка не тільки розважатиме дитину, а й сприятиме корисному дозвіллю. Усе що потрібно – прикріпити виріб до стіни. Дерев’яна іграшка розміром 38 х 50,5 см. Виробник – бренд розвивальних, екологічно безпечних іграшок Oribel (Сінгапур).

Oribel Стульчик для кормления Cocoon Графитовый

код товара: OR203-90006

5799 грн*
Где купить

Стульчик для кормления Oribel Cocoon - современный, функциональный и удобный элемент в уходе за ребенком. Это своеобразный трансформер: может быть стулом со столиком-подставкой, или просто стулом, который можно подставлять к обычному обеденного стола. Стильный дизайн гармонично дополнит интерьер. Производитель - бренд развивающих, безопасных игрушек Oribel (Сингапур). Важно, что производитель позаботился прежде всего о безопасности ребенка - стул оснащен ремнями безопасности.

Oribel Настенная игрушка Veritiplay Дом мистера Белки на дереве

код товара: OR801-90001

744 грн*
Где купить

Інтерактивна іграшка-пазл, що кріпиться на стіні – чудова ідея для розвивального дозвілля дитини. Весела гра та навчання водночас – гарантований результат взаємодії дитини та іграшки сінгапурського виробника Oribel. Дерев’яна іграшка розміром 26 х 27 см. Призначена для дітей від двох років.

Oribel Игровой коврик Peripop Лисенок

код товара: OR501-90001

Oribel Peripop – не просто іграшка для дитини, а багатофункціональна річ, яка неодмінно стане в нагоді як дітям, так і батькам. Іграшка у вигляді лисеняти – це водночас розвивальний килимок, подушка, міні-стілець, зручна спинка в коляску і навіть місце зберігання іграшок. Для дітей від народження. Іграшка гармонійно доповнить інтер’єр дитячої кімнати. Виробник – бренд розвивальних безпечних іграшок Oribel (Сінгапур).

Oribel Настенная игрушка Veritiplay Занятый Дятел

код товара: OR802-90001

534 грн*
Где купить

Інтерактивна іграшка з дерев’яним дятлом неодмінно сподобається дитині. Настінна іграшка– навчальна розвивальна забавка для дітей від 9 місяців. Інтерактивна іграшка не тільки розважатиме дитину, а й сприятиме корисному дозвіллю. Усе що потрібно – прикріпити виріб до стіни. Іграшка розміром 18,5 х 26,6 см. Виробник – бренд розвивальних, екологічно безпечних іграшок Oribel (Сінгапур).

Oribel Игровой коврик Peripop Пандочка

код товара: OR502-90001

1199 грн*
Где купить

Багатофункціональна іграшка у вигляді панди неодмінно стане в нагоді як дітям, так і батькам. Oribel Peripop – це водночас розвивальний килимок, подушка, міні-стілець, зручна спинка в коляску і навіть місце зберігання іграшок. Для дітей від народження. Іграшка гармонійно доповнить інтер’єр дитячої кімнати. Виробник – бренд розвивальних безпечних іграшок Oribel (Сінгапур).

Oribel Настенная игрушка Veritiplay Лось Гуфи

код товара: OR805-90001

972 грн*
Где купить

Настінна іграшка «Лось Гуфі» – розвивальний навчальний набір, що допоможе дитині освоїти перші ази фізики та математики. До того ж, це стильний елемент декору стіни в дитячій кімнаті. Виготовлений із екологічно безпечних, нешкідливих матеріалів. Іграшка неодмінно сподобається дітлахам. Для дітей від 1 року. Виробник – бренд розвивальних, безпечних іграшок Oribel (Сінгапур).

Oribel Игровой коврик Peripop Тигренок

код товара: OR500-90001

1199 грн*
Где купить

Розвивальна іграшка у вигляді Тигреняти – корисний виріб і для батьків, і для дітей. Стильний дизайн гармонійно доповнить будь-який інтер’єр, а якісне виготовлення сприятиме тривалій експлуатації. Зручна, комфортна, м’яка іграшка подарує дитині позитивні емоції і корисні враження. Для дітей від народження. Виробник – бренд розвивальних безпечних іграшок Oribel (Сінгапур).

Oribel Настенная игрушка Veritiplay Ксилофон Паровоз

код товара: OR816-90001

510 грн*
Где купить

Настінний ксилофон – багатофункціональна розвивальна іграшка; крім того, це також музичний інструмент і стильний елемент декору стіни в дитячій кімнаті. Виготовлений із екологічно безпечних, нешкідливих матеріалів. Іграшка неодмінно сподобається дітлахам. Для дітей від 2 років. Виробник – бренд розвивальних, безпечних іграшок Oribel (Сінгапур).

Oribel Настенная игрушка Veritiplay Шестеренки мистера Медведя

код товара: OR813-90001

516 грн*
Где купить

Дитяча розвивальна гра «Шестірні Містера Ведмедя» виготовлена з безпечних, нетоксичних матеріалів, серед яких натуральна деревина і нетоксичні фарби на водній основі. Настінна інтерактивна іграшка не тільки розважатиме дитину, а й сприятиме корисному дозвіллю. Прикріпіть виріб до стіни – і захопливу цікаву гру можна починати. Виріб розміром 24 х 24,4 см. Виробник – бренд розвивальних, екологічно безпечних іграшок Oribel (Сінгапур).

Oribel Настенная игрушка Veritiplay Пазл Загадочный аквариум

код товара: OR818-90001

726 грн*
Где купить

Глубоко-глубоко в океане живут разные-разные обитатели. Соберите головоломку, она может быть Атлантидой, домиком морского обитателя или просто пазликом, выбирать вам. Когда головоломка сложилась, через специальную линзу можно увидеть тайны разных животных, которые не видны в простой ситуации.

Oribel Настенная игрушка Veritiplay Молоточек Жабка

код товара: OR807-90001

210 грн*
Где купить

«Молоточок – Жабка» – настінна багатофункціональна іграшка; це водночас брязкальце для покращення моторики рухів, декоративний елемент і незвичайний підручний матеріал, що допоможе батькам навчити дітей стукати у двері, перш ніж заходити. Іграшка виготовлена з дерева. Призначена для дітей від 9 місяців. Виробник – бренд розвивальних, безпечних іграшок Oribel (Сінгапур).

Oribel Настенная игрушка Veritiplay Молоточек Тигр

код товара: OR808-90001

210 грн*
Где купить

Настінна іграшка «Молоточок тигр» має чимало варіантів застосування. Це і брязкальце для покращення моторики рухів, і декоративний елемент для дверей, і незвичайний підручний матеріал, що допоможе батькам пояснити дітям звичайні правила етикету. Іграшка дерев’яна. Призначена для дітей від 9 місяців. Виробник – бренд розвивальних, безпечних іграшок Oribel (Сінгапур).

Oribel Настенная игрушка Veritiplay Молоточек Ежик

код товара: OR803-90001

210 грн*
Где купить

Настінна іграшка у вигляді їжачка – забавка для покращення моторики і водночас підручний матеріал, що допоможе батькам навчити дітей стукати у двері, перш ніж заходити. Розвивальна інтерактивна іграшка виготовлена з дерева. Призначена для дітей від 9 місяців. Виробник – бренд розвивальних, безпечних іграшок Oribel (Сінгапур).

Oribel Игровой столик Portaplay Forest Friends

код товара: CY303-90001-INT-R

3999 грн*
Где купить

Гральний столик Oribel Portaplay Forest Friends – інтерактивний навчальний простір для дитини. Ергономічна конструкція, розвивальні функції, стильний дизайн – такі особливості грального столика виробника дитячих іграшок Oribel (Сінгапур). Portaplay – різновид «ходунців» для дітей від 5 до 12 міс. Потім «портаплей» легко трансформується у гральний столик, який можна використовувати впродовж багатьох років.

Oribel Настенная игрушка Veritiplay Приключение на дереве

код товара: OR815-90001

990 грн*
Где купить

Настінна іграшка «Пригоди на дереві» – навчальна розвивальна забавка для дітей від двох років. Інтерактивна іграшка не тільки розважатиме дитину, а й сприятиме корисному дозвіллю. Прикріпіть виріб до стіни – і захопливу цікаву гру можна починати. Дерев’яна іграшка розміром 28 х 45 см. Виробник – бренд розвивальних, екологічно безпечних іграшок Oribel (Сінгапур).

Oribel Аксессуар для столика Portaplay Держатель для бумаги

код товара: CY303-90002-INT

849 грн*
Где купить

Відтепер Ви можете без проблем закріпити папір на спеціальному тримачі Oribel Portaplay і Ваша дитина буде самостійно брати потрібну кількість для гри. Папір не буде сповзати, падати та надійно закріпиться. Тримач фіксується у спеціальних отворах столику для гри і не вимагає додаткових інструментів для монтажу чи демонтажу. Головне не забувайте періодично поповнювати запаси паперу.

Oribel Стульчик для кормления Cocoon Delicious Маршмеллоу Голубая Малина

код товара: OR205-90013

5799 грн*
Где купить

Oribel Cocoon - это многофункциональный стульчик для кормления детей от 6 месяцев до 3 лет. Основными особенностями девайса являются съемные столик и сиденья, магнитная поднос, подставка для стакана, регулируемые наклон спинки и высота сиденья.

Oribel Стульчик для кормления Cocoon Delicious Фисташковый Макарун

код товара: OR204-90013

5799 грн*
Где купить

Oribel Cocoon - это многофункциональный стульчик для кормления детей от 6 месяцев до 3 лет. Основными особенностями девайса являются съемные столик и сиденья, магнитная поднос, подставка для стакана, регулируемые наклон спинки и высота сиденья.

Oribel Стульчик для кормления Cocoon Delicious Розовое Безе

код товара: OR206-90013

5799 грн*
Где купить

Oribel Cocoon - это многофункциональный стульчик для кормления детей от 6 месяцев до 3 лет. Основными особенностями девайса являются съемные столик и сиденья, магнитная поднос, подставка для стакана, регулируемые наклон спинки и высота сиденья.